Коя зодия е половинка ви?

  • 7 187
  • 168
  •   1
Отговори
# 135
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И двамата сме водолеи.

# 136
  • Мнения: 323
Аз съм Скорпион,той-Рак.Ама много назадничав,бе,ни се води,ни се кара.. ooooh!

# 137
  • Мнения: 83
всички ли деви са добри и мълчаливи? newsm78
мъжо дева а аз близнаци
Ъхъм Peace
И ние сме тази комбинация, а за Близнаците е добре дошло, когато има кой да ги слуша без да им противоречи Mr. Green Ето ги насреща Девите.
А и брат ми е Близнаци Peace - по-умен за възрастта си, добър, услужлив, малко луд Crazy Като се съберем двамата и никой не може да вземе думата от нас.

ПП. Най-страстна връзка /не в сексуалния смисъл/ съм имала с Везни Crazy
аз не съм имала връзка с дева,обаче съм съгласна че с нашия ритъм на живот само девите могат да ни търпят

# 138
  • Мнения: 1 269
Стрелец - от всичко разбира, всичко знае,лесно се ядосва, като е болен ще мре, обича да се глези.  Mr. Green
Но пък е отговорен, смел, умен и не го мързи, много ми помага и много ме търпи  Mr. Green
напьлно сьм сьгласна и моя е стрелец  Peace бих добавила,че е свободолюбив и би дал и последните си пари за мен Blush
аз сьм водолей Hug

# 139
  • Мнения: 2 149
аз съм зодия лъв, а мъжът ми е рак #2gunfire  #Crazy
Представям си я комбинацията просто! Joy

Моят е Телец, аз съм Лъвица
Смятам комбинацията за що-годе добра.И без това все Телци и Стрелци ме кефят.
Наш бебо е Овен Laughing

# 140
  • Варна
  • Мнения: 558
Аз съм Козирог, а мъжът ми е Стрелец - откровен до безобразие, та чак нетактичен. Като се опита да оправи нещата става едно мазало...  ooooh!, но казват, че е типично за зодията.

# 141
  • някъде
  • Мнения: 4 955
аз- риби   той- водолей Peace- добър, любвеобвилен, добро чувство за хумор, енергичен, работлив, но вкъщи малко мързелив Confused, постоянно мърморещ ooooh!, глезанчо Crazy

# 142
  • Мнения: 58
аз стрелец; той-дева- казват че това е най-невъзможната комбинация  Wink на мен ми харесва

# 143
  • София
  • Мнения: 2 967
Много, много тежък КОЗИРОГ, при това с Трънска жилка.

# 144
  • Мнения: 5 622
Стрелец. Стреля точно, качествено и на място  Mr. Green

аз стрелец; той-дева- казват че това е най-невъзможната комбинация  Wink на мен ми харесва

При нас е обратното- аз дева, той стрелец  Laughing Вярно е невъзможна комбинация  Whistling

# 145
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз овца с рогца , той везни Laughing

# 146
  • Мнения: 249
Той е везна  с много тежък характер, аз съм Водолей.

# 147
  • Мнения: 611
Az sam Skorpiin, toi e Bliznaci- mnogo e dobar. otstapva mi vinagi, i hich ne si otgovaria na zodiata newsm78, no za men si e super Grinning

# 148
  • плевен
  • Мнения: 133
везни аз водолей  Laughing

# 149
  • Мнения: 685
Упорит овен! Аз пък съм жилещ скорпион  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт