отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 515
  • 759
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 140
Здравейте на всички!
За мен доктор Александров и доктор Козовски са невероятно добри като лекари и хора!

# 91
  • Мнения: 3 010
Дживотинче напълно съм съгласна с теб, за моето лапаро при извънматочната той въобще не отиде в Кисьови, няма да казвам кога е било че да не ме псува някоя докато го е чакала  Mr. Green Като цяло ази каза истината, но ме подразни начина по който я поднесе, мисля си 4е винаги имам един по-деликатен и мек стил! А за чакането аз нямам проблем, тъй като моята шефка е разбрана а положението ми на работа позволява.

# 92
  • Мнения: 53
 Дживотинче , ако някоя посмее да те нападне то е защото няма грам понятие какво е да преминеш през ада и въпреки всичко да намериш сили да се усмихнеш и да всяваш позитивизъм.  newsm51Познавам теб както и Ази лично и ви се възхищавам момичета.
Според мен "капризни госпожички" е имало и ще има не само в клиниките по стерилитет, но това не трябва да ни отказва от мечтите ни. Игнор и напред !!! newsm10

# 93
  • Варна
  • Мнения: 730
Дживотинче напълно съм съгласна с теб, за моето лапаро при извънматочната той въобще не отиде в Кисьови, няма да казвам кога е било че да не ме псува някоя докато го е чакала  Mr. Green Като цяло ази каза истината, но ме подразни начина по който я поднесе, мисля си 4е винаги имам един по-деликатен и мек стил! А за чакането аз нямам проблем, тъй като моята шефка е разбрана а положението ми на работа позволява.
Не се сърди на Ази, Денди, тя е толкова мил и позитивен човек!

Дживотинче , ако някоя посмее да те нападне то е защото няма грам понятие какво е да преминеш през ада и въпреки всичко да намериш сили да се усмихнеш и да всяваш позитивизъм. .........
Така е, миличка, и аз така си помислих за гореспомената госпожичка и за момент я съжалих. Горката! Дано си остане в неведение за всички лоши неща, които ни се случват. До_ра  Hug Hug

Ама карай ........... темата е за НАШИЯ ДОК и нека не я разводняваме!
Пък и милички, ние всички сме от едната страна на "барикадата" и трябва да се подкрепяме за всичко!
Успех на всички в борбата! Рано или късно ще успеем!

# 94
  • Мнения: 248
Аз ще използвам услугите на АГ-то за втори път.Което означава,че съм доволна.Но неможе да се отрече че организацията е под всяка критика.Оставете чакането,а това че забравят да ти кажат разни работи,а после се карат защо не си ги направил.Просто им трябва някой да ги организира.Дали да не ида аз Laughing Laughing LaughingАнито горката всеки я дърпа на някъде и на нея не и е лесно,но в крайна сметка всеки си плаща и не заслужава такова отношение.Мога още много да си расъждавам по темата ама няма смисъл.

# 95
  • Мнения: 898
Аз ще използвам услугите на АГ-то за втори път.Което означава,че съм доволна.Но неможе да се отрече че организацията е под всяка критика.Оставете чакането,а това че забравят да ти кажат разни работи,а после се карат защо не си ги направил.Просто им трябва някой да ги организира.Дали да не ида аз Laughing Laughing LaughingАнито горката всеки я дърпа на някъде и на нея не и е лесно,но в крайна сметка всеки си плаща и не заслужава такова отношение.Мога още много да си расъждавам по темата ама няма смисъл.

И аз съм съгласна какво като е супер лекар, до като чака там човек може да откачи. Точно два часа чаках.
Наистина им куца организацията. Ами след като почти всеки ден има спешно секцио могат да предвидят нещо по въпроса.
Не говоря за лекаря убедена съм че е добър, организацията наистина е лоша.

# 96
  • Varna
  • Мнения: 1 094
до като чака там човек може да откачи. Точно два часа чаках.
Наистина им куца организацията. Ами след като почти всеки ден има спешно секцио могат да предвидят нещо по въпроса.
Вчера говорих с две приятелки, които правят опити в София, ами оказа се че и там се чака доста, независимо че си с час, и там също (което според мен е нормално) с приоритет са спешните случаи.
 Момичета не говорете така, защото недай си боже утре вие може да се окажете в ситуацията че се нуждаете от спешно лапаро или секцио и тогава повярвайте ми ще расъждавате по съвсем друг начин.
 Ази миличка, браво за страхотния и уместен постинг!  Hug

# 97
  • Мнения: 122
Ази, Peta -     202uu

 Hug Hug Hug

# 98
  • Мнения: 248
Само да се доуточна,нямам проблеми с чакането,може би защото съм при Ковачев ,но че куца организацията не може да се отрече.

# 99
  • Мнения: 53
Преди посещавах 1АГ "Света София"  и смея да твърдя че хаоса при тях е много по-голям. За разлика от там  във Варна никога не съм се чувствала "претупана" на преглед и в кабинета не сме били по 2-3 пациентки наведнъж. Може да се е налагало да чакам повечко от предвиденото, но не съжалявам. Много  мнения има във виртуалното пространство за всеки един лекар, но кой е вашия трябва сами да прецените. Ако сте решили вашия лекар да е Александров мисля си, че организацията ще е последното нещо което би ви отказало. Успех пожелавам на всяка една!

# 100
  • Мнения: 898
Много  мнения има във виртуалното пространство за всеки един лекар, но кой е вашия трябва сами да прецените.
В случая избора не е толкова голям. Лекарите за АРТ във Варна не са много.
Като изключа Олимед и Монастирска /защото според мен просто не стават/, бройката става още по малка.
Няма какво толкова да се мисли, премисля и преценява, те екипите са само няколко   а   не безброй.
Като най добрия доказал се е там където е Александров.

# 101
  • Мнения: 310
Здравейте, преди малко звъннах в клиника "Кисьови", исках час за д-р Александров и ми отговориха,че не работел при тях. Имате ли представа къде приема в момента и как да се свържа с него? Благодаря предварително.

# 102
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Имате ли представа къде приема в момента и как да се свържа с него? Благодаря предварително.
В АГ-Врана на 7-ия етаж, час можеш да си запишеш на този номер: 613805 или на 0889535743 -това е тел. на неговата сестра, казва се Ани. Звъни упорито докато ти вдигне някой и успех!  Grinning

# 103
  • Мнения: 293
А наистина ли вече д-р Александров не приема в Кисьови а само в Аг ?????? newsm78 За първи път ще ходя при него и то без установени проблеми и ме е страх да не ми бие шута?    Embarassed Като слушам колко е натоварен........    Tired

# 104
  • Мнения: 769
А наистина ли вече д-р Александров не приема в Кисьови а само в Аг ?????? newsm78 За първи път ще ходя при него и то без установени проблеми и ме е страх да не ми бие шута?    Embarassed Като слушам колко е натоварен........    Tired
Не знам дали временно или за постоянно, но наистина д-р Александров няма физическо време да ходи в клиника Косьови. Само в АГ може да го търсиш в момента.

Общи условия

Активация на акаунт