Влади Карамазов - фенклуб

  • 14 054
  • 158
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 472
Хайде и аз да се запиша в клуба  Heart Eyes

Определено Сървайвър тази година спечели с този водещ. Миналата година Камен ми беше невероятно неприятен и фалшив.  Sick

# 121
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Един от най-сексапилните български мъже.
Много ми харесва физически.
Не бих му простила  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 250
чакайте да ви вдъхна малко кураж Simple Smile

ВЛАДО КАРАМАЗОВ СКАЧА НА БОЙ, АКО ГО НАРЕКАТ ГЕЙ

http://kliuki.net/view-article.php?t=2953

# 123
  • София
  • Мнения: 3 869
И аз го четох това днес. Тая жълта преса си противоречи сама постоянно. В едното издание той е заклет гей, в следващото вече скача на бой.

# 124
  • Мнения: 187
чакайте да ви вдъхна малко кураж Simple Smile

ВЛАДО КАРАМАЗОВ СКАЧА НА БОЙ, АКО ГО НАРЕКАТ ГЕЙ

http://kliuki.net/view-article.php?t=2953

в България всеки красив мъж е гей според жълтата преса smile3514
да вземат да измислят нещо друго smile3506

# 125
  • София
  • Мнения: 3 869
Ето една страхотна снимка:

# 126
  • София
  • Мнения: 3 869
Днес мина премиерата на "Празникът на Бакхус". Влади беше страхотен, както винаги, но самата постановка не ме впечатли особено и беше много кратка.

# 127
  • Мнения: 1 685
Аз пък се чудех защо всичките ми приятелки са се захласнали по Сървайвър, а то за какво (или по-точно - заради кого) било... Laughing
Peace
И аз за това само го гледах-макар че ме дразнеше отвреме навреме с "декламациите"си Laughing

А по отношение на ориентацията му/сексуалната Laughing/ в някакво интервю сам беше казал че е "асексуален" по-скоро ooooh!

# 128
Браво  Hug Зодия Телец ...
Мъжете , които познавам родени под този знак , всички до един са изключителни - успели , чаровни , много обаятелни ... Хора , които много си угаждат наистина . И са страхотни мъжкари  Grinning
Освен това са инати , със самочувствие / но не без покритие / и всичките са доста хубави  Peace

И синът ми е тази зодия  Peace


Колко наивно - да вярваш, че качествените характеристики, личностните черти и строго индивидуалните особености, чието изграждане се формира след сложен микс от наследствени гени, подходяща среда и (по Ричард Бах) "неизбродими разклоняващи се пътеки на битието" може да се обясни с произволното разположение на няколко звездни обекта в нощта на раждането...  Laughing

"Убедеността в нещо е много по-силна от истината за него!" - Ницше за една дебела книга с кръст отгоре.

# 129
  • Мнения: 4 668
Аз може и да съм наивна , може и да не съм , но комплексарите поне ги надушвам отдалеч  Mr. Green Вече те хващам аудист ли си , какъв си в няколко теми да се правиш на отворен ... не върви , поне не тук  hahaha

# 130
  • София
  • Мнения: 3 869
Днес гледахте ли в БиТиВи новините, Влади е избран за лице на 2007 с гласуване на зрителите. Имаше интервю с него в гримьорната на Народния театър. Каза нещо, от сорта на, че искал да се види в ролята на баща.

# 131
  • Мнения: 126
Аз гласувах за него и съм мн. доволна,че е спечелил.

# 132
  • София
  • Мнения: 3 869
Току що получи номинация за най-горещ мъж в предаването на Венета Райкова. Стискаме палци!

# 133
  • Мнения: 1 775
Честито на най-горещия мъж на 2007. Коя е дамата вдясно от Венета?

# 134
  • Мнения: 4 435
Юлияна Кънчева.

Общи условия

Активация на акаунт