търся рецепта эа парленка

  • 5 314
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 727
anilevi ,благодаря,че ми отговори ще ги направя във фурната  bouquet
Имам още един въпрос.Като изстинат как са?Остават ли меки или се втърдяват?
ок са,аз ги притоплих преди консумация,но са си хрупкави  Peace ако не се стоплят
затопли ги,то в това им е чара....ммммм топлички Crazy

мога да вметна само че установих едно нещо...правете ги по дебелички,че аз се престарах с изтъняването Mr. Green,ей сега забърках нова дозичка от 1кг брашно..да имаме за два дни,половината го оставям в хладилника и утре пак си изпичам Laughing

# 16
  • Мнения: 5 001
anilevi ,благодаря,че ми отговори ще ги направя във фурната  bouquet
Имам още един въпрос.Като изстинат как са?Остават ли меки или се втърдяват?
ок са,аз ги притоплих преди консумация,но са си хрупкави  Peace ако не се стоплят
затопли ги,то в това им е чара....ммммм топлички Crazy

мога да вметна само че установих едно нещо...правете ги по дебелички,че аз се престарах с изтъняването Mr. Green,ей сега забърках нова дозичка от 1кг брашно..да имаме за два дни,половината го оставям в хладилника и утре пак си изпичам Laughing
Аааа хитричко   bouquet И аз ще се възползвам от идеята....

# 17
  • Шумен
  • Мнения: 403
ох с тези рецепти и вкусотии не че не отслабвам,а напротив-трупам си килцата Sad Но ще се опитат и пърленките Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 166
Момичета, някой пробва ли на скара? Че има един въпрос - като се изпекат от едната страна обръщат ли се от другата да се позапекат или като са тънички не е необходимо? newsm78 Още утре ще пробвам - запалихте ме! Така ги обичам пърленките. Peace Благодаря за рецептите!

# 19
  • Мнения: 1 951
Преди време разглеждах рецепти за пърлени и най-сетне се наканих да направя. Не мога да намеря темата която гледах тогава, но нещо ми се върти в главата че след като се изпекат на скара се намазват с масло и веднага се задушават за да не изсъхнат newsm78 Вие задушавате ли ги и как?

# 20
  • Мнения: 727
Преди време разглеждах рецепти за пърлени и най-сетне се наканих да направя. Не мога да намеря темата която гледах тогава, но нещо ми се върти в главата че след като се изпекат на скара се намазват с масло и веднага се задушават за да не изсъхнат newsm78 Вие задушавате ли ги и как?
точно така,още топли ги мажа с масло и след това ги покривам с кърпа Grinning

# 21
  • Мнения: 1 951
Благодаря ти   bouquet

# 22
# 23
Ето това са насите пърленки.Ве4е ги правим за трети път.Тези са пе4ени на барбекю,но стават и на тефлонов тиган за които си няма барбекю.рецептата е супер сполу4лива.

# 24
  • Мнения: 71
Извинете ме 4е влязоь като гост ,но малко се обарках.
Та дано да са ви харесали моите пърленки.По то4но мъжът ми ги прави.

Общи условия

Активация на акаунт