Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 15

  • 41 851
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Стархотна торта е станала! Браво! Същинска цветна градинка!!! И честит рожден ден на малкото мишле!

# 61
  • Мнения: 6 045
Сбъдваща мечти страхотна тортаа, бравоо

# 62
  • Мнения: 144
Сбъдваща мечти - тортата е станала страхотна, много е свежа и хубава. Браво! А и незнам дали от снимката, но ми се струва, че маргаритките са си чисто бели, имайки предвид, какъв е натуралния цвят на млечния марципан, мисля си, че има ефект от бялата боя. Да ти е живо и здраво малкото съкровище и честит му първи рожден ден.
Момичета моля, ако някоя от вас е успяла да си запише рецептата на торта Бон Апети 3, от предаването Бон Апети, което се излъчи в четвъртък да ми я даде  Praynig.
Може и на лични ако сметните, че не е уместно да се пълни темата. Предварително ви благодаря   bouquet

# 63
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ay, Сбъдваща мечти , разкошна градинка! Много нежна и изпълнена с настроение тортичка и майсторки изпълнена разбира се! Като ти гледам розичките какви са мънички, направо ти се чудя как си ги цъкала такива дребосъчета, но са станали перфектни.  Hug

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 22:21 от КорНиШонка

# 64
  • Мнения: X
Благодаря за похвалите, ласкаете ме. Тук сте такива майсторини събрани, аз с моите опити не мога да се меря с повечето от вас.
Тортичката се получи сладурска първо защото следвах страхотите ви съвети от темичката, и второ защото имах достатъчно време за моделиране.
Ето още един изглед отгоре:
 

# 65
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Vergin, ето в тази тема я има
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233956.msg5586590#msg5586590

# 66
  • Мнения: 6 045
Сбъдваща мечти това в чинията отстрани  какаво е? Това със шунката, или незнам дали е шунка  Wink ?
 

# 67
  • Мнения: X
Ролца от шунка, пълнени със салата от раци (рачешки ролца, царевица, варени яйца, кисели краставички, майонеза, подправки). Ролцата се връзват с пера от лук, див чесън или се закрепват с клечки за зъби.
Това не е за тая тема, извинете ме.

П.П. Сладко и Солено, онова бутонче дето не го ползваш е много полезно, да знаеш. За проверка правопис става дума. С най-добри чувства, не се заяждам.

# 68
  • Мнения: 7 091
Сбъдваща мечти, наистина страхотна торта! Ако можех когато малкия ми беше на 1 годинка да докарам такава Калинка, нямаше да се ядосвам с насекомото, което ми изпльоскаха  в/у тортата за ужас на детето  Laughing
Браво!  bouquet

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Сбъдваща мечти, тортата е много красива... весела и толкова ярка. Браво smile3501 От нея лъха настроение  Mr. Green

# 70
  • Мнения: X
 Tandoori, изпод твоята клавиатура похвалата значи много. Знам те какъв си маистор. Благодаря! Embarassed
_Пепи_ ,  Hug

# 71
  • Мнения: 2 755
Имам един въпрос и моля да ми отговори някой специалист, защото ми е спешно, ще правя торта тази нощ Heart Eyes - торта Рафаело и искам да я украся с рози. Въпроса ми е кое тесто да избера за розите? Веднъж опитах с парено тесто, но не разбрах защо си остана все меко, колкото и захар да слагах. Искам да я покрия с "чаршаф" и после да "затрупам" с рози, предполагам ще стане хубаво... А и сладкарска боя нямам, ще стане ли със степ? За "чаршафа" кое тесто ще препоръчате?

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 21:40 от acer

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
acer, ако имаш всички продукти за млечния марципан (natalyna) направи него. Няма начин да не ти станат розите и покритието. Много лесно се работи с него  Wink

# 73
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Дами, имам проблеми с млечния марципан - стана твърд и лепкав, а почти не съм слагала захар. Сухото мляка тук е едно такова гранулесто - дали не е от това. Чудя се как ще го разточвам - дали не му трябва още малко мазнина?

# 74
  • Мнения: 1 271
Atalanta , да не би да си сложила повече от сухото мляко или да си забравила олиото?

Сбъдваща мечти Hug прекрасна тортичка, дъщеря ми(голямата) вече иска такава, а малката като видя картинката само хлъцна....Поздравления, справила си се превъзходно.

Общи условия

Активация на акаунт