ЗА КОЗМЕТИКАТА НА "ДЕВА"

  • 10 375
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 928
Цитат на: Magimon
Аз ползвам на Дева LIFT and FIRM CARE,който е за стягане,изглаждане и за целулит.Много съм доволна...
Наистина е добър. Wink Имаше на скоро една темичка ,където се похвалих от ефекта на същия този крем и бях много учудена,че наистина за такава символична цена,се предлага качествен продукт. Sunglasses Само да не чуят производителите,че веднага ще му вдигнат цената. Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 328
Цитат на: Но май като гледам ще си купя този антицелулитния. Нямам много целулит, ама по-добре ще е ако нямам хич Flutter[/quote

И аз ще пробвам, не вярвах, че може да има ефект,но щом казвате.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
И аз съм доволна от антицелулитния. Майка ми пък антибръчковия харесваше.
Докато бях бременна се мазах с анти-стрийния - никакъв ефект - в деветия месец ми се появиха много, но не обвинявам крема - с каквото и да се плесках все тая - ген Imp .

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Направих грешката веднъж да си купя и аз нещо на Дева - маска за коса и крем за лице в някаква оранжева опаковка беше. Момичета как свикнахте с миризмата на тази серия?
Щото на мен мухозола ми мирише по - приятно.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене точно крема за лице в оранжевата опаковка страхотно ми харесва как мирише - на портокалче Laughing И дневният, и нощният ми действат супер на обонянието.Аз пък не мога да търпя смрадта на почти всечки кремове на Л'ореал.Ама пък като качество са перфектни, та се примирявам с миризмата.Само серията Хидрафреш се трае, другите са  Sick А на Дева антицелулитния ми мирише гадно, та отиде в кофата...

# 20
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Цитат на: aseim2
Аз до сега съм ползвала 2 крема - единия протия целулит, а втория сега в момента против стрии. И да ти кажа честно - и целулита ми се махна (естествено след 3 седмици яко мазане - това преди да забременея) и сега до момента нямам нито една стрия.

Да не те шашкам, ама аз към края с такива стрии се сдобих #Cussing out  #Cussing out , че никакво мазане на помогна. В смисъл, че аз се мажех още от началото. Явно това си е до тип кожа.

# 21
  • Мнения: 274
Аз през цялата си бременност се мажех с Дева - против стрии и да ви кажа нямам нито една. Но може би е ген.От крема съм доволна в общи линии, от крема за около очи ефект не видях.
Все пак да споделя - за тази цена може да се преориентирате към Елеа , аз съм супер доволна.

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От крема за лице на Дева с оранжева капачка, на майка ми такива рани й бяха станали на лицето, че не е истина......все едно й е одрана кожата.....не си купувам нищо на тази марка след този случай

Аз всъщност вече ( откакто се ровя в интернет) почти никаква козметика не ползвам, само домашна, скоро мисля да заместя и шампоана с хума....че такива работи чета...четината ми настръхва

# 23
  • Мнения: 1 734
Цитат на: secretgarden
скоро мисля да заместя и шампоана с хума....че такива работи чета...четината ми настръхва


Ако си мислиш, че в хумата, която я предлагат на Бг пазара няма химикали, много се лъжеш Close

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Е, ти пък .... ми тогава ще спра да се къпя, к'во Grinning

# 25
  • Мнения: 194
Използвала съм през цялата си бременност крема против стрии и нямам нито една,което си е постижение,като се има предвид,че бях в 9 мес. 91 кг.Май ще пробвам и аз антицелулитния.Обаче шампоаните им определено не струват.Може би е индивидуално все пак...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Цитат на: belinda
.Аз пък не мога да търпя смрадта на почти всечки кремове на Л'ореал.  Sick А на Дева антицелулитния ми мирише гадно, та отиде в кофата...

И аз не понасям Лореал, ама за Дева думи нямям.

# 27
  • България-София
  • Мнения: 573
Тонове съм занесла в Израел - като си идвам всички познати ми поръчват Thinking Да се чудиш - млади, стари - всички. Та реших и аз да пробвам. Купих си от така "популярния" в този форум с оранжевата капачка. Не ми е претенциозна кожата ама определено не ми допадна - щипе, опъва , та се отказах от по-нататъшни експерименти. Явно си е до кожа - на един добре, на друг зле.

# 28
  • Мнения: 444
Аз съм ползвала и крем и тоник и съм много доволна! Зависи от кожата, моята е нормална! Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 767
Дева LIFT and FIRM CARE..тук и в още една тема четох за това мазило..Някой друг ползвал ли го е?Ако да ,какви са ви отзивите?Само за стягане ли е или действа комбинирано и с/у целулит?

Общи условия

Активация на акаунт