Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 36

  • 49 158
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 13 512
Искам да ви питам, дали в България сте виждали нещо подобно?
http://www.laredoute.fr/vente-pyramide-a-fruits-solutions-maison … e&pagesize=16

Да си побутна въпроса Simple Smile
DA,  АЗ ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ СИ БЕХ КУПИЛА ТАКОВА ОТ Бигшоп. Сигурно ги има  и на други мест, защото в много заведения ги виждам

# 1 231
  • Мнения: 1 270
А  от митн. клон на ЖП гара ли се вземат? И за колко време оринтировъчно пристигат?  bouquet
да, от този клон
ееее, това с пристигането си е френска работа, но обикновено за десетина дни

# 1 232
  • varna
  • Мнения: 1 012
Искам да ви питам, дали в България сте виждали нещо подобно?
http://www.laredoute.fr/vente-pyramide-a-fruits-solutions-maison … e&pagesize=16

Да си побутна въпроса Simple Smile
DA,  АЗ ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ СИ БЕХ КУПИЛА ТАКОВА ОТ Бигшоп. Сигурно ги има  и на други мест, защото в много заведения ги виждам
"
в tcm магазини или  магазини с декоративна керамика"леонардо"имаше едни

# 1 233
  • Мнения: 907
Благодаря на Монда и Тина 77 Simple Smile

Ох, аз сега оформям една поръчка и се надявам до Нова година наистина да не пазарувам повече, че любимия ще вземе да ме набие накрая Simple Smile Аз също сложих топките за косми в кошницата Simple Smile

# 1 234
  • Мнения: 4 202
отдавна ви чета и вече и аз съм в това "блато"...

Колко точно казано  Crazy

# 1 235
  • Мнения: 3 216
Гертрудка,аз такова нещо сьм виждала или в Бонжура или в Юск,не мога да си спомня в кой точно от двата.

# 1 236
  • varna
  • Мнения: 1 012
ara75  bouquet

обират косми и влакна /ако не бъркам/  Peace
тъй, тъй  Simple Smile
ами колко са за тез пари-че никаде не пише-колко бройки са?

# 1 237
  • Мнения: 1 761
А  от митн. клон на ЖП гара ли се вземат? И за колко време оринтировъчно пристигат?  bouquet
да, от този клон
ееее, това с пристигането си е френска работа, но обикновено за десетина дни
Аз нямам нищо още от 01.11
дали защото са доста артикула newsm78

# 1 238
  • Мнения: 3 211
Аз си взех целия костюм. Не е кой знае какво - особено като материя. Странното е, че на снимката ми изглеждаше, че има оранжева ивица в карето, но всъщност няма. Поръчах си номера, който нося (34), но панталона ми е одста дълъг, също и ръкавите на сакото. Дала съм ги на шивачка да ми ги коригира, като ги взема, мога да пусна реални снимки.

аз още тогава щях да ти пиша, че си дала линк за панталон, който да си поръчаш, ако си на ръст над 170см, имаше и линк, ако си под 170см, ама мислех, че си го видяла това Blush
смятам да си поръчам черни панталони и къси и дълги, толкова ли е кофти материята newsm78

# 1 239
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894


Mamica , видях те на срещата, но ми беше неудобно да те заговоря. Blush
Не те е срам!
Ама ние с Горгона медуза си бяхме разменили лепенките хахахахха

Независимо. Теб те знам от Милен Цветков, а нея я знам от предишни срещи. Така че не съм се объркала, просто снощи бях много срамна нещо и не мръднах от масата. Embarassed

Извинявам се за отклонението от темата.

# 1 240
  • Мнения: 5 790
Аз пък търсих, търсих Мамица из бирарията и не я видях. Срааамммм...  Embarassed
Сори аз оф-а.

# 1 241
  • Мнения: 855
ara75  bouquet

обират косми и влакна /ако не бъркам/  Peace
тъй, тъй  Simple Smile
ами колко са за тез пари-че никаде не пише-колко бройки са?
Пише, 7.50 евро са 6 топки, а 13 евро са 12 топки. А има ли някой, който ги има, заслужават ли си парите, обират ли наистина власинките от дрехите ?

# 1 242
  • Мнения: 791
Здравейте, момичета  newsm03
Аз отдавна не съм се вяслала, ама сега като ми пратиха от сайта , че имат големи намаления си харесах няколко неща, и ме досърбяха ръцете да си похарча париците  Mr. Green
Исках да ви попитам правители общи поръчки, или всяка по отделно си поръчва  newsm78, че ми се иска сега да си поръчам само един лот за синковецът, а след по обстоино обмисляне мога да си пусна и сама поръчка
За колко дни  по принцип пристига пратка, от къде се взема - не биха ли могли да мия доставят до моя град? Колко струва доставката? И още едно ?-че - Къде бяха описани размерите - т.е. сантиметрите на това, това и на онова са за еди кой си размер? Бях го гледала някъде в сайта, ама сега съм се оплела като пиле в калчища  Crazy

# 1 243
  • Мнения: 1 196
Прочети началото на темата  Peace

# 1 244
  • София
  • Мнения: 6 574
Мацки, остана ли някоя да чака поръчка от октомври ? Аз чакам от 26.10  Rolling Eyes...
Чоча, твоята от 27-ми дойде ли?

Общи условия

Активация на акаунт