Колко време след раждане с епизиотомия правихте секс?

  • 28 690
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 479
След 2 месеца.

# 76
  • Мнения: 2 960
ако имате предвид външно зашиване ,то тогава не е това,защото някъде до половината мъжът ми успя да влезне,просто и на мъжа ми атрибутите хич не са малкии то всичко като се събере...аз и преди да родя си бях доста стегната,дори първия път с мъжа ми не сполучи въпреки че доста го желаех и си бях влажна,но определено ако все така ме боли ще отида на лекар
Hug Hug
хи-хи минутки за рекламааааа Flutter

# 77
  • Мнения: 663
 newsm62 newsm10
ако имате предвид външно зашиване ,то тогава не е това,защото някъде до половината мъжът ми успя да влезне,просто и на мъжа ми атрибутите хич не са малкии то всичко като се събере...аз и преди да родя си бях доста стегната,дори първия път с мъжа ми не сполучи въпреки че доста го желаех и си бях влажна,но определено ако все така ме боли ще отида на лекар
Hug Hug
хи-хи минутки за рекламааааа Flutter
newsm10 newsm62

# 78
  • Мнения: 2 960
newsm62 newsm10
ако имате предвид външно зашиване ,то тогава не е това,защото някъде до половината мъжът ми успя да влезне,просто и на мъжа ми атрибутите хич не са малкии то всичко като се събере...аз и преди да родя си бях доста стегната,дори първия път с мъжа ми не сполучи въпреки че доста го желаех и си бях влажна,но определено ако все така ме боли ще отида на лекар
Hug Hug
хи-хи минутки за рекламааааа Flutter
newsm10 newsm62

ама аз го писах като похвала ,не като базик....така трябва да мисли ,пише и говори за себе си всяка мацка.......... Peace

# 79
  • Мнения: 22 978
След 40 дни,когато мина първият преглед след раждането при гинеколога.

# 80
Месец,след раждането...ама беше гадно....Чак сега, когато бебчо е на 6 месеца, мога да кажа, че се чуствам както преди да родя.Успех

# 81
  • Мнения: 3 092
След 3 м.беше много зле  Sick

# 82
  • ruse
  • Мнения: 32
на 29-тия ден  Embarassed

# 83
  • Мнения: 338
След 2 месеца и половина newsm78

# 84
  • Асеновград
  • Мнения: 45
ами след около 2 месеца , само първия път опъваше малко , после всичко беше наред

# 85
  • varna
  • Мнения: 1 012
на 36 ден с 3 шева ама бяха зараснали вече Peace

# 86
  • Мнения: 1 174
След 3 месеца, но така се стекоха обстоятелствата при нас.Иначе имах психическата нагласа и желание почти веднага след раждането - еуфорията от появата на малкото човече Simple Smile. Страхувах се от физическа болка (бях се наплашила от прочетени истории тук), но мъжът ми се оказа по-смел и направи първата крачка, без много много да ме слуша Wink.
Шевовете ми бяха 4, външни и още след месеца на контролния преглед нямаше и следа от тях.
Мога спокойно да кажа, че след "първия път" сексът ни беше възстановен и всичко си беше както преди, дори по-хубаво, защото се чувствахме още по-щастливи*! Heart Eyes



*Нищо от тогава, като емоции не е останало просто в минало време! Wink

# 87
  • Мнения: 125
 След около 3.5 месеца. Очаквах да е по-болезнено, но не беше и особено приятно. Имам си доста вътрешни и външни шевове. Вече изминаха 6 месеца, а не мога да кажа, че нещата са нормални. Определено си усещам ръба на единия вътрешен шев. Все пак има пози, при които не боли. С овлажняването също няма никакъв напредък. Това не ни отказва от действие, де  Embarassed
 Сега трябва да ходя на преглед за цитонамазка и ще обсъдя проблемите с лекарката  newsm78

# 88
  • Мнения: 93
 След около 45 дни.

# 89
  • Мнения: 867
40 дни. Няма как да не изпиташ неприятно усещане в началото, може и болка. Не се шашкай, няма страшно но все пак това е било рана, има шевове, белег. Нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт