Къде в Бургас (6) ...

  • 39 813
  • 671
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 030
 И при нас Скатаджиите взеха много да се излагат....
Но БТК нали нямат вътрешен сървър? А и трябва да имаш домашен телефон, за да имаш нет от тях.

# 616
  • Мнения: 1 280
          Ние сме на Унакс, но ще ги сменяме. Събота, неделя и по празници вкъщи интернет няма никога  #Cussing out Сега ми препоръчаха горещо Бургаснет и смятам да пробвам.

# 617
  • Мнения: 1 111
  И ние сме на Унакс, и в "Зорница" и в "Славейков", мнооого рядко има проблеми, доволни сме.

# 618
  • Мнения: 4 076
И от мен въпрос. Интернетдоставчик ни е СКАТ. Бързината е отвратителна, осбено след НГ. И при вас ли е така? Бяхме на Cabel tel, същата ситуация. Какви са ви отзивите за БТК?
И аз забелязах,че след НГ бързината им направо никаква я няма.Като отидох да си плащам таксата,го казах на касиерката и тя никак не остана учудена.Следващия месец ще си платя 3 такси наведнъж,т.е.60 лв,и бързината ми следва да скочи двойно.Попитах хора,които са се възползвали от тази промоция,и те потвърдиха.Не е коректно,знам,още повече,че сме им абонати от самото начало на СКАТ,но то само това да е...Не ми се занимава сега с други доставчици,бях си патила преди от Унакс,с БТК преди време имах също спор за дом.телефон,затова се надявам на промоцията.

# 619
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 753
Благодаря много Амелия и Ани .Ани ходих вече в Славейковското кметство.

# 620
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 753
Ние сме  с БТК iDSL  доволни сме .Преди това бяхме с RN и Спектър нет или Спектрум нет незнам точно как се казваше.На последното връзката беше много зле.

# 621
  • Мнения: 1 894
Аз съм доволна от БТК. Не помня да съм оставала без нет. Скоростта ми е 2064 и наистина е така. Нямат вътрешен сървър, но тегля без проблем и от Замунда и от Арена.
Не мога да кажа същото за службата. Там нета(пак БТК) е доста бъгав. Но го отдавам на факта, че са повече компютрите.

# 622
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз съм доволна от БТК. Не помня да съм оставала без нет. Скоростта ми е 2064 и наистина е така. Нямат вътрешен сървър, но тегля без проблем и от Замунда и от Арена.
Не мога да кажа същото за службата. Там нета(пак БТК) е доста бъгав. Но го отдавам на факта, че са повече компютрите.

И аз съм доволна от БТК  Peace ... И като beca нямам проблеми да тегля от някои торенти /но в началото като пуснаха ADSL беше  ooooh! .... не че ти забраняваха да теглиш от торент.... но скоростта беше направо убийствена ... като на някоя мравка въобще не може да се сравнява с промоцията Супер Любо  Mr. Green/
Както при домашните, така и при бизнес абонатите има различни пакети с различна скорост ... така че определено ако са повече компютри, а фирмата е абонирана за най-евтиния пакет, нета не върви много добре  Rolling Eyes

# 623
  • България
  • Мнения: 3 621
Бургаснет  Peace от март месец сме при тях и няма проблеми засега пу-пу, а в офиса бяхме с Унакс и изобщо не съм доволна.

# 624
  • Мнения: 5 713
  И ние сме на Унакс, и в "Зорница" и в "Славейков", мнооого рядко има проблеми, доволни сме.
За Унакс явно си зависи от суичовете. Ние, докато живяхме в Славейков, хич не бяхме доволни, нетът беше тука има тука няма. Simple Smile Само се карахме с тях.

# 625
  • Мнения: 1 030
Ние откакто се преместихме във Ветрен  - не сме доволни от никой интернет доставчик

# 626
  • Мнения: 1 280
  И ние сме на Унакс, и в "Зорница" и в "Славейков", мнооого рядко има проблеми, доволни сме.
За Унакс явно си зависи от суичовете. Ние, докато живяхме в Славейков, хич не бяхме доволни, нетът беше тука има тука няма. Simple Smile Само се карахме с тях.
         

          Ами и ние се караме, но няма ефект. Казах им, че се отказвам от услугите им и ги питам как процедираме сега, кабела ще го режат ли какво? Пък те ми викат неееее спирате да плащате и това е. Днес ще ходя до офис на Бургас нет, доста ми го хвалят наистина да видим  Mr. Green

# 627
  • Мнения: 1 813
Аз също съм на Бургаснет и съм доволна.

# 628
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Някой знае ли къде се премести шивашкото ателие "Бъдеща мама", което беше в тунела до Икономическия техникум?

# 629
  • Мнения: 4 546
Някой знае ли къде се премести шивашкото ателие "Бъдеща мама", което беше в тунела до Икономическия техникум?
до преди няколко месеца си беше там. махнали ли са го?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт