Съвместими ли са кърменето и постенето?

  • 2 075
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 269
И аз се записвам към постещите кърмачки. Честно казано ми е малко трудничко, защото съм пристрастена към киселото мляко и сирената. За сега наблягам на постни манджички, зеле, моркови на салата, лютеница с хляб и сухар (което не е много добре, защото значително  увеличих консумацията на хляб, но иначе огладнявам много бързо  Confused ), а сладкото гледам да заместя с плодове. Междудргото вчера гледах 2 вида Корни, които според мен стават за постите, какво ще кажете? Че все пак хептен без сладичко се не издържа  Rolling Eyes
Аз ям сусамки, сусамов тахан с мед - по-вкусно е от течен шоколад  Laughing Червеното Корни и едно с лешници стават. Има и постни меденки. И черен шоколад ( гледайте да не е с краве масло, а с какаово) Mr. Green

 Peace Точно тези Корни-та имах предвид, те и без това са единствените, които харесвам.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 685
съжалявам, че се намесвам така, но как успявате да кърмите и да сваляте кг. от както сме си дошли от болницата за 4 месеца сам качила 5-6 кг и общо имам да свалям 10. изглеждам по-налята и подута отколкото през бременността.
от страх да не намалее кармата си папкам и имам чувстовото, че и стомаха ми се разшири.
а сега зимата когато няма толкова плодове и и зеленчуци и разходки и движение не знам какво ще правя.
мами как успявате, какво ядете и пиете?
Яж по-здравословни храни - месо (пиле, заек, въобще по-бели меса), риба, плодове и зеленчуци, овесени ядки или мюсли, пълнозърнест хляб, млечни (но прясното мляко с мярка). От тях не би трябвало да пълнееш. Пълнее се от сладкиши, бял хляб, шоколад, мазни меса като свинското, колбаси, т.н. И през зимата може да се разхождате с бебето поне час-два, това е достатъчно, ако го правиш всеки ден.
Към авторката - смисъла на постите наистина не е диетичен, по-добре е да спазваш режима, който съм написала по-горе, но е важно да си последователна (знам, че е трудно  Wink).

# 32
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Абсолютно съвместими са Peace
Поздравявам ВИ за идеята Peace

Общи условия

Активация на акаунт