Пак за тоя скапан цикъл?

  • 3 964
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 254
Teamea, аз не си търся повод да не отида на лекар, даже напротив искам да отида, само ви казвам какво ми каза лекарката да поизчакам да видим ще прерастне ли в цикъл или е овулация  newsm78
няма оправия, нямах предвид, че ти си търсиш повод, а че не е повод да се чака да се види какво е то, което тече. При преглед с ехограф един смислен гинеколог вижда в каква фаза от цикъла си - има ли, няма ли спукан фоликул и т.н. и не е нужно да се гадае.
Пожелавам ти да намериш правилния лекар за себе си!Успех! Grinning

# 31
Teamea, аз не си търся повод да не отида на лекар, даже напротив искам да отида, само ви казвам какво ми каза лекарката да поизчакам да видим ще прерастне ли в цикъл или е овулация  newsm78
няма оправия, нямах предвид, че ти си търсиш повод, а че не е повод да се чака да се види какво е то, което тече. При преглед с ехограф един смислен гинеколог вижда в каква фаза от цикъла си - има ли, няма ли спукан фоликул и т.н. и не е нужно да се гадае.
Пожелавам ти да намериш правилния лекар за себе си!Успех! Grinning

Meрси   bouquet Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 14
Здравей, няма оправия,зная,че искаш да запазиш анонимност,но много те моля свържи се с мен.И аз имам почти същите проблеми като теб и се надявам чрез общия си опит да се преборим по-бързо и с проблема си и с докторската небрежност.Дано видиш съобщението ми скоро и да се свържеш с мен на лични.

Общи условия

Активация на акаунт