Какво ще подарявате на половинките за Коледа

  • 9 344
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 358
Ето една идея за подарък  Peace
Хеликоптерчето може да се намери и на по-ниска цена. Гледах го някъде за 50 лв., а в разни брошурки с детски играчки го имаше и за 25 лв. Не знам обаче какво е качеството на по-евтините  newsm78

# 136
  • Мнения: 1 479
Нищо,че така ми е по-лесно.Каквото си хареса,сам си го купува.

# 137
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
нЕмЪъъъ пЪЪЪЪ  да ви кажЪЪЪЪ hahaha
хм бтв добри идеи имаше тук, повечето за жалост безмилостно използвани от мен през годините  ooooh!
Телефон ще му купувам, ама той неговия взел-дал така или иначе,опс редактирам се записвам се за шушона на Лятящата Крава Mr. Green Летяща плс пиши тука цена, време за изплитане, адрес,  телефон,  за да си правим сметката  Mr. Green  Whistling

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 17:46 от Камамбер

# 138
  • Мнения: 2 100
 Joy hahaha Joy hahaha
Много весели идеи  Laughing Ще разгледам в този секс сайт, струва си  Mr. Green

А тоя шушон  smile3532 влюбих се в него.  Joy

Иначе не съм мислила какво да подаря на половинката, но добре, че сте вие, та да започна да мисля от сега. Ми така де...иначе всеки път предния ден се чудя какво да купя и се получава тъпо. Но към този момент най-хубавия подарък за него би бил 3 нощи спокоен сън, че с нашия ревльо... Crazy Шегичка Simple Smile  Засега съм се спряла на електрическа отверка (той е техничар), но ми се ще да е нещо оригинално, на което да се изкефи като идея  Flutter
А досега съм му подарявала часовник (много си го хареса, но се развали Sad После го сменихме заедно обаче  Peace ), машинка за подстригване (голям му е кеф да го стрижа с нея  Mr. Green ), халат за баня (времето, за което трябва да го пера и да изсъхне е в траур, много си го обича! Но не носи другия халат подарен от майка му  Mr. Green - даже не го е разопаковал още  Mr. Green )
На мен най-сладките неща, които ми е подарявал са-снимка на нас двамата в рамка и комплект спално бельо (на чаршафите и калъфките имаше наши снимки и надпис под тях - Happy First Anniversary )

# 139
  • Мнения: 386
подарявам скъпи книги и албуми обикновено или някое лимитирано издание музика.
тази година може би е вече ред на халата за баня обаче.

# 140
  • Мнения: 108
моето мъжле имаше имен ден в началото на месеца и му купих две ризи и една голяма рамка.Отидох във фотото и изкарах всички възможни хубави снимки. Изрязах ги и ги налепих в рамката.Освен нас двамата присъстват още - кучето,сестра ми,майка и татко,майка му и брат му.Най-много на това  се зарадва. Общо отидоха около 50-60 снимки, но си струваше Simple Smile
Та пак от фотото- вече правят снимки върху чаши, пъзели от снимки. Има и рамки, които сами сменят снимките (забравих как се казваха  Embarassed )
Моя приятелка изненада преди време гаджето си като му поръча да му доставят вкъщи 50 балона и на всеки пишеше "Обичам те".А преди време същата тази приятелка беше подарила на свой приятел 19 балона (той ставаше на толкова години) и във всеки балон имаше по една дума.Номерирани листчета и трябваше той да разгадае изречението -пожелание Simple Smile
За момента не се сещам за друго, но обещавам, че ще помисля.
Дано ако искате да е изненада да бъда полезна Simple Smile
Айде сега лека нощ

# 141
  • Мнения: 14 133
Нов GSM, защото неговият вече е много стар.

# 142
  • Мнения: 2 270
Измислих,вече подаръците и на децата и на половинка и на мен,естествено. Mr. Green
Но тъй като темата е за това какъв подарък,ще подарим на половинката,ще карам по същество.

Ще му подаря GSM Неговият окончателно издава багажа,ама той,човека от мен,не успя да се вреди да си купи,нов,защото аз се оборудвах първо. Rolling EyesТа сега ще му върна жеста със нов телефон.Със сигурност ще се зарадва страшно много,а радоста ще му е пълна,ако е и марка "Сименс"защото,той е почитател на тази марка телефони. Laughing
Тожва все едно аз съм го писала  Laughing Неговата марка обаче е "Нокиа"

Общи условия

Активация на акаунт