Какво може да ви накара да се ядосате така?

  • 2 190
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 426
Напоследък най-силно ме ядоса отношението на една моя колежка към двама колеги, чиито жени са учителки. Тя толкова беше против учителската стачка, че непрекъснато се нахвърляше с всякакви обидни думи и констатации върху тях - и това, че те гледаха да не влизат пред нея в разговори по темата, най я вбесяваше...

# 31
  • Мнения: 389
Положението на учителите назряваше от близо 10 години. Учудвам се даже, че чак сега се вдигнаха. Като цяло, подкрепях им стачката, до момента, в който синдиката се запъна, че 650 лв. е малко. Защото 650 лв. не е малко. Както и да е.

Скоро ме вбеси и депутатската идейка да си вдигнат заплатите с 27%. Цял ден пукнат некадърник не се мярка в парламента, но иначе искали и те заплати като на европейските депутати. За увеличението на учителите се опъваха, пенсии и детски може да няма, но автопарка трябва да е нов.  ooooh!

Трябваше отдавна да сме ги линчували всичките ...  Crossing Arms

# 32
 SadМного работи,то кое не ни ядосва #2gunfire

# 33
  • Мнения: 210
Не съм бясна на учителите, че имаха претенции за повече от 650 лв. -средна РЗ дори и за обслужващия персонал...  ooooh!Въпреки, че е върховна наглост!

Бясна съм им, защото имат претенции,че те създават децата ни , и им дадоха страхотен пример като стъпкаха чисто новите тревни чимове положени в обновена градинка до Президентсвото,които струват поне 30 - 40 лв. за 1м.кв. и са платени от нашите данъци, за да е по красива София #Cussing out

И те са като тези дето хвърлят боклук по улицата - измет!


# 34
  • Мнения: 525
Не мога да се въздържа.
Пряк отговор на поставеният въпрос: ПОбеснях.
Защото:
1. Накараха целия холдинг да се чекира, когато влиза и излиза от входната врата /камерите няма да коментирам../, а както може да се досетите не сме достигнали почасовото заплащане и смисъла на чекирането е Никакъв.
Да не обяснявам, че след 5 часа системата "не работи", т.е. не отчита, че си си тръгнал в 8, например.
2. Идват и ти носят бланка - "Трябва да я попълниш, искаш не искаш. Така каза ...."
И представете си задължиха хората да станат членове на партия, чието име не ми се споменава.
3., 4., ...няма да конкретизирам да не ставам досадна:)

Заради ей такива своеволия ми идва да отида и да му накълцам гумичките на чисто новото джипче...А джипа е една "луксозна" кола, най - подходящата за уважаващ себе си бизнесмен...
 

# 35
  • Мнения: 7 112
Летяща, аз нямам тайни от Вас.   bouquet

Специално за домашните любимци - в София според общината към месец май имаше 193 (толкова много Crazy) регистрирани домашни любимци от породата куче. 
Пример: Всички, които имат кучета и не си чистят изпражненията, адски много ме дразнят. Само да са започнали да се превземат и да ми обясняват, как Общината е длъжна да чисти след задниците на питомците им.

Общи условия

Активация на акаунт