Децата ви харесват ли конструкторите ЛЕГО

  • 12 864
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 158
percepolis, кой е сайта на лего в който е регестриран синът ти,моят е на 9 и е луд за лего,даже леля му от лондон винаги му изпраща по празниците или като се връща,а той си избира от английските сайтове,благодаря ти предварително

# 61
  • Мнения: 1 225
И моят син е луд по Лего - колички и бионикъл-и събира.  Peace
И аз се опитвах да поръчам от чужбина, но не успях Sad

# 62
  • Мнения: 1 110
Моят син също е още малък, но за коледа му купихме комплект ЛЕГО от 1800 пар4енца (не Дупло). Засега се забавлява да би нарежда върху поставката, но в кутията нямаше книжка с инструкции и картинки как се тсроят разли4ни работи. Слу4айно някой да има идея откъде да си сваля (4е 14 евро за книжка не ми се дават допълнително Tired) ?

# 63
аз съм на 11 години и много ми харесва   като играя с ЛЕГО, но за съжаление не ми стигат частите  Sad.Ако може да ми кажете дали някои продава стария си конструктор ,защото новите са много глупави и не ги обичам. Ако имате отговор ми пишете на y.a.n.a@abv.bg Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 3 688
Моят син също е още малък, но за коледа му купихме комплект ЛЕГО от 1800 пар4енца (не Дупло). Засега се забавлява да би нарежда върху поставката, но в кутията нямаше книжка с инструкции и картинки как се тсроят разли4ни работи. Слу4айно някой да има идея откъде да си сваля (4е 14 евро за книжка не ми се дават допълнително Tired) ?
1800 части!тук само може да мечтаем за такъв комплект.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми не изпитва особен интерес.

# 66
  • в центъра
  • Мнения: 445
И аз съм много пристрастена към Лего, като дете имах къщи, кухни, коли... страшна работа Simple Smile
Синът ни нямаше годинка, когата му взехме огромна кутия Лего Куатро. Като видяхме, че му става интересно, започнахме да му взимаме и от Дупло-то. Имаме зоопарк, ферма, влак, а за коледа взехме ето това - http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=3464. Оказа се много полезно, а в кутията съхраняваме (засега) и останалите части. Вярно той все още успява да строи само кули, но определено се кефи като му сглобиш нещо интересно и иска да участва.

# 67
  • Мнения: 4 877
Вижте каква масичка съм харесала http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STR … #ebayphotohosting

но е за по-малки деца. Жалко, че досега не откривах. Да сте виждали някъде за по-големи деца?

Тези празници за първи път не получи ЛЕГО (поне до Нова година) и от 2 дни голяма игра с конструкторите си. Направо съжалих, че не му взехме нов комплект.

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 02:16 от danybon

# 68
  • Мнения: 1 110
slan4ogled, приятно ме изненадаха тук с цената. Ина4е ЛЕГО не са евтини но сега по Коледа тази кофа 1800 я пуснаха за 45 евро, грехота да не я купиш.
Аз си намерих едно .пдф файл4е с разни лесни картинки за сглобяване, сега по4вам да мисля на4ини за съхранение и то от гледна то4ка 4е и аз като си строя ми е трудно да ровя до дъното на кофата за малките пар4енца. Та си мисля как да ги разделя по размери или нещо такова , ама да е удобо.
Сега за Нова година му купих на малкия (с надеждата 4е ще ми даде и аз да си поиграя) и една кутия от 520 пар4ета с които о камиони да може да прави , уж Simple Smile
bimbo аз маси4ка не намерих подходяща за малките пар4енца, затова взех нормална детска маси4ка и залепих отгоре от тези ЛЕГО плоскости върху които се строи. Стана Peace

Общи условия

Активация на акаунт