Baby Born vs Baby Annabell

  • 55 666
  • 374
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47 981
в хиполенд има промоция, бейби борн негърчем розово и синьо по 98 лв http://www.hippoland.net/downloads/1-6.pdf

# 46
  • Мнения: 18
Намерих в Кауфланд New Baby Born за 29,99лв. на намалена цена иначе е 39,99 да го купя ли?

# 47
  • Мнения: 18
Мони има само Бейби Борн. Много здраво нещо се оказа! Shocked Почти постоянно с него играе, къпе го (нашето е от къпещите), храни го (с какво ли не - почти ежедневно му промивам резервоарите), от време на време му се ядосва и го тръшка на земята, засега всичко си му действа.
А кои точно се къпят?Аз взех на моята New Baby BOrn !?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ню Бейби Борн е различно от Бейби Борн - първото е на Симба Тойс, а второто - на Запф Криейшън. Peace

# 49
  • Мнения: 342
И ние купихме Анабелка за Коледа.Най-важно беше да се уригва бебето.

# 50
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз подарих на едно детенце Анабел и видяхме голям зор докато го накаме да пусне сълзички

# 51
  • София
  • Мнения: 847
И ние купихме Анабелка за Коледа.Най-важно беше да се уригва бебето.

Купихме я въпросната персона за вчерашния рожден ден! Уригва се с повод и без повод  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 847
Да ви кажа на всички, мерси за съветите, взехме Анабел и е голяма любов вкъщи. Много й се радва, вчера като тръгваше за детска ми заръча "Да приспиш Анабел и да не вдигаш много шум"!


Аз подарих на едно детенце Анабел и видяхме голям зор докато го накаме да пусне сълзички

ейййй, нашата от вчера само се уригва и се хили. Не ще да реве и туйто! Имаш ли спомен как я накарахте (че няма как да я ущипя  hahaha) Засега укротявам страстите, като обяснявам на малката мама, че Анабел е много щастлива с нея и затова не плаче.

# 53
  • sofia
  • Мнения: 4 296
тъпкахме я с вода,докато не се предаде  hahaha
ако искаш да я провериш дали плаче я приспи и я раздрусай да се събуди ooooh!

# 54
  • София
  • Мнения: 847
тъпкахме я с вода,докато не се предаде  hahaha
ако искаш да я провериш дали плаче я приспи и я раздрусай да се събуди ooooh!

ега си, сега като се замисля, май не е спала - как се приспива? Иначе пи вода три-четири пъти... ааааа, истинското ми Бобче по-лесно се гледа  Crossing Arms

# 55
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Даваш и да пие вода и 1 от 4 пъти се оригва,върти си главата на страни и заспива,почва да хърка,много е смешна

# 56
  • Мнения: 3 926
Ох, момичета, извинявам се за спама, ама в момента сълзи ми текат от смях hahaha Просто ще се попикая с тези вашите неволи.  Ако не успеете да я просълзите ще дойдеа аз у вас и ще прочета последната страница два пъти - и ще се разплача и ще се напикая от смях Laughing
Ох, да сте живи и здрави и догодина още по-симпатични подаръци.
иначе по темата ние имаме едно съвсем обикновено - китайско бебе. За сега върши работа, ама догодина ако тя не поиска, аз със сигурност ще заискам една такава джаджа у дома Grinning

# 57
  • Мнения: 2 099
Страхотна темичка и ние купихме бебе-Анабел за РД на дъщеричката ми, но ще и го подарим на 23-ти дек., когато и е празника, надява се да и хареса. Вече ще знам ако имам запитвания отн. него, към кой да се обърна. Laughing За сега имам само едно запитване... Искам да купя дрешки за Анабел и виждам, че има по магазините, но се притеснявам дали ще и станат, тъй като другата Анабел е по-малка и незнам те за кой модел са направени. newsm78 Както и дрешките за бебе-Борн стават ли на бебе- Анабел, тъй като виждам че то е 36см., а тя е 46см.

# 58
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добре дошли в отбора. Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 36
И не взехме Анабел,ще я подаря за Коледа
От метро-99 лв е  Simple Smile
Благодаря за помоща! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт