ВМ НВХ-Мазна съм бамбина,ама пък снагата ми е фина 26част

  • 16 761
  • 436
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет Party ранобудко съм днес, но си доразопаковах подаръците досега
Мина толкова хубаво, а изобщно не мислех,че е възможно да стане така.
Освен туй съм най-страхотния готвач  chef и мога много неща,ама и много се подценявам, и за туй сега тържествено си го заявявам,без срам и свян-готвач съм голям bowuu
Тъй като яденето беше изобилно,ааа за да няма после мъки пих мезимфорте-препоръчвам го на всички,на които ми предстоят празнични преяждания Peace Спасява животи Laughing

Подариха му на Армандо и едно аристократично цвете-то се знае,няма трева да му донесат Crazy, но сега тряба се образовам от мрежата как да го гледам,че да не го уморя в моята климатична  зимна градина.Знаех си,че не тряба да си уволнявам градинаря... ooooh!
Да пием кафе, днес пак ще щъкам-туй слънце не се пропуска

П.П-в Дневната ми стана толкова коледно с тая украса, с Коледната звезда, с новата китка-в същите багри, с ботушчето и червено-златните свещи,а то пече ли пече...., поне един дъжд да завали Wear Umbrella

# 421
  • Мнения: 504
Здравейте  Hug И аз съм от ранобудните тая заран, не че не ми се спи  Tired, а поради простата причина, че днес работя  Close И аз като Тонито да се поФаля, че хубава софра сложих вчера и хубаво си хапнах  Mr. Green И на всичкото отгоре срам не срам реших да видя кво показва канатара, мръсника му с мръсник от два дена ме показва 74.8 кг. с 200 гр. по-малко. Демек аз трябва само шоколади и пасти да ям Mr. Green за да се вталявам  hahaha Нямам мезимфорте в къщата, трябва да се купи но миналата вечер пих улкопрол в 3 часа сутринта щото то не бяха киселини то не бе чудо ooooh!

# 422
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Ко прайти  Mr. Green
ХодиФ до МОЛа . 'Аресах си бельо - Триумф - писах писмо и на Дядо Коледа- белким той ми донесе
режимна съм от всякъде . След малко отивам да счети-форумска среща - с много бира  Mr. Green .( ама нали знаете , че бирата е по режима ми  Mr. Green - вече никакОв друг алкохол не пия . ). Уси , ти днес що толкова малко яде  newsm78.
Айде  Hug

# 423
  • Мнения: 1 488
амиииииии  Embarassed сега ако ви кажа че нямах времее ко да ви разправям.На малкия да направя папу после на татко му после да излезем на разходка полсе успях да хапна едни яйца с пипер и чак сега мятам цацата във фурната.с доматки!

# 424
  • Мнения: 2 897
За сега съм яла
- кафе с мляко
- трици, лен, какао
- чер шоколад
- чер хляб, чедър, мортадела
- пиле, пармезан, фета, маслини, броколи, домати, краставици, зелена салата
- чер шоколад.
Предвижда се за вечеря зеле с някакво месо за вечеря.
Имам шоколад и за утре и известно време мисля да не купувам, че ми омръзна вкусът му честно казано.
Имам ненормално много за учене следващите 2 седмици.
Не знам колко ще се вясвам.
От сега запазвам датите 11ти - 14ти декември за палцестискане  Crazy!

# 425
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Офилмих се днес-Лукас, Хайли,Нейтън,Пейтън...ала, бала,портукала,мармалада и всички останали Laughing
С манджите е пълен хаос,ядох печена тиква-соло, после мляко с какао,после мляко с кафе, сега печена пържола с лютеница и хайвер, чай няколко чаши и малко вода
Имам фурми и халва с бадеми в хладилното-на кой да ги дам,щото не знам кога ще закъсам за сладко и ще ги отворя... newsm78

# 426
  • Мнения: 2 897
Хейли и Нейтъъъъъъън  Heart Eyes
Липсват ми.
Обичам ги.
Истински се вълнувах от съдбата им!
Въздишах и тръпнех!
Май само те не са ме дразнили в целия сериал, всички други на моменти ми е идело да ги удуша с връзки за обувки!

За халвата - нямаш ли мили съседи, които уж да почерпиш за РД?

# 427
  • Варна
  • Мнения: 5 193

За халвата - нямаш ли мили съседи, които уж да почерпиш за РД?
Laughing да,имам една съседка, 10 мин пеш по-надолу от блока ми, ще я почерпя,ама милата и тя е на ВМ НВХ, ще и саботирам режима, не е никак френдско туй поведение.Пък в нашия входо-блок всички сме нови и още не се познаваме добре

Ех тоз Нейтън бе, не бил толкоз гаден Laughing Като го гледам тоз сириъл(прозвуча като овесени ядки Laughing) ми изникна идеята дали да не се пострижа косата, преди години-до завършването на Уни-то ходех на прическа като на Нейтън майка му.
Даже мисля аз да си се пострижа, едно време го правехме редовно с едни колежки Laughing

# 428
  • Мнения: 2 897
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Сама?!
Ау как можа да го кажеш?!
Аз косата си я давам само на една единствена фризьорка, чакам да си ходя до БГ за подстрижка, ако фризьорката е на почивка я чакам да се върне, записвам си час 1 месец по-рано, за да съм сигурна, че ще се уредя....

# 429
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Няма фризьорка,която да ме постриже така,както аз мога-вярвай ми, косата ми не е права,но не е и къдрава,винаги обяснявам,рисувам,показвам снимка и те кълцат,изтъняват,филират и излизам супер натъкмена,но на следващия ден всеки кичур стърчи на някъде и се чудя кое по напред да оправям, затова ходя все вързана.
А като хвана ножицата и си кълцам както ми е на сърце,после се оформям и се харесвам много,ама аз съм такъв нарцис, че и с чувал да съм, щом аз съм си го сложила значи съм хубав Laughing

# 430
  • Мнения: 2 897
Тони, откакто спомена Хейли и Нейтън само за тях мисля.
Картинки гледах.
Клипчета гледах......
Addict!
Изтегли си или погледни в youtube.com една песен Bettany Joy - Halo, много е хубава.
Амо ако я гледаш в youtube да знаеш, че на клипа може да има сцени от бъдещи серии.

# 431
  • Мнения: 2 897
A като за събота чукнах 1500-1600 здравословни калории.
Колко са режимни е друга тема.
44% ми е мазното.
23% и 85 гр са ми карбсовете.
3 тънки филии хляб.
Ядене на всеки 30 минути кажи речи.
Къде от скука.
Къде, за да избегна ученето.
Можеше да не се оливам така, цяла седмица карах на 1300, ама голЕма работа.
Все пак съм голЯмо детИ - 177 см почти  Laughing!
От понеделник спирам малко хляба и черния шЕкалад - хем ми писнаха, хем не са вече така exciting, хем не са ми вкусни особено, хем много се разглезих с тях.
Или поне се надявам да ги спра.
Да не се заричам излишно  Crazy!

# 432
  • Мнения: 1 280
Здравейте  Малини !!! Сега 4етох  в  "Родители в 4ужбина"... народа си праща Коледни карти4ки и Колет4ета..много се впе4атлих  !  И реших да ви помоля,пратете ми адресите си на ли4ни,който иска разбира се...Много ми се иска да ви изпратя Коледна Карти4ка !   Много не прили4а на изненада, щом ви казвам какво искам да направя,ама ако нямам адресите не мога да изпратя нищо   Sad       По целият свят хвър4ат карти4ки и  Колет4ета  от и до мамите на БГ  МАМА...Много ми стана гот !!! 
  По темата,от днес пак сериозна...много съм стриктна,и още не пуша,стана ве4е 1 седмица ! Навън е сняг страхотен,не ми се тръгва на работа,ама трябва..Хай пак ша пиша..

# 433
  • Мнения: 504
Добро утро  Hug Излюпих се рано както винаги  Close Мойто на нищо не прилича искам да спя до 10 най малко но не мога  #Cussing out Кантара не обича сутринта, ама то аз съм си виновна. Направих си един крем от 2 л.мляко  #Crazy то няма изяждане, тая сутрин за закуска беше пак крем. Свърши кремището  Whistling миряса ми главата, няма да си правя вече до другата неделя  Crossing Arms Днес мисля да сготвя едни кюфтета в доматен сос, но вместо ориз ако им сложа трици дали ще станат  newsm78

# 434
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Халю Party кой го няма,кой спи, кой слънцето ще пропуснИ
МНого съм дебел, отново, но отново не ми дреме Laughing. Ще правя курабийки, тез формички,дето си ги закупих много ме изкушават.Ще направя малко, за проба само  chef
Чакам си циклопа, нямам надутост на тумбака,но заоблени са ми колената, кантара ми дава нещо error, после тегля се-76 позор ooooh!
Наблюдението ми сериозно е че,добре си поддържам килограмите при това без сметки, само когато прекаля с въглехидрата(както стана на 30ти)скачам нагоре и после пак се оттичам, с циклопското състояние положението е същото.Въпросът е,кога ще ми се накани наканването да се поогранича и започна да топя истинска мазнина.... newsm78 Падам до 73,5-74 и задържам,после идва празник или непразник-ям сладко и качвам вода, и така до края на света

Общи условия

Активация на акаунт