PRISON BREAK: season 3 (IX тема )

  • 18 453
  • 398
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 219
Четох преди месец-два, че Уентуърт Милър е подписал за 8-ми сезон на "Бягство от затвора".  Crazy Не знам обаче дали инфото е достоверно. Rolling EyesСега ще се опитам да намеря линка. Така, че доста ще има да гледаме, ако е така.
И аз от вас разбирам, че това беше последният епизод от този сезон.  Mr. Green

Ето какво намерих, май информацията ми е грешна. Обърнете внимание на последната статия от линка:
http://www.foxriver-bg.com/

чак 8 сезона ми се виждат множко

# 391
  • Мнения: 5 278
е,8 сезона ще е прекалено.На мен вече започна да ми дотяга.То бива драми,бива,ама то край няма.
След едно определено време от интригуващ сериала започва малко да става досаден. Но ако има нов сезон пак ще го гледам ,няма начин,пусто любопитство Simple Smile

# 392
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И 48 сезона да направят пак ще ги гледаме, сигурна съм в това Mr. Green

# 393
  • Мнения: 120
Аз прочетох , че 4-ти сезон ще е с изцяло нов екип. И ще има същият сериал , но ще е с жени, как жени бягат от затвора.
И не вярвам това да беше последната серия на 3-ти сезон, нали уж са по 22.
Никъде в интернет не пише за 14-та серия, може да не са я снимали още  newsm78

# 394
  • Мнения: 3 591
Не, няма 14та защото сериала беше съкратен заради стачката. Не са работили близо половин година, и затова после писаха,че са сблъскали всичко което се случва  в сценария само в 13 серии.

# 395
  • Мнения: 2 254
... и затова после писаха,че са сблъскали всичко което се случва  в сценария само в 13 серии.
Наблъскали" вскичко в 13 серии, и беше таква скука.Добре, че беше стачката, инак щяха да ни уморят с 22 серии скука  Mr. Green
 П.П. Върлите фенове да ме простят, но сезона си беше зле.Те ще вземат да извадят по-свестен 4-ти, започвам да си мисля....тая пуста надежда.

# 396
  • Мнения: 245
темичката ни е към своя край ... въпреки това реших да ви покажа това

http://justjared.buzznet.com/2008/03/07/wentworth-miller-starbucks-2/

# 397
  • София
  • Мнения: 44 133
Мен пък вчера ми разправяха, че след около месец щяло да има нови серии???
Някакво инфо да е излизало такова???? Нещо ме съмнява ама да питам....

# 398
  • Мнения: 776
Мен пък вчера ми разправяха, че след около месец щяло да има нови серии???
Някакво инфо да е излизало такова???? Нещо ме съмнява ама да питам....

А дано Praynig, макар че и аз се съмнявам Confused

П.С.  #Crazy Какво му е на Уентуърт, от какво ли страда, че чак в клиника - описаните болести в статията ми звучат ужасно Sick

Общи условия

Активация на акаунт