Серум и крем за избелване на петна/лунички

  • 135 862
  • 167
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 15
...та изписа ми крем на еуцерин...
Кой по-точно?
Аз използвам крем на Еucerin  със SPF 30, но пак ми се появяват лунички  ooooh!
[/quot
 
но мисълта ми е -беше ли ти се изчистило лицето от тях?при луничките е друго  няма как да не излезнат,те са си генно заложени.пък и защо да ги махаш те са хубави Wink.ох аз да го имах този проблем,ама неееееее.

# 106
  • Мнения: 3 094
относно Ахромин - сегашният има малко общо със стария тъй като много от веществата в стария са забранени да употреба според европейските стандарти и съответно неприложими в промишлена употреба. Става въпрос за хидрокинона - смятан за панацея в избелването до преди 7-8 години.

# 107
  • Мнения: 836
...
 
но мисълта ми е -беше ли ти се изчистило лицето от тях?при луничките е друго  няма как да не излезнат,те са си генно заложени.пък и защо да ги махаш те са хубави Wink.ох аз да го имах този проблем,ама неееееее.
Този крем го ползвам основно, защото е хидратиращ, а слънцезащитният фактор 30 му е допълнителна екстра. Реших, че е добра защита, но явно не е така, защото даже и през зимата луничките се появяват.
Аз преди 1-2 години не съм имала въобще, а и е късно вече да поддържам имидж на Пипи Дългото Чорапче  Joy
Затова, пиши, ако има ефект от твойто кремче  Hug
Ползвам доста продукти на Eucerin и досега съм била много доволна.

# 108
  • Мнения: 15
...
 
но мисълта ми е -беше ли ти се изчистило лицето от тях?при луничките е друго  няма как да не излезнат,те са си генно заложени.пък и защо да ги махаш те са хубави Wink.ох аз да го имах този проблем,ама неееееее.
Този крем го ползвам основно, защото е хидратиращ, а слънцезащитният фактор 30 му е допълнителна екстра. Реших, че е добра защита, но явно не е така, защото даже и през зимата луничките се появяват.
Аз преди 1-2 години не съм имала въобще, а и е късно вече да поддържам имидж на Пипи Дългото Чорапче  Joy
Затова, пиши, ако има ефект от твойто кремче  Hug
Ползвам доста продукти на Eucerin и досега съм била много доволна.

да разбирасе ще пиша за крайния резултат който съм постигнала.дано наистина ми помогне че вече ще се гръмна Grinning

# 109
  • Мнения: 3 674
Розе, а става ли за тяло?Щото аз по лицето нямам проблеми, но гърба ми е в окаяно състояние ooooh!
Бомбич...не знам  newsm78 Ама би трябвало да помага, щом премахва петната от лицето...ама най-добре питай аптекарките. За по-сигурно...  Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 3 674
"Подобрен" Ахромин означава ли, че вече не съдържа живак?  Rolling Eyes
Защото честно казано, момичета, по-добре с лунички, отколкото с живак в организма  Confused
Както писа Bastet, крема е подобрен тъй като са  премахнати  вещества.

Ако имате от най-старите тубички и сегашните новите, ще видите разлика в съставките.

 Иначе за живака , нали химичекото  му название е mercury..Сега четох състваките отзад. Няма живак а Ахромина. Peace

# 111
  • Мнения: 4 076
A някой знае ли нещо за продуктите за избелване и премахване на петна CLAIRIAL. Тоест дали го е ползвал този препарат.

Иначе в характеристиката на препарата е написано.
ПОКАЗАНИЯ: Всички хиперпигментации. Лентиго МЕЛАЗМА. Хлоазма. Постинфламаторни хиперпигментации. Петна от фотосенсибилизация.
Ползвам го от доста време по предписание на дерматолог.Никакъв ефект! #Cussing out
Обаче нали съм дала 35 лв. за 30 мл.,на принципа"пени се,не пени..."
Загуба на пари е за мене.

# 112
  • Мнения: 10 758
Розе, а става ли за тяло?Щото аз по лицето нямам проблеми, но гърба ми е в окаяно състояние ooooh!
Бомбич...не знам  newsm78 Ама би трябвало да помага, щом премахва петната от лицето...ама най-добре питай аптекарките. За по-сигурно...  Rolling Eyes
Ще питам.Тенкс, Розе Hug

# 113
  • Мнения: 16
Привет пак и от мен Simple Smile
Момичета, наскоро ми препоръчаха TimeFreeze на Lumene и щерката взе, че ме изненада: купила ми дневен и нощен крем  Grinning. Ако някоя го е ползвала, има ли някакъв чувствителен ефект...или? Thinking

# 114
  • Мнения: 52
днес си взех ахромин от аптеката но на опаковката не пише никакво име дали е същият крем в тубичка е.Който го е ползвал да каже дали е този?

# 115
  • Мнения: 3 826
кремът беше супер , и аз съм го използвала ...
и стига с този живак , в Ахромин-а никога не е имало живак ,
имаше хидрохикон , който не се използва в Европа , но в Щатите не е забранен , даже там се използва в много по-големи концентрации , отколкото тук се използваше ..за съжаление го махнаха хидрохикона , и избелващият ефект не е същия , уви , кремчето си беше супер...

# 116
  • Мнения: 52
дадоха ми този крем в аптеката като поисках Ахромин.


http://www.stscosmetics.bg/bg/products.php?subcat=142



























Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 14:31 от tinka

# 117
  • Мнения: 10 698
Това че в Щатите нещо е забранено или разрешено слабо ме вълнува - американките не са ми критерий за нищо...най-малко за красота  Joy
Но ще си купя и аз от новия Ахромин  Flutter

# 118
  • Мнения: 15
кремът ахромин е с нова опаковка от скоро,ако не се лъжа е във плоска тубичка,розова на цвят и е написано на него Ф(английско).аз си го бях купила но на мен не ми върши никаква работа.и още 1 ахромин съм си вземала във кръгла кутия на него пише АХРОМИН 2 в 1.

# 119
  • Мнения: 15
дадоха ми този крем в аптеката като поисках Ахромин.


http://www.stscosmetics.bg/bg/products.php?subcat=

да точно този е.дано ти свърши работа,защото на мен не ми помогна.
 Peace




























Общи условия

Активация на акаунт