Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса

  • 114 631
  • 641
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Привет и от мен 390сс подмускулно на 07.11.07
 Laughing

Ууу, честито  Wink Дано да не ти създават проблеми и само да те радват  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Даа и аз се интересувам,казвайте цени момичета цени,защото навсякъде са толкова различни,чееее.........

# 17
  • Мнения: 5 250
Момичета, а как избрахте лекаря си?
Доста неща прочетох и по скоро се обърках и не мога да реша при кого да си направя гърдите  ooooh!
Кой определя дали имплантантите ще са под/над мускула или частично? Кой вариант според вас е по добрия?

# 18
  • Мнения: 5 103
3200 Евро платих преди няколко месеца при Михайлов.
Моя доктор избрах от приятелки и познати оперира ли се при него.
Надето знае резултата при мене Laughing
При второ раждане на доста жени не им увисва бюста, при някои се налага смяна.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 838
Момичета, а как избрахте лекаря си?
Доста неща прочетох и по скоро се обърках и не мога да реша при кого да си направя гърдите  ooooh!
Кой определя дали имплантантите ще са под/над мускула или частично? Кой вариант според вас е по добрия?



Аз след доста продължително четене по форуми (най-вече тялото.бг) и женски списания, се спрях на двама специалисти и при тях отидох на консултация. Начинът на поставяне на имплантите се определя от доста фактори, но определено думата има хирургът, все пак той е специалистът. И не знам дали може категорично да се каже кой от вариантите е по-добър, тъй като и двата имат и преимущества, и недостатъци. В моят случай д-р Стоянов беше категоричен - подмускулно, но той по принцип си е фен на този начин на поставяне. Преимущества на подмускулното - по-малък риск от усложнения като капсулна контрактура, увисването на имплантите се отлага дълго във времето, не се атрофира млечната жлеза (затова е подходящо при некърмили жени), имплантите не си личат така ясно. Недостатъци - по-болезнено, по-дълъг възстановителен период, по-травматично и по-трудоемко за хирурзите. И се губи част от обема на имплантите, тъй като мускулът ги притиска и стяга. Освен това крайният резултат не идва мигновено, както при надмускулното. За раждали жени с птоза е препоръчително надмускулното поставяне.

# 20
  • Мнения: 5 103
Мирела,аз не мисля,че тази тема ще просъществува тук в този форум  Confused
винаги когато момичета са питали нещо свързано с пластична и естетична хирургия,аз съм давала линк към форума-Тялото,там има достатъчно информация...
Честно казано  и на мене ми е било странно , защо повечето жени тук реагират като ужилени като чуят за подобни операции.

Някой за ринопластика няма да сподели или за Ботокс и филъри

# 21
  • Мнения: 5 103
Привет и от мен 390сс подмускулно на 07.11.07
 Laughing

Лелеелелеле доста едър бюст.
Със здраве да си го ползваш и много да му се радваш.

# 22
  • Мнения: 3 576
Абе ти пък - ССФ има идеални цици след 3 деца и кърмене, и мрази всичко изкуствено!
 hahaha

Ботокса е готино нещо, мисля да си бучна малко в челото, защото имам гадния навик като В.Райкова само да подигам вежди и скоро ще получа бръчки....но ще поизчакам до 30-тата си годишнина поне....

Кумата ми си сложи ботокс и филъри по лицето, страхотно изглежда, изглади си мимическите бръчки.

# 23
  • Мнения: 776
Момичета, а това дали имплантът ще бъде под или надмускулно поставя ли се в зависимост от неговата форма? Защото нали имплантите са 2 вида, ако не греша - с кръгла форма и капковидни, които се препоръчват за малък бюст, та има ли значение кой имплант как ще се постави? Rolling Eyes newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 3 838
Не мисля, че има връзка между формата на импланта и начина на поставяне, по-скоро има значение структурата на тялото и състоянието на бюста ти. Когато става въпрос за малък обем импланти, няма особена разлика между кръглите и капковидните импланти.

# 25
  • Мнения: 5 103
Капковидните имплантанти като цяло не са от лбимите на докторите, защото може да се получи завъртане, по-удачни са за под мускулно поставяне.
Под или Над мускула зависи главно от това което ще ти препоръча доктора и от твойто желание Peace

# 26
  • Мнения: 776
Не мисля, че има връзка между формата на импланта и начина на поставяне, по-скоро има значение структурата на тялото и състоянието на бюста ти. Когато става въпрос за малък обем импланти, няма особена разлика между кръглите и капковидните импланти.
Капковидните имплантанти като цяло не са от лбимите на докторите, защото може да се получи завъртане, по-удачни са за под мускулно поставяне.
Под или Над мускула зависи главно от това което ще ти препоръча доктора и от твойто желание Peace

Благодаря за отговорите!  bouquet

# 27
  • Мнения: 5 250
Serpentine благодаря за отговора  Hug
Продължавам със събирането на инфо, дано попадна на "моя" доктор  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 622
Абе ти пък - ССФ има идеални цици след 3 деца и кърмене, и мрази всичко изкуствено!
 hahaha

Ботокса е готино нещо, мисля да си бучна малко в челото, защото имам гадния навик като В.Райкова само да подигам вежди и скоро ще получа бръчки....но ще поизчакам до 30-тата си годишнина поне....

Кумата ми си сложи ботокс и филъри по лицето, страхотно изглежда, изглади си мимическите бръчки.


Да, ама е много краткотрайно, бре  ooooh! Ако нямаш много вдигнати вежди(като моите), може да си направиш брау-лифт. Аз ако си направя и веждите ми ще се качат на челото, тогава  hahaha  Joy

Ако аз си слагам някой ден, ще са кръгли, среден(по-малко вероятно висок) профил(марка не знам, пак зависи от консултацията с лекаря), подмускулно, не знам колко кубика, защото ще зависи от това колко кубика са моите си гърди и с колко още ще се обере евентуалната птоза. И ако не ме беше страх от усложненията, да съм си сложила до сега, нищо, че нямам таква нужда  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 3 576
Не е толкова краткотрайно - от 6м до 1 година, като след време ботокса се натрупва и няма нужда да те инжектират повече. Поне така ми обясниха, може и нещо да греша.

Аз искам и леко увеличение на устните, но временните филъри много бързо се резорбират, а постоянните дават дефект тип "Галя от Сатен"  Tired

Общи условия

Активация на акаунт