Искам да изкажа възмущението си

  • 3 015
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 783
На нас ни казаха, че за сега няма официално решение за съкращаване на ваканциите.

# 31
  • Мнения: 3 740
Кабо Алма, удължаването на втория срок официално ли е или е решено на местно ниво? На нас ни казаха, че все още не се знае кога и как ще се съкращават ваканции и т.н.

Снощи съм спала, докато съм писала. Първият срок се удължава. Не знам дали се отнася за всички - нашите бяха от най-хард стачкуващите.

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Довечера съм на родителска. После ще кажа и нашите резултати.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Така, всички учители вече си преструктурирахме материала и според мен в рамките на разумното и най-щадящо за децата. Но... нашето министърче не мисли така. Днес директорката ни събра и ни каза какво са й казали отгоре, а то е, че министерството ще излезе с нова наредба за въпросното преструктуриране и ако то не съвпада с нашето, ще трябва да правим ново. Та тогава отново ние ще оберем негативите, защото ние работим с децата и съответно и с родителите им, но иначе изпълняваме наредбите на министъра ни.

# 34
  • Мнения: 924
Контролното е проведено на третия ден от тръгването им на училище - много интересно кога натрупаха материал за контролно.
Оценката не ми се коментира изобщо ...................
Моите деца не са ученици все още, но помня че по мое време входящите контролни по предметите се провеждаха още първата седмица. Така че това нещо съвсем нормално.

# 35
  • Мнения: 4 733

Така че, Касиди, проблемът очевидно отново е в конкретната ви учителка.

Най-вероятно,да. Зная че днес идват на проверки по училищата в града. Имам роднина, който работи в администрацията на един от големите техникуми. Задължително било преди проверката да са проведени родителски срещи, на  които да бъдело обяснено на родителите в какво точно ще се състои преструктурирането. Е, в нашето училище и в нашия клас съответно такава нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт