да поговорим за любовниците

  • 7 067
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 742
КАS, целия ми първи абзац е  посветен на това, че виновните в такава ситуация са двама- изневеряващия и любовницата. Просто методите ми за разрешаване на ситуацията спрямо всеки ще са различни. Прилагателните, които използвах, са съвсем умишлено подбрани- със сигурност солиден, клоняш към 100  процент от изневеряващите мъже са такива.

Както и да е, ясно е че сме на различни мнения-   Peace  peace    Peace  Нали за това е темата.



# 121
  • Мнения: 141
КАS, целия ми първи абзац е  посветен на това, че виновните в такава ситуация са двама- изневеряващия и любовницата. Просто методите ми за разрешаване на ситуацията спрямо всеки ще са различни. Прилагателните, които използвах, са съвсем умишлено подбрани- със сигурност солиден, клоняш към 100  процент от изневеряващите мъже са такива.

Както и да е, ясно е че сме на различни мнения-   Peace  peace    Peace  Нали за това е темата.




моля те,не ме разбирай погрешно-аз не воювам.Просто наблюденията ми до момента са,4е все гледаме да обвиним любовницата-сякаш ако не е тя,милият ни никога не би бил изкушен.А всъщност основният виновник си е той.Аз бих се обърнала срещу нея само ако тя,съвсем тенденциозно запо4не тормоз върху мен или децата ми с цел да разберем за съществуването й и за това,4е видиш ли колко й пре4им тя да е с любимия си мъж-има и такива слу4аи

# 122
  • Мнения: 1 726
Цитат
Има поне 3-ма виновни (ако говорим за това защо изневерява ССФ(ж))
Mr. GreenА според мен най-голяма вина има детето, понеже се е родило и аз е трябвало да му обръщам постоянно внимание . И тогава ,той миличкият ми мъж се е почуствал изоставен и е бил подтикнат от така стеклите се обстоятелства, да си намери чифт други ц..и,че моите вече са били заети... breastfeeding

Общи условия

Активация на акаунт