"Бюст, изконсумиран от кърмене"

  • 3 412
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 092
Мен пък супер много ме дразни, когато се говори за "разваляне" на бюста, независимо дали от бременност или кърмене. Докога някой ще ми определя циците като развалени, само защото са преживели най-нормалното си и естествено развитие и са изпълнили това, за което са предназначени?

абсолютно същото съм се питала и аз  newsm78.. и какво точно влагат хората в понятието "развален" ...грозно ми звучи  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 268
(Всъщност и аз си харесвам циците повече сега Simple SmileПреди бяха съвсем миниатюрни.)
newsm10

# 32
  • Мнения: 270
Ха ха и аз сега си ги харесвам повече имам супер бюст  Mr. Green.

# 33
  • Мнения: X
Малко офф.
Сетих се за един сериал "Да, мило", не знам дали сте попадали на него.
В една от сериите темата беше за кърменето и имаше култови реплики.
След като двете семейства /главните герои/ видяха една майка, която си кърми 3 годишното дете в парка, всички се прибраха доста шокирани. И жените набедиха мъжете, че били гледали гърдите на кърмещата майка. Мъжете се направиха на луди и обясниха, че това било хранене и нямало нищо ненормално в това. Като излезнаха жените, се проведе следният разговор:
- "Успя ли да видиш нещо?"
- "Не, главата на детето ми пречеше!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

По-късно се разбра, че едната майка все още не си беше отбила детето и го кърмеше тайно от таткото вечер /американска им работа/. Като я попита защо така, тя обясни, че никога гърдите й не били така големи и искала да останат по-дълго така.
"Виж ме, мога да обера банка с тях!"  Grinning Grinning Grinning

Пак в същата серия имаше още една страшна реплика: "Може да ме помислите за консервативен, обаче кърменето трябва да приключи, когато детето може да разкопчае сутиена на майка си с една ръка!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 313
Моят син пък много си ми харесва бюста  Mr. Green
и моят. Така възкликва като ме види гола, че направо се разтапям от удоволствие  Laughing
Не знам дали се разваля бюста след кърмене, но със сигурност се променя.

# 35
  • Мнения: 114
Какво значи бързо и рязко отбиване? Понеже аз знам,че ще мога да кърмя до най-късно февруари, защото после тръгвам на работа и бебка ще е на 8 месеца и малко. А не мога да продължа да кърмя, защото ме чакат дъъъълги командировки и знам, че ще се разстрои процеса на кърмене.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 493
Ами постепенно намаляваш броя на кърменията. Не от 3 да речем изведнъж да махнеш всичките, а плавно. 1-2 седмици оставате на 2... после още 1-2 седмици на 1 и така... Има в Библиотеката теми за отбиването може да прочетеш.

# 37
  • Мнения: 44
Наистина се променя бюстa, но най-вече от бременността според мен.
Аз имах прекрасен бюст преди да забременея. Голям и много твърд. Още на третия месец от бременността се промени, като почнем от това че се увеличи още повече и се побирах едвам в чашка Д, огромните ореоли които се появиха, цвета им, стана по-мек и   поувисна, но малко.  Най-вече промяната се изразява в това, че на пипане е по-мек, а преди беше твърд. Никога не съм могла да спа по корем от болки преди това, а сега мога!  Grinning
Вече кърма 1 година и 3 месеца и не се е променял повече от това положение. Пак е хубав на външен вид

Нам мен и на бебчето ми ни е супер приятно кърменето и ще продължим така още дълго.

# 38
Хич и няма да робувам на митове или на комерсиализма създаден у нас Naughty
важното е бебето да е добре и нахранено  - гравитация или не ще си ги нося.
Съпруга ми също много ги харесва  Laughing
  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 652
Малко офф.
Сетих се за един сериал "Да, мило", не знам дали сте попадали на него.
В една от сериите темата беше за кърменето и имаше култови реплики.
След като двете семейства /главните герои/ видяха една майка, която си кърми 3 годишното дете в парка, всички се прибраха доста шокирани. И жените набедиха мъжете, че били гледали гърдите на кърмещата майка. Мъжете се направиха на луди и обясниха, че това било хранене и нямало нищо ненормално в това. Като излезнаха жените, се проведе следният разговор:
- "Успя ли да видиш нещо?"
- "Не, главата на детето ми пречеше!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

По-късно се разбра, че едната майка все още не си беше отбила детето и го кърмеше тайно от таткото вечер /американска им работа/. Като я попита защо така, тя обясни, че никога гърдите й не били така големи и искала да останат по-дълго така.
"Виж ме, мога да обера банка с тях!"  Grinning Grinning Grinning

Пак в същата серия имаше още една страшна реплика: "Може да ме помислите за консервативен, обаче кърменето трябва да приключи, когато детето може да разкопчае сутиена на майка си с една ръка!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


хахахаха, много яко  Joy

моя бюст най си го харесвам точно преди кърмене Simple Smile пък какво ще стане като спра да кърмя, знам ли? Мъжо вика "Споко, ще играе силикона"

# 40
  • Мнения: 6
Абе, че се прецаква бюста - прецаква се. Но това е нормално, физически процеси. Някои майки решават да си запазят формата и "не им идва кърмата". За други пък здравето на бебето е по-важно и си кърмят. Въпрос на личен избор.
Преди да забременея имах бюст-мечта - носех обиколка 75F и 75G /естествен/.
След като забременях стана страшно G-то стана вече мноого малко, та чак болезнено. 3 месеца чаках да ми докарат от Германия 80Н, а от както кърмя и той ми е малък в чашките, но по-големи не се произвеждат.
Когато гърдите не са пълни с мляко - са много меки, не като преди. Но и това е естествено.

Като спра да кърмя и отслабна /имам качени 10 кг/ бюста също ще отслабне и ще увисне още, няма как. Но тогава ще му мисля.
Най-важно е бебето и какво е най-доброто за него!!!
 

# 41
  • Мнения: 2 818
И аз си харесвам бюста повече от преди. Най-вече заради зърната  Mr. Green А и харесвам леко отпуснати, а не щръкнали  Sunglasses

# 42
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз засега нямам никакви оплаквания. Преди бяха малки, добре оформени, сега са малко по-големи, също така добре оформени. Сутиен не съм носила никога. Ще видим като спра да кърмя какъв ще е резултата, ама много не ми дреме, честно казано...

# 43
  • Мнения: 254
Много болна тема. За съжаление в световен мащаб се налагат "стандарти", които са много далеч от природните закони. Не знам дали се сещате за древни фигурки - жени с огромни д-та и гърди големи, наляти и доста увиснали - и всичко това символ на майката природа.
Според мен всичко е въпрос на ген - аз като тийнейджър имах доста голям бюст. Но за онези години това повече създаваше проблеми - ееееех ако сега бях ученичка да ги наперя с една бриджитка - фолк звездите ряпа да ядат (съвсем сериозно). И няколко години преди да забременея съвсем плавно взех да отслабвам - и съответно гърдите ми направо се изгубиха, разбирайте и доста промениха формата си. Категорично не са се променили от бременността, защото аз качих само 8 кг. Сега в момента на килограми съм колкото съм била на 12 г.!!! Който и каквото да ми говори няма как гърдите да останат същите.
Имам огромното желание като приключа с кърменето да си възвърна бюста, дори ако се наложи да тегля заем

# 44
  • Мнения: 1 081
Ами моят бюст определено се развали от кърменето...да, за съжаление, и то откакто дребното почна да суче и на челна стойка. Относно стандартите-преди да родя, та и по време на бременността, ми беше трудно да обяснявам, че нямам силикон-въпреки големия размер, бюстът ми беше разкошен(съвпадение с налаганите стандарти от пластичните хирурзи  Grinning ), смея да твърдя, че беше най-хубавото нещо от физиката ми...Ама сега-е, баш на прани чорапи не мяза, ама на сапун в прани чорапи-таман:) Така че, живот и здраве, като приключа с кърменето, лягам под ножа-не знам дали ще има имплантанти, но лифтинг-1000%...За себе си, щото отсега не си го харесвам, и не ме кефи да имам комплекси, а като гледам, точно това е на път да стане.

Общи условия

Активация на акаунт