Коя зодия е половинка ви?

  • 7 220
  • 168
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
аз съм зодия лъв, а мъжът ми е рак #2gunfire  #Crazy

# 61
  • Мнения: 13
хиххих та първо за Раците някой ми каза ,че тяхното мото е "Никой не ме разбира освен едни....ама на криво" Laughing

Иначе ние сме Аз-Водолей, Той- Стрелец, едното Везничка другото се очертава Близнак.

Някъде бях чела ,че Водолей, Везни и Близнаци е златния триъгълник ама....не вярвам в хороскопи.

Иначе и тримата сме ОГРОМНИ интати и който каквото си навие рано или късно си го прави Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 1 762
И двамата сме близнаци. От един цирк сме и е супер готино........... Леле, и бившия е близнак ooooh!..........  hahaha

# 63
  • Мнения: X
Водолей- добър,толерантен,прям,работлив,изобретателен и изключително обективен. Освен това съм забелязала,че мъжете-водолеи са много младолики Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 142
Аз - Везна
Той - Близнак
Доста весело си живеем, а и няма опасност да си омръзнем  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 1 762
Водолей- добър,толерантен,прям,работлив,изобретателен и изключително обективен. Освен това съм забелязала,че мъжете-водолеи са много младолики Heart Eyes

Това е много хубава зодия...... в края на зодиакалните знаци е. Нали казват, че са подредени така, както е житейския път на един човек. Започва с овен, който е бебето , телеца е поотраснало бебе, близнака е детето и т.н............ Водолей, Кози рог, Риби......... те са вече помъдряли, затова са и най- уравновесени......... Извинете за коментара Embarassed, но аз също се интересувам от тази стара наука..... А бе всички зодии са супер  Peace

# 66
  • Мнения: X
Водолей- добър,толерантен,прям,работлив,изобретателен и изключително обективен. Освен това съм забелязала,че мъжете-водолеи са много младолики Heart Eyes

Това е много хубава зодия...... в края на зодиакалните знаци е. Нали казват, че са подредени така, както е житейския път на един човек. Започва с овен, който е бебето , телеца е поотраснало бебе, близнака е детето и т.н............ Водолей, Кози рог, Риби......... те са вече помъдряли, затова са и най- уравновесени......... Извинете за коментара Embarassed, но аз също се интересувам от тази стара наука..... А бе всички зодии са супер  Peace
Допреди да опозная по-добре водолеите си мислех,че са много кофти хора,но за моя радост и приятно учудване успяха да ме убедят в обратното. Peace

# 67
  • Видин
  • Мнения: 168
И двамата сме скорпиони Peace.Противно на всички се разбираме чудесно. Когато спорим и се караме за глупости ,всичко около нас замира и се покрива  Mr. GreenАдски се забавляваме след това Laughing

# 68
  • Мнения: 304
Аз - ОвцЪ  Mr. Green
Той - Теле  Wink
Комбинация  Crazy

# 69
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Той е Водолей, аз - Козирог, детето-Дева. Двете сме земни знаци и се разбираме, той е малко в неравностойно положение, но се замислям дали да не му родя още едно детенце в неговата триада Thinking

# 70
  • Мнения: X
И ние сме така, аз козЪ, той водЪ Mr. Green

# 71
  • Мнения: 91
ние сме :
аз водолей
,но си се разбираме ,имах един бивш рак и в началото беше много добре след това стана досаден голяма домашарска
като цяло всяка зодия си има нещо характерно  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 674
Аз телец,той-козирог-и двамата с рогата напред ooooh!

# 73
  • Мнения: 337
Телец, типичен. Упорит до безобразие, способен да ме докара до лудост. Обича да хапва. И е щастлив като е нахранен. Реалист. Което е добре, но не винаги.
И моят е тоооочно такъв - и много грижовен бих добавила към мен и меизмеримо към малката звездунка Grinning - тя е Водолейка
Аз съм кротък, добър, хубав и скромен Стрелец Grinning Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 194
Е, то според хороскопите и аз(скорпион) не се разбирам с везни. НАй- ми подхждали риби, ама аз не мога да ги трая, само ги привличам кат магнит Mr. Green

Аз съм обратното - Везни съм и мислех, че със скорпиони не се разбирам (заради един-единствен представител на тази зодия, който, държа да подчертая не е мъж Mr. Green ). Обаче в бившата ми работа ВСИЧКИ, с които работех бяха скорпиони и намерих две страхотни приятелки сред тях. Те твърдят, че са от белите скорпиони Laughing За тази зодия знам, че ако скорпионът те нарочи като приятел, такъв си оставаш за цял живот, но ако те нарочи като враг, просто нямаш шанс. Може би защото сте много интуитивни и се доверявате на първото впечатление, не знам.

По темата: приятелят ми е Дева - би трябвало да се избием с него, ако се вярва на хороскопите. Не че не сме имали подобни сътресения. Труден човек е, чешит, но като му хванеш цаката, става най-милото и любвеобилно същество на света.
Според мен не е толкова до зодията, колкото до това да можеш да влезеш под кожата на някого.
А най-подходящите партньори за Везните са Телец и Близнаци. Имала съм гадже Близнаци, в началото се разбирахме много, но впоследствие се показа двойнствената му природа и всичко умря. В същото време най-добрата ми приятелка е Близнаци и с нея наистина сме сродни души.


Това за приятелките е вярно и моите най-добри приятелки са скорпиони и близнаци...Не съм ги избирала ,просто така се оказа в последствие и много добре се разбирам с тях.

Общи условия

Активация на акаунт