вашите мьже често ли псуват

  • 2 394
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Не,аз псувам по-често bowuu

# 31
  • Мнения: 55
Случва се, когато е ядосан и действително има за какво да псува. Но по принцип рядко[usmihvam se]

# 32
  • Мнения: 7 201
За съжаление доста често...дори и в къщи. Embarassed

# 33
  • Мнения: 292
Да и то често.

# 34
много рядко, 90% като сме в задръстване  Laughing

# 35
  • Мнения: 512
Нито той, нито аз псуваме. Изключвам някое супер ядосано "майната ти!" в колата по задръстванията, ако го засече някой, но само при положение, че детето не се вози с нас.
Аз пък хич и не мога да ги произнеса тия думички, нещо ми се сецва езикът... Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 3 576
Друг въпрос: простаци ли са мъжете, които псуват често?
Аз лично не бих търпяла подобно поведение около себе си, пред детето пък абсурд.
 Naughty
Какво оправдание намират майките, чиито мъже го правят вкъщи???

# 37
  • Мнения: 2 161
И аз като Надя искам да попитам простаци ли са мъжете,които псуват,но посещават театрални спектакли?

# 38
  • София
  • Мнения: 3 064
Ами, моят не е простак - той много добре знае къде може и къде - не. Човек се адаптира към ситуацията, така де. И за мен повечето хора не биха предположили какви мога да ги редя, естествено, не го правя в офиса или навън.

А, излъгах - днес нарекох един шофьор на БМВ "Педераст", тъй като задмина един автобус на Мадрид и профуча през пешеходната пътека, докато пресичах с бебето #Cussing out

# 39
  • София
  • Мнения: 228
Като се замисля...  newsm78 май до сега не съм го чувала да псува. Но си спомням случка, един нахалник упорито ме сваляше и чашата преля, когато ми бе намерил телефона от някъде и почна да ми звъни. На второто обаждане дадох телефона на мъжа ми да говори. Той съвсем дипломатично каза: " Ако още веднъж потърсиш жена ми за каквото и да било, ще дойда и ще ти извадя черния дроб през г..а!"   #Crazy Е, повече не ме потърси.  Joy
Ако това се брои за псувня...  Joy

# 40
  • Мнения: 1 422
Никога.

# 41
  • Мнения: 3 146
Брей, откъде ги взимате тези златни мъже, дето не само не псуват никога, ами и тон не повешават. Искам и аз да се запозная с такъв!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Само когато шофира.

# 43
  • Мнения: 1 422
Брей, откъде ги взимате тези златни мъже, дето не само не псуват никога, ами и тон не повешават. Искам и аз да се запозная с такъв!

Бреееей, че да носим пръчки за пипливи ръчички на запознанството...  Embarassed Embarassed

# 44
  • Мнения: 386
Брей, откъде ги взимате тези златни мъже, дето не само не псуват никога, ами и тон не повешават. Искам и аз да се запозная с такъв!
и аз се запитах откъде се появяват всички тези мъже, които познавам и мамосват и т.н....
ангели небесни сте взели вие при лотарията!

иначе аз псувам доста цветущо, но това ми е ген, не възпитание. баща ми мноооого рядко се изпускал, но в родата имаме традиция жените да са мани-мани-в-устата!

Общи условия

Активация на акаунт