Хранене на 2 мес. бебе

  • 1 233
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231
Руми на 2 месеца ядеше 120-130. Аз спазвах схемата месеците +100.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 82
Давай на детето. Няма гладно да го оставяш. То педиатрите се карат ако разберат. Така, че смело и без притеснения.

# 17
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
Ние сме на кърма и не мога да кажа колко яде,но и никога не съм ограничавала-давам колкото иска.Когато беше точно на 1м се наложи да го оставя на баба му да го гледа.Изцедих 130гр кърма и оставих  тя да го храни-изял всичко и искал още!Давай на детето колкото иска,особено на тази възраст.Нека да се очовечи,пък тогава ,ако искаш го слагай на диета.

# 18
  • Мнения: 1 335
Ами моето дете яде по 170... (е не винаги ги изяжда - понякога изяжда 120 друг път изяжда всичките 170 и даже се разхленчва като свърши.) Иначе сме на АМ и кърма, на 2 м и половина и яде по 5 пъти на ден. Лекарката и на мен ми се скара, но мисля че е по-важно да се водя по детето, а не по разни схеми. Е когато детето е на изкуствена храна не е хич добре да преяжда, но ако си е гладно ще му даваш. Поне аз така правя, а и детето се чувства добре като го гледам, не ми се вижда да е дебелунесто много, нормално си е... (6 300 беше като стана 2м.... на 1м беше 5кг, а се роди 3900 -  нормално!).

# 19
  • София
  • Мнения: 4 899
И моят син яде 150мл АМ на хранене, но яде по 5 пъти на ден - сам така си определи.
Давай на бебо, толкова колкото си иска - то най-добре си знае от какво има нужда.  Peace

# 20
  • Мнения: 188
Виж на опаковката колко е препоръчително. И ние почнахме на два месеца по толкова да даваме. Сега сме на три и той не винаги пресушава шишето, остават му 40-60мл. Бебето само си определя.

# 21
  • Мнения: 164
Благодаря Ви моми4ета. Зна4и ще си давам колкото си иска малкия.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Като беше на 2 месеца за 1 кратък период ядеше 6X120, после ( и до сега, на 4 и половина месеца е) 5X150. (Е, сега яде и пюрета и каши, де). Фризо ХА. Имам си чудесно, здраво бебче (слава Богу), не е дебел - т.е, "симетрично" дълъг е.

# 23
  • Мнения: 1 674
Не мъчи детето-колкото му се яде толкова давай,Не слушай педиатрите. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт