дрешки за бебе предварително

  • 6 587
  • 206
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 43
Още не съм но едвам " стискам" да го направя Simple Smile затова ще изчакам поне докато кажат някакъв пол за детето и атакувам бебешките магазии Hug

# 136
  • Мнения: 208
Бях купила само най-необходимото   легло и няк. дрешки(от суеверие) после си купихме всичко необходимо.

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Започнах да купувам когато бях в седмия месец и до края вече имах всичко  Peace
И аз така. Peace

# 138
  • Мнения: 1 900
Купувах още щом разбрах, че съм бременна. В 6 месец вече бях купила почти всико, щом влязох в 9 месец всичко беше изпрано, изгладено и подредено. Чисто от практична гледна точка. Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 1 522
До 6-тия месец се въздържах, тъй като съм малко суеверна, но после като почнах няма спиране. Накупих всичко необходимо преди да родя. Беше ми много приятно да си ги гледам тези малки дрешки и да си представям как ще й ги обличам на моята принцеса Laughing


# 140
  • Мнения: 6 274
Първите пъти - не  Naughty. Сега - да .  Peace  Но като влязох в деветия месец .

# 141
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всичко си купих предваретелно.
Избирах си ги с голямо удоволствие  Grinning
  и аз така бях-всичко приготвих Peace

# 142
  • Мнения: 523
Всичко си купих предварително - дрехи , мокри кърпи , памперси ,корито , креватче ....абе абсолютно всичко ,което е необходимо за раждането и началното отглеждане на бебето . newsm32 1stroller pacifier newsm07 newsm30  bath1 smile3545 smile3524 preggo

# 143
  • Мнения: 780
Всичко предварително.Бабите искаха да купуват и подреждат нещата докато сме в родилното, но държах аз да си свърша тази работа.

# 144
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ooo, естествено, че предварително не исках да се лиша от това удоволствие и да чакам друг да ми взема неща за бебчетата ми  Mr. Green. Щото всеки знае, че веднага след раждането почти не може да се мръдне, за да се обикаля и да се търсят разни неща. Така, че твърдо преди раждането се оборудвах със всичко  Peace

# 145
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не, но свеки беше накупила доста.
Аз после се развилнях и бйх като луд с къртечница по магазините Joy

# 146
  • Мнения: 1 674
да,бях купила почти всичко

# 147
  • Мнения: 78
И за двамата бях купила всичко,защото не исках друг да избира вместо мен.За мен беше голяма тръпка да обикалям по магазините и да купувам бебешки неща  Grinning

# 148
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 769
Аз съм в 30-та седмица и от скоро започнах да се приготвям.Купих си помпа,чаршафчета и 2 шишенца.Мисля със всяка заплата да купувам по нещо,все пак наведнъж не може. Количка и легълце подсигурихме.Наистина е страхотно да се пазарува за бебо.

# 149
  • Мнения: 1 599
Всичко си купих предварително - дрехи , мокри кърпи , памперси ,корито , креватче ....абе абсолютно всичко ,което е необходимо за раждането и началното отглеждане на бебето . newsm32 1stroller pacifier newsm07 newsm30  bath1 smile3545 smile3524 preggo

И аз така всичко... обикалях още от 6ти-7ми месец само говорех а хората около мен... стига не е хубаво... дрън дрън дрън.... само майка ме подкрепяше във всичко и тя беше  hahaha в шопинг мания като мен!!!

Общи условия

Активация на акаунт