Продуктите на LR Cosmetisc?

  • 77 506
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
И такааааа. Айде и аз да се включа в темата. Изчетох всичко от началото на форума, та до днес.
Снощи ходих на презентацията на LR Beauty system тук в Русе- в х-л Рига.
Впечатления? Нали знаете по дрехите посрещат, а по ума изпращат.
Първо х-л Рига далеч вече не е предпочитано място за такива мероприятия, защото е доста западнал, а компании и фирми държащи на това какъв имидж и впечатление ще създават- ОСОБЕНО НА НОВ ПАЗАР обръщат внимание на детайла. Х-л Бистра и Галина или Ана Палас са за предпочитане. Дамата, която твърдеше, че е организирала презентацията би трябвало да ги знае тези работи по- добре от мен, защото на няколко пъти дебело подчерта, че имала голяма туроператорска фирма,но хайде да не издребнявам. Същата тази дама, реши така някак уж лежерно да направи встъпленито преди същинското представяне от някакъв грък от Солун. И да ви кажа честно кофти впечатление номер 2- позволи си да нарече Орифлейм и Ейвън лоши марки и некачествени продукти! Тук вече лампичката ми светна жълто, но викам си"нормално" другите са кофти, ние сме the best... Държа да подчертая че нямам ама никакви пристрастия, не съм лоялна към определена марка, просто съм от тоя най- масово срещан тип клиент "кучето скача според тоягата"- ако имам излишни пари ще си го купя ама като нямам- мога и без него. Обаче ми стана неприятно още от встъплението, което имаше и други наивни и на моменти леко просташки намеци от типа на: Чуйте сега какво ще Ви каже Господина, той много ги разбира тия работи и го вижте как дабре изглежда, щото ползва продуктите саааамо на LR. Аз- продължаваше дамата- организирах всичко това и да не мислите, че ако не беше сериозно щях да си оставя ПРЕУСПЯВАЩАТА ТУРИСТИЧЕСКА АГЕНЦИЯ, за да поема тук нещата с тази марка и бла, бла, бла от сорта... Лелеее, викам си какво ли има още да чуем! Изтърпях я. Гъркът си изпя урока човекът- личеше му, че го е пяяял много пъти, превода...добре. Но да се спра на продуктите. Качеството им сигурно е много добро за цената, кофтито е че Русе не е град с висока платежоспособност, средна работна заплата 300 лв. Дами и Господа, а 350- 400 вече си е висока заплата и не я вземат много хора, а още пък по- малко печелят между 600 и 1000 лв- точно хората, които могат да си позволят да си направят една поръчица за 150-200 лв.
Викам си, абе сигурно ще се намерят хора да купуват и аз бих си купила ама като имам и не ми трябват, щото моята заплатка е 370 чисто, с малко дете, което изразходва средно по 150 лв на месец, ама като сложа и другите текущи... Абе супер, казвам си ще мога и аз да припечеля. Ама като дойде накрая времето да си ходим и попитах дали не се предлага някоя безплатна мостра за проба, та хем аз да се навия за продукт, хем и някой познат да вербувам- отговора беше: Ааааа, не, продуктите на са мои, нямаме такава практика.  Grinning
Хе, хе хе хе тези искрено ме разсмяха! Добре де! Как ще си купя продукт или ще убедя друг да си купи като нямам мостра или мостри?! Ами не е зле компанията да помисли при презентации на продуктите си да предостави и мострички. Те са едни такива дребни, малки, дори нищожни количества, наричани още тестерчета, които всяка сериозна козметична компания дава в големи количества, ако желае да стъпи твърдо на чужд пазар!
Иначе продуктите сигурно са добри, но презентацията.... Все пак това е първо впечатление! То не винаги и правилното, но до края си остава водещо и изплува в съзнанието на всеки потенциален клиент или опонент.

# 31
  • Исландия
  • Мнения: 60
Привет на всички !! Аз също се запалих по козметиката на LR. Не мисля , че цените им са нещо по - високи от тези на медицинската козметика в аптеките, парфюмите им са трайни и нямат нищо общо с тоалетните води - ментета от Турция, които ни се представят по магазините за парфюми и то на по-високи цени. Говоря така, защото съм пристрастна към немска козметика и стоки изобщо- живяла съм в Германия и знам , че бокулуци на пазар им няма. Grinning. Всяка уважаваща себе си и вида си жена, не би следвало да си купува козметика от рафтовете на  супермаркетите, наравно с киселото мляко и колбасите. Всеки сам си прави сметка за какво предпочита да си даде парите - дали за качествена козметика и да инвестира в себе си и това как ще изглежда след години, или за дрешка, която ще облече 2-3 пъти и ще остави да си виси в гардероба. Виши, Л' Ореал и Гарниер са среден клас козметика (Виши и Гарниер са марки на Л' Ореал , не са луксозна козметика). Това , което за нас е Арома, Яде за Германия, Л'Ореал е за Франция. Това , което се плаща като цена за козметиката на LR e заплащане за качеството, докато за друга козметика със същото качество се плаща доста по-висока цена заради реклама, търговска площ, заплати на продавачите и т.н. След като те са по-евтини ( Виши, Гарние, Л'Ореал ), то и качеството им е по- ниско. Висшата козметика не се продава в аптеки и супермаркети, а само в специализираните им магазини, т.е козметика, която не е в супермаркетите и аптеките, не значи ,че не става. И за да е по-скъпа и има причина, както и за висшатакозметик.Високо качество означава повече средства за разработка, изследвания. Освен това, LR са глътка свеж въздъух на фона на  познатите ни други каталожни фирми , които хем станаха скъпи, но качеството им с нищо не се подобри..
Лек и слънчев ден на всички !! Grinning

# 32
  • Мнения: 132
Момичета, фирмата Е регистрирана вече съвсем законно в България, със седалище в София!  Peace

Що се отнася до това, че начисляват ДДС върху ниската цена - това си е повече от легално. Всъщност би било нелегално да си купиш продукт, на който не си си платил ДДС - все пак тогава мамиш държавата  Laughing

А това, че трябва да си платиш данък печалба си е също толкова нормално както си плащаш ако си собственик на собствена фирма - в крайна сметка работата за LR си е разработване на собствен бизнес, само че са ти спестени риска, голямата първоначална инвестиция и много други трудности при стартирането на собствен бизнес от нулата - жалко е, че малко хора го разбират и може би заради това не оценяват възможността, която фирмата предлага. Ако някой го интересува - мога да обясня в подробности - на лични.  Peace

# 33
  • Мнения: 528
Здравейте!
Не съм много сигурна дали тук трябва да пиша, но си поръчах спирала на ЛР. Чакам тези дни да си я получа. Ще пиша отзиви Peace
А иначе наистина козметиката на ЛР идва малко по-скъпа от тази, на която сме свикнали да се предлага на БГ пазара, но предполагам, че си заслужава Peace Качеството си има цена!

# 34
  • Мнения: 164
Мноого съм доволна! Напълно споделям мнението на повечето, включили се с мнение във форума. Скоро ще стана и дистрибутор. Много съм доволна от дневният крем алое вера!!! Наистина е страхотен! Сега смятам да изпробвам серията за обем на Удо Валц.    bouquet

# 35
  • Исландия
  • Мнения: 60
Аз съм много доволна от LR Racine специална грижа, син. Много нежен и приятен аромат . И козметичката ми се съгласи, че кожата ми е с много добър вид и здрав блясък. Не мисля ,че цените им  са по-различни от козметиката в аптеките. Зависи кой какво е ползвал досега.  Simple SmileАко се гледа за мерило козметиката в супермаркетите , разбира се , че ЛР на са по- високи цени- много по-висок клас са. В специализираните магазини и аптеки немската козметика се продава на сходни цени. Но качествената козметика на нашия пазар се движи точно в диапазон 20 - 50 лв и нагоре. Аз съм твърдо на мнение ,че не можеш да си купуваш козметиката за лице и коса от магазина, където си купуваш киселото мляко и хляба. Поне не можеш да очакваш кой знае какво за 6-8 лв.  Wink

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Най сетне едно мнение по същество....

# 37
  • Мнения: 7
Аз също много харесвам продуктите. А детската е страхотна просто.

# 38
Продуктите са супер аз скоро си закупих стартовия пакет с цел да пазарувам за себе си защото отстъпката е доста добра,а стоките им са на доста високи цени.Стартовия пакет си поръчах от Гърция нашите българи там познават продуктите и си ги купуват.Видях как се харчи там алое вера гел за пиене както и витамините.Аз лично ползвам алое вера концентрат крем с прополис сапун и крем против пъпки както и шампоан за коса и тяло.Доволна съм от всичко което ползвам.

# 39
  • софия
  • Мнения: 49
Аз също много харесвам продуктите. А детската е страхотна просто.

абсолютно съм на същото мнение за детската серия, стрехотна е  bouquet

# 40
  • Мнения: 7
Също е много интересно как откривам по нещо ново в брошурата, което не съм забелязала... А и все повче се убеждавам в качеството на породуктите. Поредното, което ме впечатли е околоочният крем на Iris Berben и продуктите с водорасли...

# 41
  • Исландия
  • Мнения: 60
Много съм доволна от  алое вера концентрат  Grinning. Свива порите и изглажда кожата . Първоначалното усещане след нанасяне е съвсем леко стягане, опъване на кожата , но след малко става много гладка, като полиранаи видът е много свеж. Нанасям го вечер . Единственото , което ми прави недобро впечетление, граничещо с раздразнение понякога , са грубите правописни грешки и в каталога, и в брошурите. Аз съм пристрастна към немските стоки и козметика и това не би ми променило мнението , но  не намериха  ли един редкатор да коригира това "й" в края на думите, да попарви пълния член и двойното "н". Все пак хора четат и е хубаво да се изпипат нещата докрай. The devil is in the details Wink

# 42
  • Мнения: 664
момичета аз искам да попитам аз все още се водя дистрибутор макар и не въсползвал се,искам да си поръм два парфюма и други работи но само за себе си и за моята приятелка,дали ще имам отстъпка или само ако поръчам повече продукти тогава ми се полага такава

# 43
Ако си дистрибутор ги поръчваш на цени за дистрибутор. Цените са в каталога, който би трябвало да си получила, когато си подписвала договора за дистрибутор, т.е с около 40 % по- евтини. И няма значение колко и какви продукти поръчваш, нямаш минимално потребление.

# 44
  • Мнения: 528
Получих си спиралата - хубава е, но ми се струва малко суха. Хубавото е, че като я мия, почти не се размазва. Старата ми беше Лореал и не можех да я махна с дни - все пускаше чернилки.

Общи условия

Активация на акаунт