От къде сте? хипотетично

  • 4 690
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
не съм от тука
от село
от гората

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
По различно време и с различни хора съм от различно място.
-от отбора на майките с големи деца,дето не ме оставят да си легна,докато не си разкажат всички проблеми
-от съпругите,дето след работа се чудят кое първо да подхванат,че докато се върне населението да има и вечеря,и салатка,и време да му ударим по една ракийка със съпруга
-от работещите с хора,дето всички имат проблеми,а аз трябва да ги изслушвам и да  кимам разбиращо,че и да давам съвети
-вечер съм сама на себе си,когато къщата утихне и мога да цзапаля една цигара,без да ме гризе съвестта,че тровя с дима си някого

# 92
Аз съм от....как се казваше Thinking........... Hugот провинцията!!!!!!!! Ама от хубавия квартал Sunglasses

# 93
  • Мнения: 2 199
От форума съм  Mr. Green

# 94
  • София
  • Мнения: 900
От там, откъдето съм  Wink

От Дупница, с извинение,
защото било срамна дума  hahaha hahaha hahaha

# 95
  • Мнения: 857
Аз съм от Дриймландия. Тоест, от страната на сънищата. Искам да спя, да спя и пак да спя. Tired Tired
И аз съм като теб!Толкова обичам да спяяя, не е истина  Mr. Green

# 96
  • tardis
  • Мнения: 329
От Амбър

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 19:01 от rainbird

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
От Ланкър съм.  И много често съм яхнала метлата, както се полага.

# 98
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
От другаде, не знам от къде точно, но не и от това измерение. Мисля, че както съм си се реела из вселенския безкрай без да изкам съм сбъркала каналите или съм пропаднала в някоя черна дупка и съм се пръкнала в грешно измерение. Не съм много сигурна, но най-вероятно съм от Анкх-Морпорк и най-вероятно съм била чистачка в Невидимия университет (мечтаеща да е магьосница ) когато се е получило струпване на свободна магия, което от своя страна ме е превърнало в рееща се частица. За всичко са виновни студентите!

# 99
  • Мнения: 205
От света на хипитата Wink

# 100
  • Мнения: 6 167
Първото , което ми хрумва е Манхатън.
Второто е Лондон

# 101
  • Мнения: 2 386
Аз съм от....как се казваше Thinking........... Hugот провинцията!!!!!!!! Ама от хубавия квартал Sunglasses

 Joy Joy

Упс, забравих - аз съм от... номинациите! Mr. Green Mr. Green Да се има предвид!

# 102
  • Мнения: 1 679
От където си искам - като ни писне хващаме гората - там ни е най-добре  Laughing

# 103
  • Мнения: 6 039
от бъдещето съм и живея в Лондон /хипотетично/

# 104
  • Мнения: 500
Аз съм от страната на мечтите.Не мога да сляза на земята и това си е! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт