Използвате ли предпазни колани, когато сте на път?

  • 5 384
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 186
Аз пък така и не се научих да слагам колан като шофирам Embarassed......слагала съм когато се сетя
Навик е,свиква се.
Така си е... Peace

# 91
  • Мнения: 31
Да, винаги слагам.
и в чужда кола ,когато се возя също.И като карам също ,изобщо когато съм отпред държа да се слагат коланите

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Използвам и детето е закопчано.

# 93
  • Мнения: 2 700
Да, винаги.
В началото ми беше неприятно, но сега дотолкова съм свикнала, че го правя буквално механично.

# 94
  • Мнения: 13
Да задължително и аз с колан и детето в столче и кучето между седалките Laughing

# 95
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Винаги, винаги, а как тогава толкова народ виждам по улиците без колани?
Вчера се насладих на кола с пазарджишка регистрация, майката отпред вдясно пуши фас, в скута й очевидно невързано дете на видима възраст 2-3 години, ми пътуваха си хората харашо...

# 96
  • Мнения: 494
Винаги, винаги, а как тогава толкова народ виждам по улиците без колани?
Вчера се насладих на кола с пазарджишка регистрация, майката отпред вдясно пуши фас, в скута й очевидно невързано дете на видима възраст 2-3 години, ми пътуваха си хората харашо...
Бу, ами изчети колко хора са писали "винаги" и колко коли виждаш по улиците-пропорционално си го представи. Мно'о ясно, че е пълно с, пак повтарям, диваци по улиците. Това е очевидно (-вадно)!

# 97
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Да използвам!Даже сега пътувам на задната седалка заради дъщеря ми, но и там слагам колан. То е за мое добро и естествено за всеки.

# 98
  • Мнения: 210
Винаги, задължително с колан всички в колата!   

Имам твърде много мъртви познати Sad

# 99
  • Мнения: 238
 Абсолютно винаги, дори и докато бях бременна! Слагах го само през рамената, а тази част, която минава през кръста оставаше зад гърба ми.

# 100
  • Мнения: 1 045
да, винаги
до такава степен съм свикнала с колан, че ако го няма, ми е странно и некомфортно
и много ме отвращават хора, които смятат, че колана е излишен и  "ох, най-мразя да слагам колан да ме стяга"  Tired
Чак да те отвращават  Rolling Eyes Аз съм висока и колана много ми стяга особено лятото когато съм с потник задължително ходя с ожулена ключица от него. На тва не мога да кажа глезотия , сори  Tired

# 101
  • Мнения: 2 550
колко си висока, 2 метра?

# 102
  • Мнения: 2 381
колко си висока, 2 метра?

искаш да кажеш 3  Simple Smile (половинката ми е близо 2 и няма ожулена ключица от колана).

Винаги  слагам.

# 103
  • Мнения: 151
Когато шофирам извънградско винаги слагам колан! Много държа и който е до мен да слага.
За съжаление в града ми е почти невъзможно. По 6 часа съм в колата и все на къси разтояния.
Скоро имах пререкание с полицаи на тази тема! #2gunfire

# 104
  • Мнения: 7 113
На пазара отдавна има едни презервативчета за прежулващите колани. Обичаш си колана и няма да те шкури.

Общи условия

Активация на акаунт