Горещо с Росица Новева

  • 5 876
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 978
Жал ми е за това момиче.
То пък от зор за изяви, направо се е съсипало. Тъпа работа.

# 46
  • Мнения: 132
телефона беше на Венета

# 47
  • София
  • Мнения: 1 890
телефона беше на Венета

Мерси   bouquet сега вече се радвам, че го смених. Joy

# 48
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз пък незнам защо си мисля че всичко е театър и Росица се превзема ... Laughing Ако е така мога само да и стисна ръката - чудесна актриса е.Ако греша - определено има нужда от лекар. Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 158
Гледах предаването до половината- не издържах! То бива бива, ама аз се чудех през цялото време кой Позволи това да се излъчи изобщо????? Rolling Eyes Shocked
Виждала съм Росица в един магазин(по случайност пазарувахме заедно) идеше ми да и се изплюя в лицето - ужасно долно същество #2gunfire #2gunfire
Не знам как изобщо ви е жал за тая твар!(без извинение)
А за Венета - Венета си е Венета тя от това се храни така да се каже.....Но пак Ви казвам, чудя се КОЙ ПОЗВОЛИ това предаване да се излъчи?????
Нямам думи..... #Crazy

# 50
  • Мнения: 631
Аз пък незнам защо си мисля че всичко е театър и Росица се превзема ... Laughing Ако е така мога само да и стисна ръката - чудесна актриса е. Rolling Eyes

От доста време насам поддържам тази теза и според мен  прави околните сами да си говорят. В целия спектакъл долавям от нейната уста да излизат много точно подбрани и намясто казани фрази, с които те забива. Прочетох доста интервюта с нея, гледах предавания в които участва и се втрещявам от определени изказвания, а водещия или интервюиращия на секундата сменя темата с друг въпрос. Прави се на откачена според мен, но си е в час и разбира за какво става дума.
Ама в предаването как се разплака по поръчка направо........................ Peace

# 51
  • Мнения: 2 957
РоситУ може да е пиянде,но не е глупава;)

А дето се разплака снощи....и аз като  се напия и започвам да рева за щяло и нещяло:) Просто някои хора имат кофти пиянство.Не си ли я спомняте в Биг Брадър какви драми разиграваше като се нафирка:)

# 52
  • Мнения: 6 417
И с какво Роси заслужи определението "ужасно долно същество", че не ми е ясно?

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Не съм го гледала предаването с Роси,гледах обаче с бившия  любовник на Ирен Онтева,със Сашка Васева и мъжа и  , и  ми се върти въпроса защо един човек се съгласява да участва в Горещо ,след като знае какво ще бъде ? Дали пък всичко не е по собствено желание  Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 15 538
Леле каква съм патка. Как съм го изпуснала. Аз съм и такъв фен на Росето. Някой може ли да метне линк да я гледам  Praynig

# 55
  • Мнения: 90
Искам да кажа, че просто нямам думи!!! И за двете мнението ми е  ooooh!. Росето е пълно хахо, а Венетка голяма лицемерка. Съжалявам Тошкото.

# 56
  • Мнения: 3 216
Тошко едва ли сьжелява,сигурно се радва,че се е отьрвал по-скоро Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 558
И на мен ми става жал като гледах рекламите (самото предаване не успях). Момичето е за лечение, не бива да се гаврят така с нея.
Някъде може ли да се гледа предаването? Или поне на торент?

# 58
# 59
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз пък незнам защо си мисля че всичко е театър и Росица се превзема ... Laughing Ако е така мога само да и стисна ръката - чудесна актриса е.Ако греша - определено има нужда от лекар. Rolling Eyes
бе и аз симисля че играе, никъде не съм я в иждала в "нормално" сътояние , дори и в къщата  newsm78 доста я подоваха по TVто и нито едит път читава ...малко ме съмнява. Може да не е от алкохола а от глвЪта  Crazy


п.п. и мен ми снана  жал за нея  Confused

Общи условия

Активация на акаунт