Коя зодия е половинка ви?

  • 7 196
  • 168
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 880
И двамата сме Дева.Много е нервен.Иначе прилича на Лив Тайлър Laughing

# 76
  • Мнения: 2 622
100% Лъв е моята половинка PeaceМного го харесвам такъв,какъвто е-смел,честен и всеотдаен!

# 77
  • Мнения: 3 886
100% козел чистокръвен мали как я мразя тази зодия ама пфу що ли попадам само на такива мъже newsm78 newsm78

# 78
  • Мнения: 145
Дева

за протокола - аз съм Козирог

# 79
  • Мнения: 3 886
Дева

за протокола - аз съм Козирог
АААААААА вие сте обратното я кажете как сте щото аз само мрънкям а той мълчи hahaha hahaha

# 80
  • софия
  • Мнения: 757
Той е ОВЕН.
Аз съм РАК... Peace

# 81
  • Мнения: 145
Дева

за протокола - аз съм Козирог
АААААААА вие сте обратното я кажете как сте щото аз само мрънкям а той мълчи hahaha hahaha

В интерес на истината си пасваме страшно много и се разбираме прекрасно. Между другото повечето ми гаджета са били все Деви - незнам как така съм ги улучвала. Честно казано, от двамата аз съм по-голямото мрънкало, той е по-тихия и все гледа да ме успокои като яхна метлата.  hahaha

# 82
  • Мнения: 948
Стрелец е.
А аз - Близнаци.

# 83
  • Мнения: 243
Аз Дева, той - Теле Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 5 074
Ако кажа каква зодия е , какво ще се случи newsm78. Какво ще спечелиш, ще загубиш. Какво ще стане? Защо питаш? Зодиите са дванайсет. Колко зодии живеят на Земята?  Ще ти отговоря- Водолей. А аз съм Риби.

# 85
  • Мнения: 985
аз съм скорпион,той рак-невероятно добра комбинация Mr. Green

# 86
  • Мнения: 194
Ако кажа каква зодия е , какво ще се случи newsm78. Какво ще спечелиш, ще загубиш. Какво ще стане? Защо питаш? Зодиите са дванайсет. Колко зодии живеят на Земята?  Ще ти отговоря- Водолей. А аз съм Риби.

Обясних на стр 1 защо,който иска да пише,който не иска да не пише въпрос на личен избор.Това е форум,в който се обсъждат всякакви теми.Ако не ти харесва тази тема просто не пиши в нея и това е Crossing Arms Peace

# 87
  • Мнения: 11 004
Аз - Лъв. Той - Водолей. Имаме си едно малко Овне.

# 88
Питам ви понеже,вярвам в хороскопите,но бих искала да чуя и вашето мнение за отделните зодии WinkАз съм зодия везни и съм много колеблива,трудно взимам решения,а като външност съм с "мило"изражение.Надявам се обяснението ми да е било задоволително и да ми споделите вашия опит с представителите на зодиака.Мимоза,за това са форумите,пък и няма нищо лошо в това да се споделят впечатления,нали? Wink

az sa6to sam vezni i mn se kolebaq po fizionomiq sam mila,a priqtelqt mi e skorpion,neznam ot zodiqta li e no mnogo se iznervq i ne6to kato go drazni si kazva,ne tarpi,nikoga ne sam go vijdallla da pla4e i neznam dali nqkoga 6te go vidq.

# 89
  • Мнения: 291
везни - чаровен, работлив, любознателен, щедър, гальовен, забавен, приказлив, досаден, инатлив..
аз съм коза, чистокръвна

Общи условия

Активация на акаунт