Втора загуба

  • 8 889
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
i az imax dve zagubi i tretia pat se polu4i

# 16
# 17
  • Разград
  • Мнения: 377
Ох, миличка, не знам какво да ти пиша за да те успокоя. Аз само веднъж сам губила, но две бебенца наведнъж. И сега вярвам че ще стане чудото и аз да си имам. Вярвай и все някога трябва да се случи. Първо, обаче, плачи, крещи и когато не ти останат сълзи се усмихни на своите дечица, които са ангелчета и имат нужда от теб. После прегърни идеята за поредния болезнен опит, защото вече страхът не ни дава шанс да се зарадваме истински, но аз вярвам че един ден всички ще пишем колко много сме щастливи. Никога няма да забравим малките невинни душици, но ние сме жени и трябва да станем майки, колкото от това понякога да ни боли. Прегръщам те много силно и вярвам в теб!  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 36
Здравей Милинко, не се отчайвай, продължавай да вярваш. Няма по-голяма болка от тази да загубиш дете, както и няма по-голяма радост от тази, когато видиш малкото му личице за пръв път. Затова вярвай!!
Мои близки преживяха 9/девет/ спонтанни аборта, но на десетия път се роди прекрасен юнак. Затова вярвай!
Много  Hug Hug Hug Hugот мен

# 19
  • Мнения: 404
Много съжалявам.
Моята сестра четири пъти преживя това,беше и адски трудно,но на петия път всичко мина нормално.
Желая ти успех и не се отчайвай.
  bouquet  bouquet

# 20
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Съжалявам, мило момиче!
Потърси утеха сред близките си хора, времето ще те излекува!
Орисвам те с най-прекрасното бебче при следващата ти бременност!

# 21
  • Мнения: 273
много сьжалявам за загубата ти.искренно ти сьчувствам и плача с теб.днес стават 11 дена от както почина моята принцеса.тя се роди и в сьщия ден почина без да мога дори да я видя.знам ,че никога няма да спре да ни боли,но се моля за всички ни да се научим да живеем с тази болка.пегрьщам те силно и те моля да гледаш напред.

# 22
и аз чаках бебче август 2008 но уви единствено се утешавам тук и близките немогат да ми помагат да са живи и здрави всички мами от форума само тук намирам точните мисли които минават през главата ми като ги прочета вече от някоя изтрадала маичица   bouquet

# 23
Благодаря на всички мами от форума.Много сте мили. Hug

# 24
  • Мнения: 3 016
Каквото и да ти кажа все едно . Знам колко е тежко  . Но ти желая да стъпиш здраво на краката си и да гледаш само напред ,пък дано Господ ни дари със здрави бебечета следващият път .Моля се с цялото си сърце . Болката винаги ще я носим  в нас . Аз загубих моето бебе на 5 дни . Толкова е несправедливо. Невинни душички . Съдба!

# 25
  • Мнения: 2 926
Бъди силна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт