Коя зодия е половинка ви?

  • 7 213
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Моят е Дева, аз съм СТрелец-ужасна комбинация според приятелките-хороскополюбителки
Четох в един сайт -хороскопски настроен, че Девите и Стрелците били ергените в зодиака, Laughing колко ще окрякаме заедно....знае ли се Laughing

# 31
  • Мнения: 4 734
И нашата комбинация е такава. Супер е, от какво точно се оплакваш Mr. Green?

# 32
  • Мнения: 15
РАК - ужасен характер. Много, много труден. Има и добри черти, но те направо се губят... Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 4 752
И двамата сме козирози, сложно е  Crazy

# 34
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Е, то според хороскопите и аз(скорпион) не се разбирам с везни. НАй- ми подхждали риби, ама аз не мога да ги трая, само ги привличам кат магнит Mr. Green
Аз съм скорпион , а мъжо е риби. Направо сме супер двойка. Да не говорим , че си го командоря. newsm48

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 193
И нашата комбинация е такава. Супер е, от какво точно се оплакваш Mr. Green?
Laughing
Всичко е толкова девическо при нас и така стрелочно забавно,че... вярно-от какво се оплаквам Laughing

# 36
  • Мнения: 17 407

Аз съм скорпион , а мъжо е риби. Направо сме супер двойка. Да не говорим , че си го командоря. newsm48

Браво на вас! Аз не мога  да имам нормална връзка с тях, не знам що така се получава. Както и да е.

# 37
  • Мнения: 3 537
Козирог е ....и двамата сме рогати, моите са по извете рога от неговите обаче Mr. Green

# 38
  • на село
  • Мнения: 3 926
Рак, разбираме се, доста ме търпи, той е по - отстъпчивия,
може би защото аз съм по -трудния характер -Овен  Grinning.

И аз с Риби не мога да имам нормална връзка, имала съм няколко сблъсъка с техни представители, все не се е получавало  Mr. Green.

# 39
  • Мнения: 125
Моят е ЛЪВ. И му личи от километри. Господар, обича да командва, да ръководи, той е най- красив, най- умен и т.н.Така е за пред хората иначе в къщи е малко котенце, което обича да се гушка. Аз съм Близнаци и съм голям инат точно като него. И двамата инати мани, мани. А малкия е Скорпион та въобще не знам какво ще става в къщи.

# 40
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз везни. Той лъв.
Според зодиаците съчетанието везни-лъв е "класика в астрологията".

# 41
  • София
  • Мнения: 981
Кой каза че водолеите са скромни? newsm78

# 42
  • Мнения: 67
И двамата сме телци  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 783
Телец. Висок, красив, рус, синеок, страхотно тяло. Характер- упорит, та инат, консервативен. Домошар, чревоугодник. Много спокоен, страхотен баща, отговорен. Много луд на моменти. Особено чувство за хумор, но въобще не умее да разказва вицове.
Вдига си веждите по онзи особен начин, който....
Аз съм лъв, хороскопично кофти комбинация.

# 44
  • Мнения: 113
Аз съм Дева,той е Козирог. Според всички хороскопи сме страхотна комбинация,но на практика нещата стоят много кофти, няма грам разбирателство.

Общи условия

Активация на акаунт