Сървайвър - 4 част

  • 16 198
  • 437
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Това е първото реалити в което така и не се разбра кой остава на финала, или поне аз не съм разбрала. Бях чела по вестниците че оставали Агонцев и Джина, но явно е било лъжа. Чакам с нетърпение развръзката, според мен победител ще е някой от двамата Жоровци - ще видим!

# 391
  • Мнения: 5 784
знаете ли кога ще свърши педаването? трябва да е съвсем скорой май  Thinking
И аз това се питам!

# 392
  • Мнения: X
Това е първото реалити в което така и не се разбра кой остава на финала, или поне аз не съм разбрала. Бях чела по вестниците че оставали Агонцев и Джина, но явно е било лъжа. Чакам с нетърпение развръзката, според мен победител ще е някой от двамата Жоровци - ще видим!
О, знае се още от началото...Светла и Стрипи на финал.
Във форума на Сървайвър отдавна се коментира. Още в самото начало някакъв пич пуснал един пост, в който казва кой след кого ще излезе и досега се е сбъднало. А в сайта Телеманиак още на 26 септември ги изтипосали на снимка Жоро и Светла и отдолу пише: Финалистите!  Wink
http://www.telemaniac.com/survivor2-finalists

Ще поживеем, ще видим!

# 393
  • Мнения: 940
Аз пък лично знам от участник в сървайвър че Дренски е на финал!
Много скоро ще видим! Wink

# 394
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз да питам редовните мадами, даваха ли вече нападането на лагера на операторите и ако да, кога? В кой епизод, че да го гледам пак, а може би сега предстои!!?!?!?!

# 395
  • Мнения: 3 216
В петък даваха разправия на Бьч с операторите,ама чак пьк нападение не видях да има. newsm78

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 23:38 от kremena

# 396
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Става дума, че са нападнали лагера на операторите за храна. Предполагам, че скоро ще го дават, ако вече не са. Успели са да вземат малко, защото спящите оператори са се събудили и нашите хайвани избягали.

# 397
  • Мнения: 3 216
защото спящите оператори са се събудили и нашите хайвани избягали.

 hahaha Joy hahaha Ей това си е чист сьрвайвьр.

# 398
  • София
  • Мнения: 2 166
Аз пък лично знам от участник в сървайвър че Дренски е на финал!
Много скоро ще видим! Wink

И аз знам ,че финалист е Дренски .
Нещо много противоречива  обаче информация има  Thinking

# 399
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз да питам редовните мадами, даваха ли вече нападането на лагера на операторите и ако да, кога? В кой епизод, че да го гледам пак, а може би сега предстои!!?!?!?!
Няма да го дават, защото не са имали подготвени камери да снимат. Докато се освестят спящите оператори  и да вемат камера, оцеляващите избягали. Дано са успели да отмъкнат повече храна  Mr. Green

# 400
  • Варна
  • Мнения: 1 180
защото спящите оператори са се събудили и нашите хайвани избягали.

 hahaha Joy hahaha Ей това си е чист сьрвайвьр.

по български  hahaha

# 401
  • Мнения: 2 013
знаете ли кога ще свърши педаването? трябва да е съвсем скорой май  Thinking
И аз това се питам!


Финалът май ще е на 6 декември.

# 402
  • Мнения: 2 518
Ей сега гледах рекламата и махаха амулета на някой с косми по гърдите, т.е. не е Финдо   Party

# 403
  • София
  • Мнения: 4 294
Ей сега гледах рекламата и махаха амулета на някой с косми по гърдите, т.е. не е Финдо   Party

Лъчо е бая космат  Mr. Green
А късмет за изхвърчи  hahaha

# 404
  • Мнения: 1 942
Ей сега гледах рекламата и махаха амулета на някой с косми по гърдите, т.е. не е Финдо   Party

Лъчо е бая космат  Mr. Green
А късмет за изхвърчи  hahaha

Aма те нали махат амулетите чак след като минат през острова при Дренски?

Общи условия

Активация на акаунт