Шоп-ФотоШоп 45

  • 23 473
  • 524
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 873
Еми последната ти рамка е много хубава, розите са страхотни, ти ли ги рисува?

# 511
  • Мнения: 623
И не ми се смейте, но как да слея слоевете Embarassed в момента са 90 и кусур и едва се отварят.
горе от падащите менютА:
Layer/Merge layer - слива избрания в момента слой и този под него или вързаните с него, ако има такива
Layer/Merge visible - слива само видимите
layer/flatten image - слива всичко и снимката остава еднослойна
друг вариант е да я запазиш като jpg, ако мислиш, че вече няма какво да променяш в нея...

# 512
  • София
  • Мнения: 2 045
KaРмeНчеТо, гледах, гледах и накрая разбрах че Дари всъщност лежи Laughing Много е хубава!!!

Розите не съм рисувала аз, само ги изрязах. Това ме подсети да напиша кое откъде е.

# 513
  • Мнения: 623
fun lovin, много лесно се отказваш Wink
аз го виждам най-добре с тъмнокавяф фон, кореспондиращ с шапката. и така снимките най-ще изпъкнат
уффф, лесно ли?тотално се измъчих!!!
айде три пъти мечка се жени и стига толкова, че взих сериозно да досаждам с все измъчени рамки на еднакви снимки Embarassed


ето и още едно:

семпличко  Wink

# 514
  • Мнения: 252
 Много ми харесаха повечето от последните рамки и  още не се чувствам достатъчно уверена, че да критикувам. Затова извинете за липсата на по-подробни коментари в постовете ми.  Понякога има нещо, което не ми харесва в някоя рамка, но не мога да разбера какво точно. Надявам се с времето и това да стане, все пак мина месец от първите  ми опити в рамкоправенето.
Това е за днес от мен.

# 515
  • Мнения: 87
ee, stes, много ми харесва  Laughing

# 516
  • София
  • Мнения: 2 045
fun lovin, много лесно се отказваш Wink
аз го виждам най-добре с тъмнокавяф фон, кореспондиращ с шапката. и така снимките най-ще изпъкнат
уффф, лесно ли?тотално се измъчих!!!
айде три пъти мечка се жени и стига толкова, че взих сериозно да досаждам с все измъчени рамки на еднакви снимки Embarassed
http://inlinethumb54.webshots.com/30453/2145179370098394827S600x600Q85.jpg[/img]

ето и още едно:
http://inlinethumb42.webshots.com/30185/2486262810098394827S600x600Q85.jpg[/img]
семпличко  Wink
aaa няма такова нещо
така ми по харесва
и семпличката е мн. хубава  Flutter Flutter

# 517
  • Мнения: 623
 
aaa няма такова нещо
така ми по харесва
и семпличката е мн. хубава  Flutter Flutter
много се радвам!!  Grinning
отдъхнах си!!!!
тъкмо си мислех, като видях твоето име последно в темата, "това момиче няма милост, значи!" Laughing

# 518
  • Мнения: 480
Крайно време е и аз да се появя.Понеже не искат да се сливат двете теми,аз идвам при вас.Вашето мнение е важно за мен,така че коментирайте,а аз ще коригирам.А това е рожденничката Любомира,за която бяха вашите пожелания.

# 519
  • Мнения: 858
Лекси аз бих направила част от листата отстрани в цвета на пеперудката горе в дясно-червеникаво оранжеви Peace
mle4ko харесва ми рамката  но бих оставила снимката в оригинал-без светлите краища Naughty
Lati харесва ми така както е с панделката.Не може ли просто да направиш ангелчето по светло за да се откроява Thinking
fun lovin-много ми харесват   bouquetСамо ми идват много снимките на първата  TiredНо пък са много готини
angyL.A. защо не отделиш двете малки снимки горе в отделна рамка а долните две да ги увеличиш малко newsm78Прекалено много бевъл си дала на фотолентите и надписа на сърцето не се чете Tired
Хайде който има да ми връща да ме почва Joy













Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 20:05 от чучулигата

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
KaРмeНчеТо, дъщеря ти е голяма сладурана!!
stes, харесва ми! Нещо по-различно е от обичайните неща Hug

Това е от мен.



# 521
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте! Много ми е приятно да се впиша във темичката ви и искам да ви поздравя за страхотните ви творби Hug

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 23:19 от Румка

# 522
  • Мнения: 6 472
Здравейте мили другарчета Grinning Приемате ли нови попълнения Joy

Гледам че са се появили страшно много нови дами  bouquet

Аз малко позачезнах, но мисля тази седмица да се заема сериозно с рамкиране на натрупания снимков материал, че после пак ще изчезвам за известно време Grinning





Тук се поолях с шаренкото Mr. Green

# 523
  • Мнения: 623
лулу, много се радвам, че се завърна  Hug
има нова тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243819.0

# 524
  • Мнения: 858
"Здравейте мили другарчета Very Happy Приемате ли нови попълнения 35"

Чета аз и си викам-тази новичката страшни рамки прави #CrazyДобре че след малко зацепих кои са децата Joy
лулу страхотни шарени рамки  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт