Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 15 471
Има разлика, сина преди казармата беше лигльо. След казармата беше вече възмъжал, по-сериозен и по-отговорен.

# 76
  • Мнения: 17 407

Така ми отпадна доживотния ангажимент да слушам за казарма, всеки път щом сме на маса - героичните подвизи и олеле колко били страдали, за да станат мъже.
Едно от малкото неща, които знам за казармата на сво мъж е как някакъв го свалял с шоколади. При положение, че мъжете ви не са ходили вказарма, от къде знаете за какво биха говорили на маса? Mr. Green

# 77
  • Мнения: 24 467
Е, не сме съвсем лишени от възможността да контактуваме с останалия свят.
А ТВОЯТА ИДЕЯ ЗА ПОЛЗАТА ОТ ТОВА НАЧИНАНИЕ?

# 78
  • Мнения: 17 407
Писах още в началото, че разлика има- кой как иска, така да си я обяснява. Нямам желание да убеждавам никого, нито пък да споря. Ние, като говорим за деца, те що д ане говорят за казарма. И не всички го правят, между другото Wink
Judy, не викай Peace

# 79
  • Мнения: 24 467
Темата е майтапчийска, така че едва ли можеш да сметнеш, че викам, по погрешка съм натиснала капс- лока, сега го виждам, тъй като дъвчех сандвич за обяд. Не ползвам главни букви, ако искаш- можеш сама да провериш. Само болдвам понякога, но това е при сериозни теми, които ме ангажират повече.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 14:14 от Judy

# 80
  • Мнения: 17 407
Не съм я приела сериозно Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не съм усетила съществена разлика. Казармата е загуба на време, добре че отпадна. Не всеки мъж има интерес към военни занимания, не е редно да се налага на всички. Тези, които нямат такива интереси, имат две ценни години, в които да се научат на професия, как се правят пари, как се свалят жени и т.н. Mr. GreenКой каквото му душа сака! Против съм всякакви задължителни неща, които ограничават прекалено личността.

# 82
  • Мнения: X
Никога не ми се е случвало да си кажа - гледай, гледай, този какъв мъж е, явно е бил в казарма. А и всъщност, както спомена някой по-горе, напоследък казармата само се казва казарма, то не бяха видео филми, градски отпуски и свободни занимания колкото да се запълни времето. Струва ми се, че повечето мнения са в тази посока, така че е време да прекратим дискусията и да се прехвърлим към

Жена ли е жена, която не е раждала   Wink

Сигурно ще кажете, че е обсъждано 100 пъти, ама аз съм нова   Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 1 674
Радвам се ,че махнаха казармата- имам син.

# 84
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз съм против всяка военщина. Следователно съм против и казармата.
Според мен има калпав материал и свестен материал.
Баща ми не е карал казарма, но това не го прави по-малко отговорен към жена си, семейството си и пр
И винаги съчувствам на безумното затъпяване и губене на време, на което са били подложени мъжете преди. Все пак, 2 или 3 години от най-най-активната част на живота, дадени за военни...  Rolling Eyes

Мъжът ми, който е дарил 2 години от живота си там, е на друго мнение, но какво друго му остава.

# 85
  • Мнения: 4 292
Има разлика. Единия говори на дълго и широко за този славен период от живота си, другия ще ми спести досадните подробности, които, естествено, иначе бих слушала многократно. Разбира се, на първия винаги мога да му го върна, като периодично му напомням за  трудното раждане, за ужасната болка, гадните контракции и т.н.

# 86
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Има ! Единият може да се пере, да се зашие и да си сготви ! Другият е мамино синче ! Според моите наблюдения ...  Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 24 467
Има ! Единият може да се пере, да се зашие и да си сготви ! Другият е мамино синче ! Според моите наблюдения ...  Crossing Arms

И според моите наблюдетия има и от двата типа мъже, само дето не ходенето им в казарма е причината за това разделение на "класите".  Laughing Перящи и готвещи и гледащи по цял ден ТВ има и от двата типа /изпитано е!/.

# 88
  • Мнения: 2 070
добре че я махнаха.който е устискал до тогава да не пие и пуши в казармата обезателно се научава ooooh!

# 89
  • Мнения: 17 407
Да, бе, да! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт