Шоп-ФотоШоп 45

  • 23 471
  • 524
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 182
Карменче ,какво предлагаш?Цветни да се опитам да ги направя? Thinking ooooh!

# 31
  • Мнения: 623
Млечко супер готина е, особено физиономията на малкия, браво че си я рамкирала тази снимка!
Heart Eyes
Лати хубава комбинация от панделки
много е хубава, но малко празно седи в краищата....може би някоя чектчица... newsm78

Чочка, харесва ми!

fun lovin на последната  не ми стои реално тага...
оф...и на мен....какво да му лепна?!?!



# 32
  • Мнения: 3 050
Като послушно дете направих рамка и така се записвам Peace Grinning

# 33
  • Мнения: 252
Днес съм сложила розовите очила и за това...

# 34
  • Мнения: 1 182
Игуанче рамката е много нежна, впрочем както всички твои рамки.  bouquet
Стес, рамката ти е страхотна. Peace
Аз направих поправка.Оцветих от ляво буквите и сложих два шева да не е чак толкова празна.Как е сега?

# 35
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252

# 36
  • Мнения: 985
Да ви питам,като искате да си изкарате снимка с квадратна форма какъв формат задавате и какво казвате във фотото после?Какъв формат да ги направят newsm78

Последните рамки са много сладки. Hug

stes,великолепна е Hug

# 37
  • Мнения: 2 271
Калаза,абе страхотни рамки правиш!И тази,и предната,и...
Лати,пак празнее!Увеличи всичко пропорционално,както е при рамката на Калаза.По-малко фон да остане отстрани.
Стес,твоята също е добра!
Млечко,не ми харесват черните завъртулки около стнимките.Страшно са пикселизирани,изглеждат ръбати.Ако ги повториш с черна кръгла четка на нов слой ще стоят по-добре.
Карменче,твоята е супер!Само кафявата панделка горе в левия ъгъл е излишна.Ако сложиш някаква,цепчица или дупка на фона ще се запълни празното пространство!
Фън и твоята е готина,нищо,че снимката е резната.само тага ака го завършеш връзка и го закачиш ще стои по-реалистично.
Янич,дай снимката по-голяма и намали цветята.
На Кош съм благодарила налични за прекрасната рамка с Рони! Heart Eyes
Чочке,ако зададеш 13/13см,можеш да я поръчаш в размер 13/18см.ще ти остане 5см бяло пространство,което ще изрежеш.

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 18:50 от petia47

# 38
  • Мнения: 1 941
Направих един куик пейдж, или иначе казано готова за ползване рамка. Всъщност първоначално я направих за една снимка, после обаче реших, че снимката не стои добре. В крайна сметка не успях да намеря подходяща снимка и реших да я пусна за вас. Така, че ако имате снимка, която смятате, че ще пасне - моля възползвайте се. За онези, които не знаят как се ползва: Отваряте файла, който е формат PNG във Фотошопа. На празното място поставяте снимка, като просто я нагласяте размерите й да паснат на празното поле. Ако се наложи й слагате вътрешна сянка. В празното квадратче слагате буквичката на детето/човека от снимката. Големият размер може да си сейвнете от ТУК

# 39
  • Мнения: 2 616
Кош, QP ти е страхотен.

Аз още нямам рамка за тази тема, но докато направя ще се радвам на вашите красоти, ако не възразявате  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 858
На бой не нося но на критики-да Joy



Lati-малко четки мисля че ще стоят добре Peace
кошничката-много ми харесва

# 41
  • София
  • Мнения: 4 025
Кош, вече обмислям снимки в зелената гама LaughingЧудесна е , мерси!  bouquet
Калаза, отново прекрасна рамка, ти направо с летящ старт влезе в нашата тема!Браво!
Харесах си още рамките на Стес, Млечко (може ли хартията с конеца , please), и на Карменчето(надявам се , че Дарито е добре вече, а и още нещо - онази рамка с бележката от болницата е мнооого хубава, ама не мислиш ли че ще ти навява спомени за неприятните преживявания там?)

# 42
  • София
  • Мнения: 6 743
Фън, мерси за споделените фончета  Hug Рамката ти ми харесва, само малко маковете ми се струва прекомерно си увеличила и ми се виждат пикселизирани  Blush
Кош, благодаря за рамката ти - ще я приложа някъде Simple Smile А тази за Петината кукла е върха  Heart Eyes
Янич, радвам се да те видя пак в темата  Hug Бих сложила светъл сторк на снимката  Hug
Стес, мисля, че си се справила повече от добре - аз няма какво да критикувам  Laughing  Peace А розовата е много яка  Hug
Вейдър , харесва ми, а снимката е страхотна   bouquet
Чочка, рамката ти ми харесва - приятелката ще е доволна  Grinning
Карменче, много е сладка .Прави ми впечателние, че напоследък центрираш  Laughing Как е Дари?  Heart Eyes
Млечко, рамките ти все повече ме радват, мисля, че ни задминаваш вече с бясна скорост - къде е тайната  Laughing  Hug
ЛАти, идеята ми харесва.Свали датата да не вади очите там горе в ъгъла.И тази дълга лилава панделка аз бих я махнала, или поне бих и сменила цвета  Peace Laughing
Игуанка, чудничка е, както и ти  Hug А какъв е специалният ден?
Калаза - страхотна е   bouquet
Чучу, сякаш ми черенеят очите на малката  Blush и датата ми идва малко огромна - инак е много хубавка  Hug
И от мен една да имам в тази тема  Laughing Mr. Green


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/247?xurl=%2Fphotos … 2Fphoto%2F9%2F247



# 43
  • Мнения: 1 033
Мерси за идеитеза корекция, момичета. Ще я коригирам и ще я постна пак тук (само да ми свърши гадното главоболие).
Дамаянти, да ми пазите едно място с Правда в събота Simple Smile

# 44
  • Мнения: 505



малко ме е срам след вашите КРАСОТИ да пусна своите опити за рамкиране...ама ...

Общи условия

Активация на акаунт