Коя зодия е половинка ви?

  • 7 193
  • 168
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 458
Като гледам доста от пишещите са със същата зодия като половинката  newsm78

Аз пък сега съм се хванала с един и се тюхкам как ли ще го избутаме като сме един дол дренки  Joy Той май е повече от мен понеже е двоен Лъв ( слънце и асцендент в Лъв ) ама то няма особено значение това, все сме си едни..... мани, мнаи...

Иначе имам голям опит с Рибките.... пусто къде риба там съм се лепнала  hahaha а и те не си падат по-долу - особено ми допадат тези с асцендент скорпион  Whistling

# 121
  • Мнения: 17 546
Овненце! Аз съм орисана с мъже от тази зодия... но този ми е зачислен вече дъъълго време. Голям, здрав, добричък, инат и твърдоглав! Ето това му е описанието Joy

# 122
  • Мнения: 202
Моят е Телец-много е упорит и както казва:"мразя да съм гладен".Според хороскопите не си подхождаме, защото аз съм Скорпион, но засега се търпим Laughing.

# 123
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Рак - осмокрак.
Свиква се bowuu
Лъвът в мен обича да е обожаван Wink

# 124
  • Мнения: 162
    Козирог- срогата напред.

# 125
  • Мнения: 1 483
Близнаци Flutter

# 126
  • Мнения: 137
Аз съм ОВЕН, той е ВОДОЛЕЙ, както и всичките ми гаджета преди него ooooh! Умен, мързелив, сладкодумен, с малко странно чувство за хумор, спокоен, търпелив, обичлив и летаргичен. Домошар, за разлика от мен - аз съм енергична, нервна и подвижна, мога да танцувам цяла нощ, а той може да си седи да си пие бирата без да мръдне ooooh! Малко дървен философ, като заговори за нещо, разтяга локуми до безкрай и забравя за какво всъщност говори Laughing Laughing Laughing
[/quote

Това сме и ние.Само дето моя става да потънцува  Peace

# 127
  • Мнения: 865
рак,а аз-дева

# 128
  • Мнения: 1 247
аз съм водолей ,а той е дева :

# 129
  • Мнения: 1 477
Аз скорпион.Той рак.И за капак малкия овен...

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Моят е Телец-много е упорит и както казва:"мразя да съм гладен".
И моя smile3521
Аз съм Стрелец.

# 131
# 132
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Стрелец - от всичко разбира, всичко знае,лесно се ядосва, като е болен ще мре, обича да се глези.  Mr. Green
Но пък е отговорен, смел, умен и не го мързи, много ми помага и много ме търпи  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 401
Моят е Телец-много е упорит и както казва:"мразя да съм гладен".Според хороскопите не си подхождаме, защото аз съм Скорпион, но засега се търпим Laughing.

аз съм телец а гаджето ми скорпион аз пък знам,а и съм сеу бедила,4е има много  силно привличане м-у 2та знака Simple Smile

# 134
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
всички ли деви са добри и мълчаливи? newsm78
мъжо дева а аз близнаци
Ъхъм Peace
И ние сме тази комбинация, а за Близнаците е добре дошло, когато има кой да ги слуша без да им противоречи Mr. Green Ето ги насреща Девите.
А и брат ми е Близнаци Peace - по-умен за възрастта си, добър, услужлив, малко луд Crazy Като се съберем двамата и никой не може да вземе думата от нас.

ПП. Най-страстна връзка /не в сексуалния смисъл/ съм имала с Везни Crazy

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 18:30 от N_A_N

Общи условия

Активация на акаунт