Към мамите даващи изворна вода Девин?

  • 1 594
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Само я кипвам за 1-2 минути.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Преварявах я в началото, някъде до към 4-ти месец. След това вече не.

# 32
  • Мнения: 924
Чиста минерална вода не се дава на деца под 3 годишна възраст, освен ако няма лекарска препоръка за това. В никакъв случай не се дава преварена минерална вода, защото така в състава й се концентрират минералите и микроелементите и разказваш играта на бъбреците на детето. Изворната вода е слабоминерализирана и затова е подходяща за бебета, но и тя не се преварява.
Изпреварила си ме.  Laughing Минерална вода не бива да завира, никога  Naughty Naughty Naughty И наистина е опасна за бъбреците на деца под 3 годинки.

# 33
  • Мнения: 4 621
Преварявах единствено чешмяната вода. Розовият девин дори не съм го притопляла.
И  аз  Peace

# 34
  • Мнения: 476
Ползвам кана, така че по-скоро само кипва водата. Педката ме посъветва да я варя поне 5 мин (точно защото не се знае какво е попаднало в нея) , но честно казано, не го правя.  Hug

# 35
  • Мнения: 125
 И аз да си кажа, че давам Девин изворна вода от първия ден на сина ми и никога не съм я преварявала. Педиатърката ми е на същото мнение. Детето е почти на 5 месеца и нищо му няма.

# 36
  • Мнения: 865
до скоро я загрявах докато се появят балончета,но без кипене.сега й давам да я пие без никаква обработка,а чешмяната я преварявам,ако я ползвам за нещо. Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 672
Преварявам я.
Но ние още сме много мънички и може би за това. Към 2-рия месец ще спра да я преварявам.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 397
Не съм преварявала от към 2 месец съм давала.

# 39
  • Мнения: 5 362
Не се преварява.
Преварявах само чешмяната вода.

Общи условия

Активация на акаунт