Запича ли Фризолак?

  • 10 239
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 844
Не е задължително да ви запече. Все пак ти ще въвеждаш картофено пюре, а то определено разхлабва. Цвета като я захраних с него акаше по 5 пъти и после като ядеше пюрета и каши + Фризолак пак акаше по толкова. Освен това ще продължаваш да кърмиш,а кърмата разхлабва,  така че според мен си използвай кутията.
Успех със захранването!

# 16
  • Мнения: 581
Цитат на: nezistratieva
... Все пак ти ще въвеждаш картофено пюре, а то определено разхлабва....

Много се надявам да си права! Аз не съм чувала за такъв ефект, но се надявам бебко да ме изненада приятно  Wink

# 17
Цитат на: breeze
Здравейте , майчета,
синът ми е на 5 месеца и половина и педиатъра каза да започвам да давам по малко картофено пюре, разредено с адаптирано мляко. Бебчо по принцип си има проблем с акането, макар че още го кърмя и единствената 'твърда' храна, която съм му давала са плодови пюрета. Имам една кутия Фризолак, която бях купила 'за всеки случай' и сега мисля с него да започна да му разреждам картофеното пюре, но нямам представа как ще му понесе. На кутията пише, че подобрява храносмилането, но дали наистина е така или ще се запече още повече?  Sad
Благодаря Ви за помощта  Simple Smile


Аз съм страшно доволна - изгледах и двете си деца с Фризолак /Вики - 6 години и Александра - 3 месеца/. Никога не са се запичали от него и го харесват на вкус. Освен това съдържа Бетакаротин, който е много необходим за правилния растеж на детето.

# 18
  • Мнения: 844
Цитат на: bvladeva
Цитат на: breeze
Здравейте , майчета,
синът ми е на 5 месеца и половина и педиатъра каза да започвам да давам по малко картофено пюре, разредено с адаптирано мляко. Бебчо по принцип си има проблем с акането, макар че още го кърмя и единствената 'твърда' храна, която съм му давала са плодови пюрета. Имам една кутия Фризолак, която бях купила 'за всеки случай' и сега мисля с него да започна да му разреждам картофеното пюре, но нямам представа как ще му понесе. На кутията пише, че подобрява храносмилането, но дали наистина е така или ще се запече още повече?  Sad
Благодаря Ви за помощта  Simple Smile


Аз съм страшно доволна - изгледах и двете си деца с Фризолак /Вики - 6 години и Александра - 3 месеца/. Никога не са се запичали от него и го харесват на вкус. Освен това съдържа Бетакаротин, който е много необходим за правилния растеж на детето.

 202uu И аз също. Точно така е за бетакаротина, на кутията на Фризолака пише, че укрепва имунната система!

Общи условия

Активация на акаунт