отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 565
  • 759
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 165
Така е,наистина е голям процента успеваемост.Когато аз правих инсеминация там и попитах за процента успеваемост на тази процедура,ми казаха че е 50 % а някъде в интернет бях чела,че процента успеваемост при инсе е 25%

# 376
  • Мнения: 822
ами да, а то ни се внушават някакви много по ниски цифри и правилно министъра н асдравеопазването иска данни за успеваемостта по фонда и клиниките. http://ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content&view … 80&Itemid=159
 Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 15:43 от ddnchv

# 377
# 378
  • Мнения: 2
Някой може ли да ми каже каква е цената на феталната морфология при д-р Александров?

# 379
  • Мнения: 1 165
Данит за съжаление не мога да ти дам информация защото аз самата незнам.Погледни в сайта им,в ценоразписа би трябвало да пише.Аз незнаех,че д-р Александров прави ФМ  newsm78
Момичета аз искам да споделя най-скорошните ми отзиви.На 09.11 правихме първа инсеминация при д-р Александров и...оказа се успешна.Вчера видях 2 чертички и съм много благодарна на д-р Александров.Вярвайте в него,той наистина прави всичко възможно за сбъдване на нашите мечти.Невероятен човек е!

# 380
  • Мнения: 989
Илианка, страхотна новина! Тихичко честито и лека и безпроблемна бременност до края!  Hug



# 381
  • Мнения: 277
извинявам се за неинформираността ми, но искам да попитам момичетата пациентки на д-р Алксандров дали работи клиниката му с фонда?

# 382
  • Мнения: 1 165
извинявам се за неинформираността ми, но искам да попитам момичетата пациентки на д-р Алксандров дали работи клиниката му с фонда?
Не  Peace

# 383
  • Мнения: 2 259
Данит за съжаление не мога да ти дам информация защото аз самата незнам.Погледни в сайта им,в ценоразписа би трябвало да пише.Аз незнаех,че д-р Александров прави ФМ  newsm78
Момичета аз искам да споделя най-скорошните ми отзиви.На 09.11 правихме първа инсеминация при д-р Александров и...оказа се успешна.Вчера видях 2 чертички и съм много благодарна на д-р Александров.Вярвайте в него,той наистина прави всичко възможно за сбъдване на нашите мечти.Невероятен човек е!
Били споделила колко ви излезе инсеминацията в най-груби сметки.
Благодаря  Hug

# 384
  • Мнения: 1 165
С най-голямо удоволствие.Ние си имахме цветна снимка и спермограма от преди това.та сега платихме следното:
Преглед на 4 ден от цикъла- 30лв.
Лекарства за стимулация-около 330лв.
Микробиологични изследвания на влагалищен секрет и еякулат- 20лв.
Кръвни изследвания за двамата СПИН,Хепатит Б и Ц, Всерман-106лв.
Преглед на 9 ден от цикъла-30лв.
Инсеминация- 250лв.
Тъй като не сме от Варна имхме и други разходи за път,храна и т.н.Добре,че поне однини имам във Варна,че преспиването беше в тях.
Грубо ни излезе около 900лв.

# 385
  • Мнения: 2 259
С най-голямо удоволствие.Ние си имахме цветна снимка и спермограма от преди това.та сега платихме следното:
Преглед на 4 ден от цикъла- 30лв.
Лекарства за стимулация-около 330лв.
Микробиологични изследвания на влагалищен секрет и еякулат- 20лв.
Кръвни изследвания за двамата СПИН,Хепатит Б и Ц, Всерман-106лв.
Преглед на 9 ден от цикъла-30лв.
Инсеминация- 250лв.
Тъй като не сме от Варна имхме и други разходи за път,храна и т.н.Добре,че поне однини имам във Варна,че преспиването беше в тях.
Грубо ни излезе около 900лв.
Благодаря ти много  bouquet

# 386
  • Мнения: 2 259
Данит за съжаление не мога да ти дам информация защото аз самата незнам.Погледни в сайта им,в ценоразписа би трябвало да пише.Аз незнаех,че д-р Александров прави ФМ  newsm78
Момичета аз искам да споделя най-скорошните ми отзиви.На 09.11 правихме първа инсеминация при д-р Александров и...оказа се успешна.Вчера видях 2 чертички и съм много благодарна на д-р Александров.Вярвайте в него,той наистина прави всичко възможно за сбъдване на нашите мечти.Невероятен човек е!
Били споделила колко ви излезе инсеминацията в най-груби сметки.
Благодаря  Hug


Е и аз да споделя по въпроса, на мен в София с ПКЯ, купуване на лекарства от клиниката едно инвитро и един ЗЕТ и мъжки фактор ми излязоха 12 000 лв., а както чета  на повечето им излиза и доста по-скъпо / 2004-2006/ г., при д-р Александров при същите гореспоменати условия /2007 г,/ -  3600 лв. + 600 лв за хотел. резултат вече на 2 год. и 5 мес.
Успех на всички и шанс да намерите Добрия лекар.
вижте само успеваемостта на клиниката - нарежда се до най-добрите американски клиники
 http://ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content&view … 80&Itemid=159

http://www.sart.org/frame/detail.aspx?id=3893
 Vali не се опитвай да провокираш с цени, защото всички знаем, че при твоя док. едно инвитро изализа около 7000 лв. / 5000 от фонда и още 2000 за изследвания, биопсии, промивки и вливания/, инсеминациите излизат също много скъпо, имайки предвид всичките му там лъжи и манипулации.
не си мислете, че всияки пасем трева и пием вода както ни е поднесена, още повече имаше статия, която разкриваше кой док. на кой господ служи : http://ec.europa.eu/health-eu/doc/jp_bg_art_bg.pdf
А бе жена защо нe се спреш?
Разбрахме ,4е си успяла в тази клиника и  то много хора ве4е.
Хайде стига толкова.

Питам си за кавото искам и за който си искам .
Ясно ли ти е.
И престани на  всяка манджа да ръсиш.
Егати жената си. ooooh!
И понеже си много умна и компетентна  вземи и 4ети  мои стари постове.
Питам си за разли4ни клиники,съветвам като ме питат къде да отидат пациенти и т.н.
Виж къде съм била пациент,при кого забременях ,при кого родих и за кого ли4но съм дала негативното си мнение.
Мани,писна ми с  теб 4естно

Добавям за аудиторията :
първият ми опит в АГ Варна излезе около 4500-4700лв  -неуспешен /18 Пурегона,Овитрел,хормони,сондажи  и др/
втори опит -"Надежда" София с път ,престой ,вливания ,ЦС,контроли на имунология ,терапия с 220бр Фраксипарина 0.3 /цена 5,70 за бр. тогава /и др около 7000.-успешен
Тези 7000 лв си заслужаваха

А д-р Александров си знае  защо отидох там  Wink и имам подкрепата му Hug
Сега ако решиш му звънни и го информирай за поста ми Laughing

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 23:48 от Vali :)

# 387
  • Мнения: 53
Следя темата и не мога да проумея защо ги правите тия интриги.  newsm78

# 388
  • Мнения: 4 737
Момичета, аз знаете ли дали д-р Александров прави Лапароскопии и сега?
Със съмнения съм за извънматочна Outta Joint от Варна съм и предпочитам при него да я направя в случай, че се наложи такава  ooooh! но имам притеснения т.к не съм пациент на тяхната клиника  Tired Ако може малко подробности по отношения на нея, може и на лични  Peace Благодаря на всички, които ще се отзоват  Praynig

# 389
  • Варна
  • Мнения: 686
Десдемона, само д-р Александров може да ти отговори на този въпрос. Но при теб чхг започна да пада, да се надяваме, че е по-малкото зло. Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт