Пак за тоя скапан цикъл?

  • 3 965
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 335
няма оправия, както и да го мисля с гадното течение, като ти се направи микробиология, то тя все трябва да показва НЕЩО. Каквото и да е. Даже и лактобацили да са (благоприятна влагалищна среда), все трябва да е нещо ... Неделикатен въпрос  Blush обаче това течение променя ли се в рамките на месеца или си е едно и също? Питам, за да не се окаже цервикална слуз ... вече не знам
Хормоните ако можеш си ги писни сама; дали не ги писах, но пак: LH, FSH, Prolaktin, Estadiol, Testosteron и Progesteron. За лаборатория не съм компетентна.

# 16
  • Мнения: 14 133
Прати й много здраве на твоята докторка и я смени с по-добър специалист.  Laughing
Няма нищо нормално в това да нямаш цикъл 2-3месеца. Причините момичетата са ти ги описали. 
Късмет с лечението.  Praynig

# 17
Да взема да се обявя за карък на годината  #Cussing out  От вчеара си седя с нагласата, че днес ще ходя на лекар, да, ама не. В неделя вечерта ми се появиха някви секрети и по едно време изчезнаха  newsm78 обаче от снощи вечерта взе да ми се струва, че тия секрети се превръщат в цикъл ли не знам какво. Обадих се на лекарката да я питам има или смисъл да ходя в това състояние и какво да правя. Предния ми цикъл свърши на 29, днес сме 11 кво е това течение, кво става не знам. Тя ми вика, че ми е много рано за нов цикъл и не знам кво да правя. Това, което най-много ме дразни в случая е това че е на моменти - на моменти силно, на моменти хич го няма. Питаше ме да не е овулация - и идея си нямам, може и да е не знам. Бясна съм, защото си отложих часа за днес  #Cussing out  Каза ми да изчакам да видя как е днес и утре и пак да и се обадя да видим, обаче жената в събота напуска страната и ще се върне на 20.12 и единствения ми шанс да отида е четвъртък, защото в петък най-вероятно няма да работи. Ако това скапано течение на спре до тогава ще трябва да чакам до 20, а тогава трябва да ми идва. Ебаси, кво става не разбирам - по 3 пъти в месеца ли ще ми идва  #Cussing out  Сега пак ми се очертава чакане. Не върви и да и се натреса в тоя вид за преглед, направо ще умра от срам.
Поздрави   bouquet

# 18
  • Мнения: 14 133
Не отлагай прегледа.  Naughty Няма как иначе да се разбере от какво е това течение.  Няма място за срам, а гинекологът е жена. Моят е мъж. Много му вярвам и съм му се появявала не един път в подобен вид. Късмет!!!  Praynig   bouquet

# 19
Не отлагай прегледа.  Naughty Няма как иначе да се разбере от какво е това течение.  Няма място за срам, а гинекологът е жена. Моят е мъж. Много му вярвам и съм му се появявала не един път в подобен вид. Късмет!!!  Praynig   bouquet
chibi, вече го отложих след като се консултирах с нея. Тя каза да изчакам да спре и пак да и звънна, да не би да било овулация  newsm78

# 20
  • Мнения: 254
На мен ми прилича на овулаторно кървене - при мен се е случвало скоро, но аз кърмя и много работи могат да ми се случват  Mr. Green. Тест за овулация няма ли да хвърли светлина по въпроса?
По-горе споменаваш за течение с кофти миризма - случайно да мирише на риба? Ако да - възможно е да е бактериална вагиноза.
И последно - наличието на течение или кървене не е повод да не отидеш на лекар! Naughty

# 21
Teamea, аз не си търся повод да не отида на лекар, даже напротив искам да отида, само ви казвам какво ми каза лекарката да поизчакам да видим ще прерастне ли в цикъл или е овулация  newsm78 Сега това и правя -  чакам. Почти съм сигурна, че е някакво овулаторно кървене, защото сутринта се появи за малко, сега спря, не знам след малко дали няма пак да се появи. Ако до днес вечерта се оправи отивам още утре, на мен също не ми се чака кат знам че не отида ли до четвъртък ще трябва да чакам до 20.12 после.

# 22
  • Мнения: 14 133
Дори и да продължи, върви на лекар. Като трябва я смени. Потърси друго мнение, ако имаш възможност, за твое успокоение. Що за доктор е тази, да гадае по телефона?  newsm78  #Crazy

# 23
Дори и да продължи, върви на лекар. Като трябва я смени. Потърси друго мнение, ако имаш възможност, за твое успокоение. Що за доктор е тази, да гадае по телефона?  newsm78  #Crazy
chibi, аз няма да ходя при тази лекарка, при която съм ходила до сега. Става въпрос за съвсем друга лекарка, за която пише, че е страхотен специалист. Обадих и се и и обясних за какво става въпрос и тя каза, че най-вероятно е овулация, да поизчакам малко и пак да и се обадя и това и смятам да направя. Моля ви, да ме разберете. Не става съпрос за някаква детска прищявка, просто ми е дискомфорно да се появя така  Sad

# 24
  • Мнения: 14 133
Извинявай!!!  EmbarassedДнес съм голям заплес!!!! Embarassed Късмет!!! Peace Praynig

# 25
Извинявай!!!  EmbarassedДнес съм голям заплес!!!! Embarassed Късмет!!! Peace Praynig
Няма нищо. Мерси   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 9 861
Да взема и аз да се запиша в темата."Тоя скапан цикъл" на мен ми липсва пет месеца вече.Миналата седмица за пореден път бях на лекар,за пореден път ми изписаха Оргаметрил и сега съм цъфнала.На 28 години съм,имам две деца,и двете станаха от раз,тоест в момента,в който решихме да имаме деца,забременявах.Имам поликистоза,според лекарите,които съм посещавала,било цяло чудо ,че имам деца въобще.Винаги съм била така,освен в случаите,в които съм пила противозачатъчни.преди години ми правиха хормонални,не знам точно какви хормони изследваха,на 20 години хич и не разбирах от това/не че сега разбирам Wink/.Казаха,че всичкоми е в ред.Като момиче дори ми биеха инжекции за предизвикване.Посетила съм много,ама много гинеколози.Другия месец ми предстоят нови хормонални изследвания.А,да,дебела съм,което също оказва влияние.Не мога да отслабна по никакъв начин,нито чрез гладуване..а като пия хапчета напълнявам още повече.Кошмар.Писна ми и на мен,не знам докъде ще я докарам. ooooh!

# 27
  • Мнения: 14 133
Женски неволи!!!! ooooh! Късмет и на теб, Валенце!!!!  Heart Eyes Praynig

# 28
  • София
  • Мнения: 9 861
Женски неволи!!!! ooooh! Късмет и на теб, Валенце!!!!  Heart Eyes Praynig
Мерси! Hug

# 29
Аман от лекари и от проблеми...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт