За "обичам те"...

  • 11 409
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
Изминаха 9 месеца,все сме си така Joy не се е променил,напротив....гледа ме като че съм най-прекрасната жена на света,възхищава ми се на всичко и по-сто пъти на ден ми казва,че ме обича Blush да,прекраснмо е,но понеже не съм първа младост и все имам спирачки...пък нали знаете...с времето недостатъците излизат,съмняваш се,мериш,теглиш....абе не е една беля ooooh!

# 76
Всъщност има разни неща,които ме притесняват,може би затова не вярвам...но малко ми е кофти да говоря за тях,но пък ако искам съвет не би трябвало...та....той е имал ужасно много жени преди мен.....много......... Tired та затова не мога да го удостоя с доверието си на 100% Tired
Другото което е...различен е.... newsm78различен в смисъл малко луд.... newsm78 луд с смисъл...абе човек който не му пука,за мнението на околните,ако му е готино може да тръгне гол(не се сетих,за друг пример)не че го е правил,но мисля,че не му пука.... Thinking ако някой не го кефи...отрязва го ей така,докато ние-"нормалните" ще го направим тактично,абе различен ..малко луд...много първичен и естествен,чак на моменти ми става неудобно,но взех да му свиквам....мисля че писах малко объркващо,но ще се разкажа после пак!  bouquet

# 77
  • Мнения: 2
...Ами това е типичния близнак... Simple SmileАз лично бих му повярвала.Имала съм двама близнаци в живота си-по-голяма любов не съм изживявала.Няма по-романтични,по-интелигентни,по-забавни мъже от тях...Царете са на флирта... Simple SmileНа моменти с носталгия си спомням за тях.Сега съм с едно водно,да се чудиш и да се маеш за какво става дума....Близнаците са идеалисти,не зная на коя среща ти е казал,че те обича,но според мен е преценил,че за него това е така...Освен това,ако преди това те е виждал някъде и си му харесала...Не мога да кажа,защото не зная точно каква е ситуацията...Много мога да ти говоря за близнaците,уникални са и са супер изобретателни...Simple SmileНаслаждавай се,желая ти успех! Simple Smile

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 13:13 от Mia21

# 78
  • Мнения: 1 259
Аз да си кажа какъв отговор (в кръга на шегата де) получих преди 2-3 дни на моето "Обичам те"...."айде бе"  newsm09

# 79
  • Мнения: 1 454
Аз да си кажа какъв отговор (в кръга на шегата де) получих преди 2-3 дни на моето "Обичам те"...."айде бе"  newsm09
Hihihih, много забавен приятел имаш - сигурно го е казал на шега- не се шашкай...

# 80
  • Мнения: 1 731
Преди години като бях млада и глупава ,исках да ми го казва често ,толкова често колкото и аз на него.Сега ...той го казва ама аз някакси не вярвам вече в тая любов ,за която ставаше въпрос тогава. newsm78

# 81
  • Мнения: 1 454
Еее, Тони, недей така...  Hug  bouquet Hug

При мен да кажа 'обичам те' е импулсивно желание и реакция на нещо малко и сантиментално, което видя в отсрещния човек...досега май не съм го свързвала с безпределни чувства, ама аз засега съм млада и глупава Wink

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Думите "Обичам те", казани на втората среща биха могли да ме притеснят само, ако не споделям същото.
Случвало се е да ми бъдат казани само след няколко писмени съобщения. Без срещи дори. Но това беше най-прекрасното и истинско "Обичам те!", в което и до днес не се съмнявам.
Може би е въпрос на химия, феромони, но не виждам какъв е проблема да го кажеш, в момента в който го усетиш. А този момент може да е 2 минути след срещата.

Та, не е поблема в това колко бързо ще реши някой да ти го каже, а по-скоро в това колко си готова ти на този етап да го чуеш. Не се учудвам, че реагираш така. Очевидно за теб любовта е осъзнато харесване и пасване на характера с човека, което разбира се не може да се определи веднага. Но има хора, които си слушат сърцето в такива моменти. И това, че някой не ги разбира не означава, че са по-малко искрени.

Разбира се, има и такива, които ще изрекат тези думи без да ги мислят, с някаква цел. Но смятам, че това се усеща много бързо и имаш възможност да реагираш.

Така, че както са те посъветвали и по-горе - отдай се на това "Обичам те" и спри да мислиш. Защото Любовта с мислене не се получава Wink
Ако пък не можеш, значи това не е твоят човек!

# 83
  • Мнения: 396
Най- лесно е да кажеш нещо без да вярваш в него и без да го разбираш . Ако някой гони бройка това си е лесният начин . Докато има кой да вярва на лъжи ще има и лъжци . Обичта е силно чувство и може да се появи на първа среща , но си трябва време ,за да осъзнаеш какво точно изпитваш .

Изминаха 9 месеца,все сме си така Joy не се е променил,напротив....гледа ме като че съм най-прекрасната жена на света,възхищава ми се на всичко и по-сто пъти на ден ми казва,че ме обича Blush да,прекраснмо е,но понеже не съм първа младост и все имам спирачки...пък нали знаете...с времето недостатъците излизат,съмняваш се,мериш,теглиш....абе не е една беля ooooh!

При нас изминаха повече от 10години и все сме си така както и на третия ден когато ме взе при него и освен " обичам те" ми каза, че няма никъде да ходя , защото щял да се жени за мен!!!! Shocked
Тогава бях на 20, но мога да кажа разумна мома Blush и ми се видя малко пресилено , затова просто се наслаждавах на времето прекарано заедно...после онова силно чувство в началото взе да става осъзнато, засили се и с радост и благодарност мога да кажа, че днес е МНОГО по-силно от тогава!
Благодаря на съдбата , че съвсем неочаквано бях на мястото където се запознахме!

# 84
  • Мнения: 1 305
Всеки би се радвал да чуе тези думи, но още повече ако са искрени, а и в комбинация с действия ще е още по добре.
АЗ преди много често ги чувах но сега вече не, а лично аз не ги казвам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт