Шоп-ФотоШоп 45

  • 23 470
  • 524
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 941
Wily, много ми харесват и двете, фен съм ти!
Чучу, необичайно свежа за теб рамка  Mr. Green
Дамаянти много ми сивее туй цвете. Иначе снимката е супер яка!
Извинете, ама кво ще се случва в събота  newsm78

# 46
  • Мнения: 623
 wily аз съм фен на втората Heart Eyes
........и на последната на Дамаянти!

# 47
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета, в събота е общофорумската среща по случай 5 години БГ-МАММА  Hug
Мамма и Татти ще чарпят с торта като на рожден ден, а ние ще се видим, ще се набъбрим, нахилим и повеселим  Hug
Желаещите може да се присъединят  Hug   bouquet
Уили, втората -  Hug На първата бих сменила фона  Hug

# 48
  • Мнения: 1 400
Дамаянти (и който ми е забелязал цветята Blush), кажи - имаш ли идея как да си ги пооправя , че са размазани? Дали ще личи много на хартия?  И кой вариант да оставя? Проблема е, че точно такива не откривам в подходящ размер,  а много ми харесват за тази рамка Confused
Praynig Praynig Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 6 743
Значи, първите ги забрави, явно са с малка резолюция, и уголемявайки ги , разваляш качеството.Вторите ми харесват, само малко им намали силата на цветовете.МИсля, може да пробваш от имидж>аджъсмент> хю сатурейшън > и с плъзгача намаляваш сатурацията  Thinking
Пробвай  Hug АКо не стане, лично утре ще ти кача малко цветя с голяма резолюция  Hug

# 50
  • Мнения: 1 400
Значи, първите ги забрави, явно са с малка резолюция, и уголемявайки ги , разваляш качеството.Вторите ми харесват, само малко им намали силата на цветовете.МИсля, може да пробваш от имидж>аджъсмент> хю сатурейшън > и с плъзгача намаляваш сатурацията  Thinking
Пробвай  Hug АКо не стане, лично утре ще ти кача малко цветя с голяма резолюция  Hug
Ами те фактически са минати с тези работи, ама пак ми тежат  Confused Тоест- не стана както трябва...Ще видя утре какво ще доизмисля, а на теб - благодаря   bouquet   bouquet   bouquet

# 51
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Дамаянти (и който ми е забелязал цветята Blush), кажи - имаш ли идея как да си ги пооправя , че са размазани? Дали ще личи много на хартия?  И кой вариант да оставя? Проблема е, че точно такива не откривам в подходящ размер,  а много ми харесват за тази рамка Confused
Praynig Praynig Praynig

Пробвай с тези.. просто ги смени.. има толкова нежни букети с бяло и розово!!!
http://www.flower-shop.ru/images/goods/big/131474.jpg
http://www.wedflowers.ru/images/goods/medium/131659.jpg
Ако ти хареса оправи с клон щампа само надписа! Peace

# 52
# 53
  • Мнения: 2 271
Моята ипровизация с рамката на Кош  bouquet


Уили и на мен ми хаесва втората!
Дамаянти и твоята е хубава!

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 00:25 от petia47

# 54
  • София
  • Мнения: 6 743
Много красива импровизация  Hug
Ти ли сложи цветето на снимката  newsm78 Thinking Grinning

# 55
# 56
  • Мнения: 1 941
Тя, тя. В оригинал Рони държеше носна кърпичка хаха ...манипулаторка страшна е тая Петя!

# 57
  • Мнения: 623
леле, Петя! #Crazy
да не правите номер с кошничката?!?
честно, много добре се е получило!!!  bouquet

тази серия снимки много си ги обичам ... за втори път префасонирам тотално рамката, но пак нещо ми куца в нея  Rolling Eyes

хората минаха на зимна вълна, аз - лято, та лято! Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 271
Не е номер душа!Ще ти пусна ако искаш оригиналната снимка.А цветето е оранжевия слънчоглед от рамката.Врътнах го в перспектива и с уарпа.

# 59
  • Мнения: 2 109
Funny, Страшна е ! Много ме кефи, и снимките, и рамката. Много свежа, весела, супер Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт