Серум и крем за избелване на петна/лунички

  • 135 855
  • 167
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 629
И аз мога да предложа нещо за избелване  http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=26    етова също не е лошо!Прочетх в началото,че са предложили крема и предполагам, че крема заедно с това ще ти докарат добър ефект. Аз мисля да си купя крема допадна ми, пък и скоро ми свърши избелващия тоник! Друго,което също действа е мед с лимон, слагах една чаена лъжичка мед и една чаена лимон и мажеш на лицето,стои се 30 мин! Ако не те избелва поне е много полезна за лицето и за дезинфекция. И вече най-новото,което аз си взех е на Лиеарк серията Анти-Ташес (тачес) не съм наясно ммного как се произнася. Аз си взех комплекта и крема за избелване с фактор 12! Доста солено ми излезна, но и аз водя една борба с тея петна и ми омръзна вече  #Cussing out Другото,което бих посъветвала всички е през лятото задължително як фактор на лицето особено тези с акне.Аз лично ползвам на Ла рош - Позе (Посе) (все тая ooooh!) едно с фактор 60 беше преди сега мисля е с фактор 50.Това е само за лицето истината щото иначе безброй пъпки и нови петна.  bouquet

# 91
  • Мнения: 15
здравейте момичета! Hug

досега не бях ходила на дерматолог но днес вече се реших и отидох.първо останах очарована от вниманието и после дерматоложката ми каза че проблема не е неразрешим стига да знаеш как да се лекуваш.та изписа ми крем на еуцерин,и сега аз пак със моето недоверие дори и към специалиста защото съм се отчаяла-кажете ми моля ви някой ползвал ли го е,и какъв е ефекта.
  bouquet

# 92
  • Мнения: 836
...та изписа ми крем на еуцерин...
Кой по-точно?
Аз използвам крем на Еucerin  със SPF 30, но пак ми се появяват лунички  ooooh!

# 93
  • Мнения: 15
...та изписа ми крем на еуцерин...
Кой по-точно?
Аз използвам крем на Еucerin  със SPF 30, но пак ми се появяват лунички  ooooh!


http://www.ciao.de/eucerin_anti_age_anti_pigment_fluid__1833998

ето този ми изписа.ох дано само ми помогне да се избавя от гадната пигментация Praynig

# 94
  • Мнения: 836

http://www.ciao.de/eucerin_anti_age_anti_pigment_fluid__1833998

ето този ми изписа.ох дано само ми помогне да се избавя от гадната пигментация Praynig
Дано помогне!
Моят е друг, явно ще го сменям.

# 95
  • Мнения: 15
И аз мога да предложа нещо за избелване  http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=26    етова също не е лошо!Прочетх в началото,че са предложили крема и предполагам, че крема заедно с това ще ти докарат добър ефект. Аз мисля да си купя крема допадна ми, пък и скоро ми свърши избелващия тоник! Друго,което също действа е мед с лимон, слагах една чаена лъжичка мед и една чаена лимон и мажеш на лицето,стои се 30 мин! Ако не те избелва поне е много полезна за лицето и за дезинфекция. И вече най-новото,което аз си взех е на Лиеарк серията Анти-Ташес (тачес) не съм наясно ммного как се произнася. Аз си взех комплекта и крема за избелване с фактор 12! Доста солено ми излезна, но и аз водя една борба с тея петна и ми омръзна вече  #Cussing out Другото,което бих посъветвала всички е през лятото задължително як фактор на лицето особено тези с акне.Аз лично ползвам на Ла рош - Позе (Посе) (все тая ooooh!) едно с фактор 60 беше преди сега мисля е с фактор 50.Това е само за лицето истината щото иначе безброй пъпки и нови петна.  bouquet


между другото само да вметна че аз използвах козметиката на биотрейд(по точно крема-мелабел,и ексфолианта пюър скин),и петнатами станаха ужасно гадни и по черни Cry.знам че при всеки е индивидуално и бих се радвала на теб да ти помогне.аз вече експерименти няма да си правя.

# 96
  • Мнения: 16
Не знам момичета, но за мен най-добър си остава крем Acromin. Спомням си го от доброто старо СОЦ време, не знам дали още се призвежда, но бях много доволна като имах проблеми.

# 97
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Не знам момичета, но за мен най-добър си остава крем Acromin. Спомням си го от доброто старо СОЦ време, не знам дали още се призвежда, но бях много доволна като имах проблеми.
Има го и още как  Mr. Green Аз си взех избелваща маска Ахромин, да видим дали ще има ефект, още не съм я пробвала обаче  Blush

# 98
  • Мнения: 2 962
Аз си взех  Ахромин - пише с подобрена формула -дано само после не се наложи да лекувам пораженията от Ален Мак

# 99
  • Мнения: 16
сиси,
все пак всяка от нас има различно чувствителна кожа и затова нищо не се знае....на мен специално Ахромин ми оказа много полезно въздействие без никакви странични ефекти. Все пак не всичко българско да е долно и некачествено.

# 100
  • Мнения: 7 418
Единственият крем, който има ефект срещу петна според мен е крема "Mela D"  на "Ла рош Позе"./не знам дали правилно изписах фирмата, ако не е простете!/.

А за по стари петна става ли?
     При мен този крем нямаше никакъв ефект. Confused

# 101
  • Мнения: 3 674
Аз си взех  Ахромин - пише с подобрена формула -дано само после не се наложи да лекувам пораженията от Ален Мак
Момичета, да споделя  Rolling Eyes Ахромина е номер едно крем с избелващ ефект!  Peace  Винаги лятото ми излизат пигментни петна по лицето  от слънцето. Около преди две години беше изчезнал от аптеките и много трудно се намираше. Та пробвах какво ли не...

Но, по-добър избелващ крем от Ахромина не съм срещала. Сега вече тотално се убедих. И най-трудните петна изчезват до един месец.  Peace
Мажа се сутрин и вечер.

Преди беше много мазен, но само това му беше минуса. Сега доста е подобрен явно,  понеже много добре попива в кожата. Simple Smile

Взех си 2 опаковки лятото..и ме е яд че не си купих още. Невероятен ефект има!

Така че не си давайте парите за скъп и избелващ крем на чужди фирми. Колкто и невероятно да звучи,този евтин български крем Ахромин направо е страхотен...

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 20:22 от ЧервеноВинце

# 102
  • Мнения: 10 758
Розе, а става ли за тяло?Щото аз по лицето нямам проблеми, но гърба ми е в окаяно състояние ooooh!

# 103
  • Мнения: 16
Аз си взех  Ахромин - пише с подобрена формула -дано само после не се наложи да лекувам пораженията от Ален Мак
Момичета, да споделя  Rolling Eyes Ахромина е номер едно крем с избелващ ефект!  Peace  Винаги лятото ми излизат пигментни петна по лицето  от слънцето. около преди две години беше изчезнал от аптеките и много трудно се намираше. Та пробвах какво ли не....

Но, по-добър избелващ крем от Ахромина не съм срещала. Сега вече тотално се убедих. И най-трудните петна изчезват до един месец.  Peace
Мажа се сутрин и вечер.

Преди беше много мазен, но само това му беше минуса. Сега е подобрен явно  понеже много добре попива в кожата.

Взех си 2 опаковки лятото..и ме е яд че не си купих още. Невероятен ефект има!

Така че не си давайте парите за скъп и избелващ крем на чужди фирми. Колкто и невероятно да звучи,този евтин български крем Ахромин направо е страхотен...


 Hug Това си е самата истина. Аз им разправям на момичетата, но те някак си не се доверяват на българската козметика. Понеже не съм ползвала отдавна Ахромин, не съм знаела, че е подобрен. Още баба ми навремето ми го препоръча и след неколкократно третиране вече нямам никакви петна - не са се и появявали. Доколко това е имало връзка с въпросното кремче, не мога да твърдя със сигурност.

# 104
  • Мнения: 10 698
"Подобрен" Ахромин означава ли, че вече не съдържа живак?  Rolling Eyes
Защото честно казано, момичета, по-добре с лунички, отколкото с живак в организма  Confused

Общи условия

Активация на акаунт