Изглаждане на коса с продукти без изплакване

  • 9 349
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 83
сега пробвам новия крем на нивеа дето я рекламират,не мога да кажа,че съм доволно слепва ми косата отдолу,няма нищо общо с лореал,друг не съм пробвала за сега newsm78

# 31
  • Мнения: 3 576
Аз използвам на Уна полиш глос, навивам залепващи ролки, с които постигам обем , но и се избавям от " хвърчащия " вид на моята коса, и така постигам " изгладен " ефект
Я моля те ми обясни по-подробно как става номера с ролките - подсушаваш ли малко поне косата преди това, със сешоар ли сушиш или чакаш да си изсъхне сама??
Аз преди време си купих специално такива големи ролки за целта, но нещо не можах да се справя......

# 32
  • Мнения: 477
Ето така правя - след като измия косата я държа известно време увита с хавлия, после слагам от този Полиш Глос - изсипвам малко на дланите и слагам върху косата, предимно отгоре, после хубаво и пръсти прокарвам ; оставям за малко и след това я разресвам - така я суша, без сешоар. След като изсъхне си слагам ролки - не на цялата коса, а само отгоре, където са ми пластовете. За да не ми се " килват " ролките ги прихващам и с фибички и дори спя с тях, ами ...това е .

# 33
  • Мнения: 769
Ползвам в момента Лореалското мазило... ми не е кой знае какво..

# 34
  • Мнения: 205
Купих си новия лосион на Нивеа и го пробвах един път...ами...горе-долу става, за парите си е добре(6,50 лв.)

# 35
  • Мнения: 3 576
С ролките нищо не направих, явно ми е прекалено дълга косата..... накрая я досуших пак с Ровентата, и сега съм я навила на охлювчета, защипах ги с щипки и чакам да ми станат извити краищата.....

# 36
  • Мнения: 772
Ползвам гела за изправяне на Lakme.Върши добра работа.Обаче ако навън е като днес-цял ден дъжд-няма спасение.Веднага се появяват къдри и букли Tired

# 37
  • София
  • Мнения: 1 312
Пробвах с новия продукт на Нивея, но държи един,два часа и след това косата е доста мазна, направо за посещение в банята.......
Ще си купя на Лореал продукта ,който препоръчвате и този на Уна-полиш глос.
Но, ако може да ме насочите къде мога да закупя този полиш глос,не съм го виждала по салоните в които ходя/работят предимно с Лореал/?
Благодаря ви за мненията и хубав ден на всички!!!   

# 38
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Сега използвам straight & sleek на Oriflame и съм доволна, но не стават чудеса. Оформям си косата с четка и сешуар и дори в това кофти мъгливо време ми се задържа изправена.

# 39
  • Мнения: 957
И аз използвам това серум4е на Нивея. То каквото и да си сложиш не може да направи магия....и да стане като във фриз. салон. Определено с това серум4е стават по-мекички и лъскавки косичките и не хвърчат на 10000 посоки. Аз си слагам на леко влажна коса...не се престаравам с изправянето с четката и след това минавам с пресичката...определено е много по-лесно..така го усещам аз...но определено го има и момента на омазняване ако си прекалил съвсем малко...затова наблягам само на крайщата.

# 40
Моята коса е къса и къдрава,но със Лореал ми се укротяват къдриците и се изпъват добре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт