Много ми е зле

  • 2 021
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
И при мен е същото. На последък беше поспряло да ми се гади, но преди малко пак повръщах. Направо е ужасно. Аз свалих 6 кг. за един месец и заедно с доктора решихме, че е по добре да си почина малко вкъщи, та съм болнични в момента. Аз също не бях казвала на работа, но след като ме хващаха няколко пъти да повръщам и след като припаднах два пъти пред всички и те се досетиха. Няма начин, така е, както казва моята майка: "Не е лесно да ти кажат мамо".

# 16
  • Мнения: 547
На мен ми е така непрекъснато,а пък вече съм 5 месец,но най вероятно защото съм с близнаци.
Ако ти се вие свят е хубаво да се пие много вода и да се хапва по нещо сладко за кръвната захар.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Лежи и си почивай. Поискай болничен. Направи си кръвна картина.

# 18
  • Мнения: 257
ще отмине,аз бях също много зле,кръвното ми беше 40 на 86,45 на 90 и имах чувството че ще припадна,всяка вечер ми се гадеше и ми беше мноого зле.
до началото на 4 месец и край.
А сегааа,олее ужас ми е.Боли ме много кръста,изтръпват ми ръцете и краката,от киселините ми се повръща и изобщо не мога да спя,но и това ще ми мине baby

# 19
  • Мнения: 268
 Трябва да приемаш много течности или по-начесто помалко-нектари,прясно изцедени,компоти да са без консерванти за дане дразни стомаха,ако ти понася пр.мляко,товае за да не се обезводниш и така няма да се стигне до треперене и безсилие.

# 20
  • Мнения: 249
Здравейте на всички. И аз бях така първите 4 месеца, Цвети. Ужас. Лошо ми беше 24/7. През нощта се събуждах от гадене. Можех да повръщам по всяко време на денонощието. Ако имаш възможност си вземи болнични, аз се чувствах много по-добре събота и неделя. А е доказано, че стресът влияе много. Млечните продукти правят нещата още по зле. Най-доброто нещо е да хапнеш още преди да станеш сутрин. Аз спях с една кутия солени бисквити до възглавницата. Достатъчни са само 2-3 да хапнеш, помага след минутка. Моят съпруг все ми викаше, че сме имали мишка в леглото, щото аз хапвах по 2-3 пъти на нощ. Много е гадно, но няма начин. Ако ти е за успокоение - колкото по-зле ти е, толкова по-добре се чувства бебето, в смисъл това означава, че то си набавя необходимото от тялото ти. Не знам дали е вярно ..., на мен не ми помогна да се чувствам подобре. И се чувствай свободна да се караш на всички и да си в отврат настроение, да изискваш от твоя съпруг помощ - чай в леглото със солените бисквити сутрин също помага.

# 21
  • Мнения: 864
И аз бях така до началото на 4-и месец.
Ама си заслужава!!!

# 22
  • Мнения: 3 621
Аз съм вече в 6-ти месец , обаче продължава да ми е лошо почти цял ден.Няма начин 9 месеца ще ти е зле , обаче после като си гушнеш бебчето много бързо ще забравиш всичко и ще си щастлива

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз бях като теб, за мое щастие до 4-тия месец, когато всичко отлетя,
и при мен беше така

Общи условия

Активация на акаунт