отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 628
  • 759
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 17
  Ами,то така ,започне ли да се нищи много темата и работата отива на.........женски бой!
Наистина грозен и неприятен е подобен тон на  общуване,опорочават се идеята,целта ,стремежът към най-ценното нещо-ДЕЦАТА!
 От друга страна не трябва да се премълчават и негативите.......................но,по-умерено и тактично с приказките.

# 571
  • Мнения: 2 013
Готини са и двамата лекари, добри специалисти са в тяхната област. Според мен изобщо не са меркантилни, а са преди всичко ЛЕКАРИ.
Просто трябва да се научат в прав текст да казват на такива "странни" случаи като моя, защото аз доста се бях объркала. Бях повярвала и в "психологическата основа" и т.н. Ако успеят просто да казват на такива пациенти като мен, че "генерален проблем" не се вижда. Или просто да насочват към друг вид специалисти, както при мен: репродуктивен ендокринолог. По-лекичко ще е на всички.

Да живи и здрави и да продължават да помагат все така всеотдайно!

А Анито, явно и на нея стресът и идва малко повече. Но аз каквото имах да и казвам и го казах лично, право в очите. Надявам се да си е взела бележка.

# 572
  • Мнения: 822
Сигурно се досещате, че аз умишлено се въздържах да се включа до сега, защото ползвам малко по-остър език и за да не дразня, но тъпрението ми се изчепра.
Имам 1 инвитро и 1 ЗЕТ в София срещу 12 хил. лв., При д-р Александров ми излезе 3400лв. и нито стотинка повече, процедурата платих по банка, обаче нещо принтера бавно пишеше и " касовата бележка" излезе след 9 месеца и вече е на 3 год.
Когато отидох бях почти на 38г. с ПКЯ с всички екстри / липса на овулация, тегло 114 кг. и т.н./, мъжа ологоатенозооспермия 3-та степен - сигурно за това бяхме " избрани" за пациенти и ни "изсмукаха" толкова много пари, че чак не можехме да се начудим, защото очаквахме и бяхме подготвени, имайки предвид предните опити, за съвсем друго.
през бременността съм ходила 5 пъти на преглед и никога, ама никога не са ми взимали пари, опитах се да оставя, ноо ми бяха върнати.... , една година след като родих пак отидох на преглед и пак беше безпалатно - напаво ми е съвестно, всеки труд се заплаща.
Сигурно това,че док. не дава напразни надежди, не обещава и има доблеста да откаже, когато смята, че е безсилен,  е много лошо. Но обратното би било кощунство.
Успех на всички.

# 573
  • Мнения: 57
Да, нека не се "хващаме за гушите ".  Понякога забравяме,че докторите също са хора. И те има свойте проблеми, и в къщи и в службата и т.н.. Не са извънземни , нито магьосници. За да бъдат успешни процедурите е много важно да я има "химията"  между пациентите и докторите, да има доверие и човещина. И от двете страни. Аз намерих моя доктор в лицето на Д-р Георги Козовски и засега нямам намерение да го сменям ,но ако се наложи може и да се обърна отново към д-р Александров. Също малко отклонение от темата - аз съм много ЗА да има психолози в ин-витро клиниките. Двойките ,борещи се със стерилитета изживяват невъобразим стрес всеки божи ден.. Малко хора си дават сметка за това.
 А относно така разразилия се спор за касовите бележки ,често казано изобщо не ме вълнува на тоя етап. Когато те грози опасността никога да не станеш майка ,последното което ти трябва е касова бележка.  Не че не е важно от икономическа гледна точка.. но това е вече друга тема.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Абсолютно си права по всички точки.

# 575
  • София
  • Мнения: 865
Извинете   bouquet  bouquet  bouquet

Честно казано на мен също са ми взимали 30 лева от ръката. Много го беше срам Ковачев. Личеше му. Ама той дали е виновен? Не мисля. Аз знам, че не са длъжни да имат касов апарат. Държавата им е оставила тази дупка в закона. А дали имат фискално устройство? Това би трябвало да е работа на мениджмънта. В крайна сметка докторите са между чука и наковалнята.

Всичко останало сте го казали. Нека ги оставим хората да ни правят бебета, а не да си губят времето в издаване на касови бележки. Който иска да има документ за извършено плащане, просто да пресече улицата и да отиде до банката за да им ги внесе.

Съмнявам се да са гонили някого по стълбите, че е отказал да им даде 30 лева на ръка.



# 576
  • Мнения: 294
Здравейте момичета,изчетох последните няколко страници и останах с впечатление че при Александров не е с часове.Преди 6 год.бях тяхна пациентка и благодарение на тях станах мама.Тогава доц.Маркова ми водеше процедурите а Александров беше ембриолог.После разбрах че са се разделили и не работят в екип.Може ли някой да ми каже какъв е редът сега при тях със записване ли се ходи,доц.Маркова там ли е още,работят ли с фонда.Една приятелка прави сега инвитро 2 опит и неуспешен в Олимед,и иска да смени клиниката,но тя прави процедурите  по фонда.Просто незная как стоят нещата сега.Преди време се записвах при Малена и не съм чакала такива часове.

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 18:21 от pipi_rz

# 577
  • Мнения: 6 730
Не работят с фонда.

# 578
  • Мнения: 294


благодаря,но за жалост това не я устройва

# 579
  • Мнения: 74
Ами аз не съм доволна от никой от двамата лекари - Александров и Ковачев, но може аз да съм попаднала при тях в неподходящия момент, знам ли, след като всички сте доволни.

# 580
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте,

момичета, ако държите да получите касова бележка може да не плащате при Ани или доктора, а при къдравото момиче Наргис, мисля че е секретарка - там ще ви дадат касова бележка. Кабинетът й е до чакалнята със зелените дивани.

А на д-р Александров не знам как да му благодаря - родих на 14 юни две момченца. Как се благодари на някой за това, че ти е помогнал да имаш деца? Господ здраве да му дава, на него, на семейството му, на целият екип на 7-мия етаж.


Междудругото доктора отказа да ми вземе и един лев за секциото - родих при него на втория етаж, а не на ВИП-а.

# 581
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Amalleira,
честито, да са ви живи и здрави дечицата  bouquet Дай Боже все така да помагат тези хора да сбъдваме мечтите си.

# 582
  • Мнения: 74
Amalleira, честито, да сте живи и здрави.

# 583
  • Мнения: 6 624
Амалейра, да са живи и здрави дечицата ти, да е жив и здрав екипът от доктори в АГ Варна. Още хиляди семейства да направят щастливи. Ето това е нещото, което една касова бележка не може да даде на никого - щастие и сбъдване на мечти Grinning

# 584
  • София
  • Мнения: 865
Здравейте,

момичета, ако държите да получите касова бележка може да не плащате при Ани или доктора, а при къдравото момиче Наргис, мисля че е секретарка - там ще ви дадат касова бележка. Кабинетът й е до чакалнята със зелените дивани.

А на д-р Александров не знам как да му благодаря - родих на 14 юни две момченца. Как се благодари на някой за това, че ти е помогнал да имаш деца? Господ здраве да му дава, на него, на семейството му, на целият екип на 7-мия етаж.


Междудругото доктора отказа да ми вземе и един лев за секциото - родих при него на втория етаж, а не на ВИП-а.


Страхотна новина! Пожелавам ти от сърце да са живи и здрави  малчовците. И да ви кажа, той явно Александров мъже ги прави. Колкото майки да познавам при него, все мъже раждат. И аз две мъжки чакам.

Общи условия

Активация на акаунт