Има ли тук такива, които само са си виновни?

  • 3 299
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 911
то че не се умира е ясно, ама я попитайте Патриция  Naughty

към авторката: извинявай, че не съм изчела цялата ти тема, но само ще попитам: а като спре да ти сваля звезди тоя, дето е всичко, което съпругът ти не е? като мине влюбването, щото то е като упойка?

П.С.
аз докато се изкажа и тя Патриция се намеси  Sick

# 31
  • Мнения: 911
... АКО НЕ СТАНЕ С ЕДИНИЯ, ТО ДРУГИЯ.
БАСИ ТОВА Е ГАДНО - СПРЯМО ДВАМАТА

Дани, ИМЕННО!

аз и други определения бих изсипала, ама...няма да се хабя

# 32
  • Мнения: 623
... АКО НЕ СТАНЕ С ЕДИНИЯ, ТО ДРУГИЯ.
БАСИ ТОВА Е ГАДНО - СПРЯМО ДВАМАТА

Дани, ИМЕННО!

аз и други определения бих изсипала, ама...няма да се хабя

Какви определения...аз бих споменал и много близки роднини... ама нали съм възпитан newsm62 newsm62 newsm62

# 33
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Пати,имаше тема в която всяка от нас сподели вината си,дали да не я копнем и изпратим като линк???

# 34
Едва ли ще намериш тук такива... Поне това ми е мнението и наблюдението.
Освен този постинг останалите са на светлинни години встрани от темата. Интересен феномен, много рядко някой би обсъждал и анализирал вината си макар обикновено тя да е споделена с другия. Може би изхождаме от принципа: като се обърне каруцата пътища много... т.е. кой го е грижа кой крив кой прав. Аз съм разведен и определино имам вина за това. Искам обаче да ви споделя, че бях самотен родител по време на брака. Какво имам предвид ли? Ами например това, че съпругата ми не знаеше къде се намира и кой е личният лекар на децата ни.

# 35
  • Мнения: 2 336
Едва ли ще намериш тук такива... Поне това ми е мнението и наблюдението.
Освен този постинг останалите са на светлинни години встрани от темата. Интересен феномен, много рядко някой би обсъждал и анализирал вината си макар обикновено тя да е споделена с другия. Може би изхождаме от принципа: като се обърне каруцата пътища много... т.е. кой го е грижа кой крив кой прав. Аз съм разведен и определино имам вина за това. Искам обаче да ви споделя, че бях самотен родител по време на брака. Какво имам предвид ли? Ами например това, че съпругата ми не знаеше къде се намира и кой е личният лекар на децата ни.
Извинявам се за офф-а.
Добре дошъл!Тук мъжете са малко и повечето бързо се отказват.

# 36
  • Мнения: 623
добре дошъл на paracels

вече мъжете тук, сме с един повече Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 6 999
Офф-топик:

Мъж да си в този форум. С хляб, сол и мед те посрещат...чак и червено килимче ти опъват...бре, бре.  Чувствам се дискриминирана направо.  Rolling Eyes Laughing

# 38
  • Мнения: 623
Офф-топик:

Мъж да си в този форум. С хляб, сол и мед те посрещат...чак и червено килимче ти опъват...бре, бре.  Чувствам се дискриминирана направо.  Rolling Eyes Laughing

Що дискриминирана? До сега, бях сам... изключая Пантер, ама той е друг случай (и като не броим епизодичните прояви)...
Така че, вече сме двама... почти

# 39
Предполагам, че по голямата част от мамите тук се смятат за онеправдани и смятат мъжете си за виновни, но щом почти няма нито един пост в който да пише: "...аз не съм виновен/на, защото половинката ми направи това и това...." и постоянно се бяга от темата, значи всеки си има своята вина, само дето във форума е много лесно да направиш образа такъв какъвто искаш да бъде.

В моята история ние с моята жена се разделяхме два пъти. За първата раздяла аз бях виновен от всякъде, но след време тя рееши че ме обича и се върна при мен. След това се оказа че се е объркала и аз тъкмо се бях променил, тя пак ме напусна и постоянно ми казваше че тя е виновна, но да ви кажа чесно въобще не ме интересува кои е виновен. За мен факта е че нямам семейство и съм самотен, не мога да се почувствам по добре ако постоянно се надъхвам колко лошо е постъпила тя (а тя постъпи много нараняващо и безчувстевено).

# 40
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дани айде,дане спорим коло сте мъжете(и да не се карате помежду си) Peace-та 4 сте ни-ти,Ал,Пантер,и новичкият. Hug
Обичаме ви си Praynig,ама не и да се ръчкате...... Hug

# 41
  • Мнения: 623
Ма не се ръчкаме, ама айде маааму стара да пишем реални неща, а не някакви детски глупости...

# 42
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дани,понякой път ралността за едни е една за други друга.Пример ще ти дам,за мен реалността за раздялата ми с бащата на Мария е една за него друга.Понякога(принципно говоря) всеки си има своята реалност,ама хайде да не спамим темата и да си говорим за вината  Rolling Eyes(нашата вина) Rolling Eyes не на бившите ни полвинки Hug

# 43
  • Мнения: 623
Славе, предвид темата, която гостенката е пуснала в ДиС, тук няма да получи нищо в повече, така че няма и спам... Simple Smile

# 44
Според мен темата е много яка, стига всеки откровено да си каже до къде стига неговата вина, защото според мен абсолютно лоши хора няма, а тук не един БНД е изкарван превъплащение на дявола. Като бях малък един ми разправяше : "момче внимаваи с жените те много ни манипулират и основния метод за манипулация е набиване на чувство за вина", аз си виках тоя луд ли е, после като попорастнах разбрах, че човека е бил дълбоко прав. Предполагам именно това може би прави жените много чувствителни, към това да не би да са виновни за нещо. Сега съм сигурен, че ще бъда нападнат, но не ми пука защото ми е важно в моят двор как са нещата.

Общи условия

Активация на акаунт