Отговори
# 240
  • Мнения: 2 774
 Joy аз утре ще се отдам на мързел.

# 241
  • Мнения: 2
Добро утро, Разградлийки.
Ето ме и мен най-после.Аз ли съм най-ранобудна днес ?
По този повод ви черпя с кафенце:


Не помня дали съм ви споменавала, че си купихме нов апартамент и докато го ремонтираме и подредим не ми оставаше време да ви навестявам. От близо месец вече сме си в новия дом и ви обещавам, че ще се включвам по-често.

# 242
  • Мнения: 500
Ха здрасти и от мен!Мама ни е на гости,че за това не съм от най-активните. Laughing
Аз съм си,видях те,че си он лайн.Как мина операцията?

# 243
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте,
 ей ме на и мен - появих се Crazy
Да почерпя

 след корекция на зрението - Виждам  Mr. Green

# 244
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ха здрасти и от мен!Мама ни е на гости,че за това не съм от най-активните. Laughing
Аз съм си,видях те,че си он лайн.Как мина операцията?
ами казват, че е минала успешно Grinning С едното око виждам перфектно, с другото малко замъглено, но казаха, че ще се подобрява.
Лошото е, че за около месец ще сядам пред комп само за около половин час на ден
В сряда минах през магазина ти , но уви немаше те Wink

# 245
# 246
  • Мнения: 292
Пламе пак честито.Много хубави моменти в новото жилище.
Аз съм си много се радвам за операцията.

# 247
  • Мнения: 4 585
Аз съм си, пожелава ти след време да се похвалиш, че и с другото очо виждаш перфектно.
С половин час на комп се живее, няма страшно.

# 248
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Благодаря на всички Hug Hug Hug

С половин час на комп се живее, няма страшно.
вярно си е, но немога да работя SadРаботата ми е свързана с компютър по 8 часа на ден.
Надявам се по бързо да се върна на работа Praynig

# 249
  • София
  • Мнения: 100
Аз съм си, браво че е минала успешно операцията!Стискам палци скоро да се върнеш на робата.
Снощи купона в нас мина страхотно.Дечурлигите се забавляваха много.Има и много снимки , но още не съм ги качила.
Днес е ден за чистене, че не мога да си позная апартамента.

# 250
  • Мнения: 500
Ох,много ми е притеснено!Снощи ни отказаха спирачките на едната кола,другата е със спукана гума и Красен отиде да кара майка ми със служебната лада.А тя една ладаааа,ужас!То ще стане 10 часа,до като се върне от Търново!Лъчезара пък така сърцераздерателно викаше на майка ми,да не си отива и още плаче милото! CryИ ми е свито под лъжичката....Уф,да не ви товаря и вас с моите отрицателни емоции.Айде,спирам.
Вие как изкарахте почивните дни?

# 251
  • Мнения: 441
Мирка,споко всичко ще мине добре и Красен ще си дойде скоро  Hug.А малката е нормално да и' е мъчно за баба и',хубавото при децата е ,че бързо им минава   bouquet

# 252
  • Мнения: 441
Днес сестра ми има рожден ден и понеже не знае как се слагат картинки ще почерпя аз:

Да ви е сладко   chef

# 253
  • Мнения: 441
Честит рожден ден сестричке  Hug

# 254
  • Мнения: 500
Да ти е жива и здрава!(тя чете ли ни? Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт